Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Yuso) #4169

Bence ├žok g├╝zel haber insanlar─▒n EA ya sallamalar─▒n─▒ anlam─▒yorum kim yap─▒cak ba┼čka aaa oyun 3 tane firma var zaten pop├╝ler d├╝nya da.Ben memnunum ┼čahsen.Battlefront 2 yi ilk ay─▒nda ald─▒m severek oynuyorum son update ile de oyun m├╝kemmel hale geldi.Lootbox mevzusunda ise lootbox olm─▒yan mobil oyun yok shadow of warda da vard─▒ onun hakk─▒nda ├žok bahsedilmedi

(Serkan) #4170

Battlefront 2ÔÇÖnin tek fiyaskosu lootbox muhabbetiydi onu da kald─▒rd─▒lar zaten. Bence ├žok ba┼čar─▒l─▒ oyun, ben zevkle oynuyorum a├ž─▒kcas─▒.

(Yuso) #4171

Evet lootbox y├╝z├╝nden oyuna ├žok y├╝klendiler.Halbuki ├žok ba┼čar─▒l─▒ bir oyundu.Son update ile de oyun ├žok ak─▒c─▒ hale geldi.Aray├╝z ge├ži┼čleri ve optimizasyon harika olmu┼č.Yeni haritalar modlar da geliyorÔÇŽA├ž─▒k d├╝nya oyununu da g├╝zelce yap─▒caklar─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum

(Oozaru) #4172

Golden Poo ├Âd├╝l├╝ne lay─▒k g├Âr├╝ld├╝klerine g├Âre, vard─▒r bir sebebi.

(Yuso) #4174

Anlamad─▒m :smiley:

(tam ad─▒m) #4175

┼×aka yap─▒yorum ya.

(Akl─▒ olan delirsin. ) #4176

Battlefront 2 ├žekirdek olarak iyi bir oyun ama her ┼čeyde eksik. Yeterince karakter,harita,silah ├že┼čitleri,customization(T├╝rk├žeye ├ževiremedim),mod yok. ├ľnceki oyundaki haritalar─▒ ├ž─▒karmak nedir ya,g├Ârselli─či biraz geli┼čtir at. S─▒rf sonradan bedava i├žerik veriyoruz diye vermiyorlar diyordum,sonra bu haritalarda gelmedi. B─▒rakt─▒m sonra. Bir oyun ancak bu kadar k├Ât├╝ y├Ânetilebilir.

(Yuso) #4177

Nas─▒l eksik.─░lk oyuna g├Âre bir s├╝r├╝ yeni harita var.Karakter konusunda hakl─▒s─▒n obiwan general kenobi di─čer sith ve jedilar─▒n da olmas─▒ gerekiyordu.Mutlaka planlar─▒ vard─▒r gelicektir ama oyunun ├ž─▒k─▒┼č─▒nda olmalar─▒n─▒ isterdim.Silah konusunda ilk oyuna g├Âre daha geli┼čmi┼č oyn─▒yarak a├ž─▒l─▒yor silahlar parayla al─▒nm─▒yor bu g├╝zel bir yenilik.

(K) #4178

M├╝thi┼č g├Âz├╝k├╝yor ne yalan s├Âyleyeyim, cezbetti az biraz

(Akl─▒ olan delirsin. ) #4179

─░lk oyuna g├Âre daha fazla gezegen var harita de─čil.

Ondan bahsetmiyorum,├že┼čitlilikten bahsediyorum. Her s─▒n─▒f i├žin d├Ârder silah var ve bu iki taraf i├žinde ayn─▒. Ben klonlar─▒n ve droidlerin ayn─▒ silahlar─▒ kullanmas─▒ndan rahats─▒z oluyorum,bence yaratmak istedikleri otantikli─či bozuyor.

(Yuso) #4180

Ele┼čtirini anl─▒yorum ama ben rahats─▒z de─čilim silah konusunda.Hero ve villian konusunda s─▒k─▒nt─▒ var ve ilk oyundaki skinler de yok onlar─▒n da gelmesi laz─▒m

(Why did you say that name?!!) #4181

Far Cry 5ÔÇÖin gameplaylerine bakt─▒m az─▒c─▒k da, yapay zeka ├žok k├Ât├╝ yav. Adam─▒n dibine ok at─▒l─▒yor umurunda de─čil, ├Ân├╝nde duruyorsun seni g├Ârm├╝yor ko┼čmaya devam ediyor falan. ├ťst├╝ne d├╝┼čmemi┼čler yapay zekan─▒n pek. Ben ├Âyle bir hissiyat ald─▒m.

(Umur) #4182

xnfbcvbncbfc

(Serkan) #4183

Bedenime sahip olmak yetmedi ruhumu da m─▒ istiyorsun CDPR?

(Muhsin Bayram) #4184

├ťcretsiz

(H. Yakup) #4185

The Evil WithinÔÇÖi bitirmek ├╝zereyim. Oynarkende keyif ald─▒m a├ž─▒kcas─▒ ama sonlar─▒na do─čru yorucu olmaya ba┼člad─▒. ┼×imdi oyunu bitirince h─▒z kesmeden ek paketlerine ge├žeyim mi?
K─▒sacas─▒ ek paketleri oynamaya de─čer mi?

(Umut) #4186

Spec Ops: The Line Humble BundleÔÇÖda ├╝cretsiz:

(Fakat kaplumba─čan─▒n s─▒rt─▒nda yaln─▒zca kocaman bir soru i┼čareti belirdi.) #4187

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4188

Y here?

(Fakat kaplumba─čan─▒n s─▒rt─▒nda yaln─▒zca kocaman bir soru i┼čareti belirdi.) #4189

?