Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Can) #3463

Ubisoftun i┼čini sevmem genelde ama bu oyunun m├╝ziklerine bitiyorum.

(Bo┼č ─░nsan) #3464

PC i├žin wireless controller kullanan var m─▒? Ya da laptop i├žin bir controller ├Ânerisi olan? :smiley:

(Umur) #3465

Xbox 360 kumandas─▒n─▒n kablolusundan kullan─▒yorum ama bir fark olmayaca─č─▒ i├žin ├Âneririm.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #3466

(Kaan ) #3467

X360 controller al. En rahat, en ekonomik ve en sa─člam controller bence.

(Oozaru) #3468

Oy┼č! :heart_eyes:

(Umur) #3469

Ne bu?? 2013ÔÇÖten beri at─▒lan ilk tweet. Ne olabilir? BU NE BUU?? B─░R ┼×EY OLMASI LAZIM!!!

CHfXjB2fSiSM0INUfq53_Deku Headbang GIF

(Muhsin Bayram) #3470

(Do─čan) #3471

3 sene ├Ânce Xbox 360 Controller alm─▒┼čt─▒m Almak i├žin acele etmi┼č ├žok ara┼čt─▒rmam─▒┼čt─▒m. Zaten en iyi se├ženekti. Ama arkas─▒ndaki kocaman pil b├Âl├╝m├╝ beni ├žok rahats─▒z etmi┼č 2 ay sonra satm─▒┼čt─▒m. Bir ka├ž ay ├Ânce de Xbox One Controller ald─▒m ├žok memnunum. Beyaz renk hem ├žok ┼č─▒k hem ele M├╝thi┼č oturuyor. Android telefon kullan─▒yor ve mobil oyun da oynuyorsan. Android/PC uyumlu Controller da bakabilirsin.

(Umur) #3472

La bi durun la. Hepsini nas─▒l oynayal─▒m? Daha Shogun ile Attila duruyor. Thrones of Britannia ├ž─▒kacak yine bu sene. Warhammer 2 var. OyÔÇŽ

(Alfie Solomons) #3473

Bir senede iki y├╝ksek b├╝t├želi oyunu ├ž─▒karmay─▒ nas─▒l ba┼čar─▒yor ki bu adamlar? Sadece kaplamalar─▒ de─či┼čtirip mi s├╝r├╝yorlar acaba piyasaya. Strateji t├╝r├╝ne merakl─▒ biri olsam net beklentim d├╝┼čerdi.

(Umur) #3474

Thrones of Britannia pek y├╝ksek b├╝t├želi olarak ge├žmeyebilir. Di─čerlerine nazaran daha k├╝├ž├╝k bir zaman dilimini ve b├Âlgeyi ele al─▒yor. Biraz da TW:AttilaÔÇÖn─▒n ├╝zerinde ufak de─či┼čiklikler yap─▒l─▒p ├ž─▒kar─▒lan bir oyun deniliyor.

Shogun harici Do─čuÔÇÖda ge├žen ba┼čka oyun yoktu. Three KingdomsÔÇÖ─▒n da konsepti daha iyi. Umar─▒m WarhammerÔÇÖdan farkl─▒ olur biraz oyunun g├Âr├╝nt├╝s├╝ vs. Y├╝kseldim ben. Alaca─č─▒m zaten her t├╝rl├╝.

(Alfie Solomons) #3475

Vallahi Total War serisiyle uzaktan yak─▒ndan alakam yok, bilemiyorum. Sadece Ubisoft gibi ayn─▒ y─▒la ayn─▒ t├╝rde bir├žok oyunu s─▒─čd─▒rmaya ├žal─▒┼čmalar─▒n─▒ garipsedim. Alt─▒ndan da kalkabilirler ama, dedi─čim gibi t├╝re a┼čina de─čilim.

(Bo┼č ─░nsan) #3476

Hepinize ├žok te┼čekk├╝r ederim. @Doancruka @Crispus @Gwynbleidd

(Kaan ) #3477

Ne almaya karar verdin?

(Bo┼č ─░nsan) #3478

┼×u anl─▒k san─▒r─▒m Xbox360 ve XboxOne kontrolleri aras─▒nday─▒m ama daha ben b├Âyle iki ay d├╝┼č├╝n├╝r├╝m :smiley:

(Umur) #3479

Kablosuz istiyorsan @DoancrukaÔÇÖa kat─▒l─▒yorum, pil kapa─č─▒ olay─▒ rahats─▒zl─▒k ├ž─▒karabilir. Kablolu olarak da Xbox 360 iyidir, fiyat olarak ├žok daha uygun.

Belki izlemi┼čsindir ama yine de atay─▒m ┼čunu.

(Robin Ryger) #3480

(korhan) #3481

Black Desert OnlineÔÇÖ─▒ deneyen var m─▒?

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #3482

Ben ├žok gaza geldim umar─▒m g├╝zel olur.