Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Alfie Solomons) #3423

Bende a├ž─▒lm─▒yor ya oyun. Options ekran─▒ndan Launch Game diyorum, ilkten ekrana Witcher logosu geliyor. Sonra garip bir ┼čekilde g├Âr├╝nt├╝ kayboluyor ekrandan. Sadece laptopun dahili hoparl├Âr├╝nden ses geliyor. Monit├Âr├╝ hdmi ile laptopa ba─čl─▒ kullan─▒yorum acaba o y├╝zden mi? ├ç├Âzemedim.

(Bar─▒┼č Beyaz) #3424

Yabanc─▒ formlarda da el ├╝st├╝nde tutuluyor, muhtemelen alan─▒nda tek oldu─ču i├žin.
Hikaye de yok gibi bir ┼čey. Direk kendi karakterini yarat─▒p baya kendi hikayeni yarat─▒yorsun. Rol yapma ├Âgeleri ├žok g├╝zel. Mod da y├╝klersen i├žerikler daha da art─▒yor

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #3425

Olma ihtimali var.

(K) #3426

Oynay─▒nca d├╝┼č├╝ncelerini payla┼č, ben de uzun zamand─▒r almak istiyordum. Tam olmayan halini oynam─▒┼čt─▒m, sarm─▒┼čt─▒. Geri d├Ân├╝┼č bekliyorum alabilmek i├žin.

(Umur) #3427

Finaller bitsin diye bekliyorum daha ba┼člamad─▒m, oynay─▒nca haber veririm :smile:

(Go down swinging.) #3428

┼×├Âyle s─▒ralamak gerekirse:
-Shadow of the Colossus
-MarvelÔÇÖs Spider-Man
-Yakuza 6: The Song of Life
-God of War
-Red Dead Redemption 2
-The Wolf Among Us 2
-Anthem
-The Last of Us Part 2
-The Avengers Project
-Detroit: Become Human
-Days Gone

(Umur) #3429

Hayret, NintendoÔÇÖnun konsollar─▒na gelecek oyunlara da yer vermi┼člerÔÇŽ

(Alfie Solomons) #3430

Bunlara ek olarak:

• The Last Night
  • Vampyr
  • Darksiders III
  • Metro Exodus
  • A Way Out
  • Far Cry 5 diyebilirim.

Bu sene gelmeyece─čini s├Âylediler, umutlanmak sa├žma olur.

(Go down swinging.) #3431

Listede yazd─▒─č─▒ i├žin ekledim onu da. 2018ÔÇÖde ├ž─▒kma ihtimali yok bence de.

(Bar─▒┼č Beyaz) #3432
  • Gizli bir Bethesda Projesi
  • Vampyr
  • System Shock Remake
  • Mount and Blade 2: Bannerlord
  • Call of Cthulhu: The Official Video Game
  • The Last Night

Bir de bi ihtimal; ObsidianÔÇÖdan bir Fallout

(Kaan ) #3433

Bu oyun i├žin ├žok b├╝y├╝j beklenti i├žerisindeyim. Vampire: The MasqueradeÔÇÖden sonra d├╝zg├╝n bir tane bile vampir oyunu ├ž─▒kmad─▒.

(Mrs Mercedes'i Ar─▒yor) #3434

┼×u ikisine ├žok heyecanlan─▒yorum, umar─▒m patlamazlar

(H. Yakup) #3435

Yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam oyunun haklar─▒ ParadoxÔÇÖa sat─▒ld─▒. Belki Obsidianla birlikte yeni bir proje yapabilirler.

(Emirhan) #3436

Ge├žen sene birka├ž s├Âylenti dola┼č─▒yordu ama hala ortada bir ┼čey yok. ─░nan─▒yorum bir g├╝n Bloodlines 2 ├ž─▒kacakÔÇŽ BloodlinesÔÇÖ─▒n senaristi, bestecisi ve ba┼č tasar─▒mc─▒s─▒ hala hayattayken toplas─▒nlar reisleri yoksa ruhani devam oyunlar─▒yla yetinmek zorunda kal─▒caz.

(Umur) #3437
  • Witchfire
  • Ori and the Will of the Wisps L├ťTFEN BU SENE ├çIKSIN
  • Age of Empires 4
  • The Avengers Project
  • Monster Hunter World
  • The Last Night

Bekledi─čim t├╝m oyunlar─▒n tarihinin belirsiz olmas─▒ÔÇŽ Monster Hunter World hari├ž, 2018 sonbahar─▒nda ├ž─▒kacakm─▒┼č.

