Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(H. Yakup) #3443

PS4 kullanan arkada┼člar monit├Âr tavsiye edebilir mi?
Uygun fiyatl─▒ olursa s├╝per olur.

(K) #3444

Acil tavsiye gerek, Horizon Zero Dawn Complete Edition (Frozen Wilds da i├žeriyor) veya Dishonored Complete Edition almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum (DH1+DLC, DH2, DH Death Of The Outsider). Hangisi al─▒n─▒r?

• Horizon Zero Dawn
  • Dishonored

0 oylayan

(an─▒l) #3445

Stealth tarz─▒nda oyunlar seviyosan DishonoredÔÇÖ─▒ kesinlikle almal─▒s─▒n. Ben mesela bu aralar s├╝rekli stealth oyunlar oynad─▒─č─▒m i├žin b─▒rakt─▒m bu t├╝r├╝ ┼ču anl─▒k. Persona 5 ve Final Fantasy XV gibi jrpglerde yard─▒r─▒yorum :slight_smile:

(K) #3446

Stealth bol oynar─▒m da PCÔÇÖde Dishonored ve 2ÔÇÖyi bitirdim. O y├╝zden karars─▒z─▒m ama Death Of The OutsiderÔÇÖ─▒ oynayamad─▒m daha.

(an─▒l) #3447

Oynad─▒ysan zaten d├╝┼č├╝nmeden Horizon al bence. S─▒rf Death Of The Outsider i├žin Complete Edition neden al─▒yorsun ki zaten? :thinking:

(Must) #3448

Bitirdiysen tekrar oynama o halde, hem konsolda zor oluyor Dishonored, Horizon ├žek.

(K) #3449

Konsolda t├╝m seriyi tekrar bitirmek i├žin?

(Bar─▒┼č Beyaz) #3450

Her t├╝rl├╝ Dishonored

(Kaan ) #3451

Bitirdiysen sormana bile gerek yok. D├╝┼č├╝nmeden Horizon al.

(K) #3452

Horizon ald─▒m, tavsiyelerinize sa─čl─▒k.

(Yi─čit ├çanga) #3453

Aran─▒zda Battlefront 1 i oynayan var m─▒d─▒r. Ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz oyun hakk─▒nda?

(K) #3454

Content ├žok ├žok az, hem para verip ana oyunu hem de ekstradan season passÔÇÖi alman gerekiyor ÔÇťtam deneyimÔÇŁ i├žin. ┼×ahsen oyuna 1 y─▒ld─▒r sahip olan biri olarak, hi├ž gerek yok.

(Go down swinging.) #3455

Bende AOCÔÇÖun G2260VWQ6 modeli var. 500 k├╝s├╝r liraya alm─▒┼čt─▒m.

(Kaan ) #3456

Ger├žek Battlefront 1 mi?

(Serkan) #3457

Battlefront 1ÔÇÖde sadece Fighter Squadron oynam─▒┼čt─▒m ve ├žok ho┼čuma gitmi┼čti. Di─čer modlara fazla vakit ay─▒rmam─▒┼čt─▒m ama hat─▒rlad─▒─č─▒m kadar─▒yla hero ├že┼čitlili─či ya ├žok azd─▒ ya da ek paketleri sat─▒n al─▒nca geliyordu. Luke SkywalkerÔÇÖ─▒n X-wingÔÇÖi i├žin Death Star paketini alm─▒┼čt─▒m sadece.

(Yi─čit ├çanga) #3458

Battlefront 2 60 lirayken almay─▒ unutmu┼čum. ─░├žimdeki yang─▒n─▒ onla s├Ând├╝reyim dicektim yorumlardan sonra vazge├žtim. Te┼čekk├╝r ederim.

(Kerem) #3459

Gerek yoksa neden ba┼č─▒m─▒n etini yiyorsun karde┼čim al al diye

(K) #3460

Sen al la gereksiz, ben yand─▒m sen de yanacan .

(Alfie Solomons) #3461

YYYUUUHHH Horizon indirimine gel, az kals─▒n WD2 alarak UbisoftÔÇÖa yediriyodum paray─▒. Te┼čekk├╝rler Sony, 20 lira daha biriktirmek durumunda kald─▒m

(Umur) #3462

Ben oyunu muazzam buldum ama ┼č├Âyle bir ┼čey s├Âyleyeyim. Hikaye modunu hala oynamad─▒m, ben zaten b├Âyle kafam─▒ da─č─▒tmak i├žin, sigara i├žerken oynamal─▒k rahatlatacak bir survival modlu oyun ar─▒yordum. Survival modu muazzam bir ┼čey bu oyunda, k├╝├ž├╝k bir buga denk geldim ama o da s─▒k─▒nt─▒ de─čildi benim i├žin, survival modda k├╝├ž├╝k hikayeler var b├Âyle mesela deniz fenerine girdim geceyi ge├žirmek i├žin, sabah kalkt─▒m bir not var kap─▒da benden ├Ânce kalan b─▒rakm─▒┼č, ya┼čad─▒─č─▒ olaylar─▒ anlatm─▒┼č, pes etmi┼č bir adam. D─▒┼čar─▒ ├ž─▒kt─▒m gezeyim biraz diye, u├žurumun kenar─▒nda donmu┼č bir ceset var, notu yazan adam. Hani b├Âyle detaylar olsun, atmosfer olsun, ben cidden ├žok sevdim. Hikaye modu hakk─▒nda bir fikrim yok onu sevmeyenler varm─▒┼č ama k├Ât├╝ de─čil orta diyorlar.