PS4ÔÇÖ├╝m olsayd─▒ bu liste u├žar giderdi.

VE TAB─░ K─░;

World of Warcraft: Battle for Azeroth. Eklemeyi unutmu┼čum. Bunun da tarihi belirsiz bu arada.

(Kaan ) #3438

Vampyr ├žok satarsa ve be─čenilirse belki bir umut yeni bir proje yaparlar. Tek umudumuz Vampyr ┼ču an.

(Emirhan) #3439

Vampyr nedense bana g├╝ven vermedi hi├ž. Bir de bu oyunun d├╝nyas─▒ndaki vampirlerin benim sevdi─čim World of Darkness d├╝nyas─▒yla pek alakas─▒ yok. Bloodlines 2ÔÇÖyi tetikleyece─čini pek zannetmiyorum. Paradox serinin oyun haklar─▒n─▒ elinde bulunduruyorsa gizliden bir oyun yapmaya ba┼člam─▒┼č olmal─▒.

(Emirhan) #3440

Haz─▒r VampireÔÇÖdan bahsetmi┼čken, haritalar─▒ ufak olan ancak dopdolu bir d├╝nya sunan oyunlar hakk─▒nda konu┼čmak istiyorum. VTM Bloodlines gibi oyunlar─▒n ├žok tatl─▒ bir a├ž─▒k d├╝nya anlay─▒┼č─▒ var. Bize sunduklar─▒ alan birka├ž sokaktan olu┼čuyor ancak dola┼čt─▒─č─▒m─▒z haritalar─▒n her binas─▒nda, her soka─č─▒nda bir g├Ârev ve hikaye var neredeyse. SkyrimÔÇÖde, WitcherÔÇÖda da─č ta┼č dola┼č─▒p dervi┼č olmak tabi ki zevkli, kocaman a├ž─▒k d├╝nyalar─▒ ben de seviyorum. Ama VampireÔÇÖ─▒n bu klostrofobik tarz─▒na da fena hastay─▒m.

Son y─▒llarda VampireÔÇÖ─▒n g├Ârev ve harita ruhunu yakalayabilen tek seri yeni Deus Ex oyunlar─▒ san─▒r─▒m. Sistem birebir ayn─▒. Ana g├Ârevlerin hepsi ├Âzel olarak yarat─▒lm─▒┼č mekanlarda ge├žiyor. Yan g├Ârevlerse serbest├že dola┼čabildi─čimiz mahallelerde, yani k├╝├ž├╝k a├ž─▒k d├╝nyam─▒zda. Neredeyse her binaya giriyoruz, yerel halk─▒n g├Ârevlerini yap─▒yoruz ve tan─▒┼čt─▒─č─▒m─▒z insanlar hakk─▒nda ufak ufak easter eggler buluyoruz. Az ├Ânce Mankind DividedÔÇÖdan biraz video izledim. Ayn─▒ sistemi korumu┼člar. Bloodlines 2 ├ž─▒kana kadar Deus Ex oyunlar─▒yla a├žl─▒─č─▒m─▒ giderece─čim mecbur. Human RevolutionÔÇÖ─▒ yakla┼č─▒k 3 sene ├Ânce oynam─▒┼čt─▒m. ├ço─ču k─▒sm─▒ unuttum. Mankind DividedÔÇÖa ge├žmeden ├Ânce tekrar oynamay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Senaryosu, d├╝nyas─▒ ve atmosferi ayn─▒ Bloodlines gibi harikayd─▒.

Neyse, Geek G├Âzl├╝─č├╝ÔÇÖn├╝n VTM Bloodlines ├Âven versiyonuna d├Ân├╝┼čmeden konuyu kapatay─▒m. VTM ve Deus Ex oyunlar─▒n─▒n yapt─▒─č─▒ gibi bu a├ž─▒k d├╝nya tarz─▒n─▒ koruyan ba┼čka oyunlar var m─▒d─▒r acaba?

Edit: Tam da bu tarzlar hakk─▒nda g├╝zel bir video buldum.

(K) #3441

Dishonored.

(Emirhan) #3442

Onu oyn─▒ycam kank s├Âz├╝m var xd