Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4190

Ha tamam, God of War y├╝z├╝nden. Ama 9gag Ar┼čiviÔÇÖne atsan daha iyi olabilirdi.

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #4191

:roll_eyes: :man_facepalming:

(Cain) #4192

SteamÔÇÖden 9 tlÔÇÖye alm─▒┼čt─▒m, ├╝z├╝ld├╝m ilk defa bedava verilen bi oyuna :confused:

(Serkan of ─░zmir) #4193

Bir s├╝redir oynayam─▒yordum bug├╝n bir g├Âz atay─▒m dedim, ge├žen hafta Battlefront 2ÔÇÖye g├╝ncelleme gelmi┼č. Pay2win tamamen kald─▒r─▒lm─▒┼č oyundan, krediler ile al─▒nan kasalar da art─▒k yok, kasalardan ├ž─▒kanlarla sadece kozmetik de─či┼čiklikler yap─▒labiliyor, victory pose vsÔÇŽ

B├╝t├╝n herolar kullan─▒labilir hale getirilmi┼č, art─▒k kredi toplay─▒p a├žmak zorunda de─čiliz. Ben hepsini a├žm─▒┼čt─▒m zaman─▒nda kredi toplayarak ama yeni oyuncular i├žin baya─č─▒ iyi olmu┼č.

Credits, Crystals ve Crafting Parts art─▒k neredeyse hi├žbir i┼če yaram─▒yor, ├ž├╝nk├╝ karakterlerin levellerini oynayarak artt─▒r─▒yoruz. Kartlar─▒n seviyelerini de level art─▒┼člar─▒ndan kazand─▒─č─▒m─▒z skill pointsÔÇÖler sayesinde artt─▒r─▒yoruz.

Daha ├Ânce bahsetmi┼čtim zaten, atmosfer, oynayabilirlik, sesler ve bir├žok a├ž─▒dan ├žok ba┼čar─▒l─▒ bir oyun BF2. Son g├╝ncelleme ile de tek k├Ât├╝ yan─▒n─▒ ortadan kald─▒rm─▒┼č oldular ve kusursuz bir hale getirdiler bence. ─░ndirimde yakalarsan─▒z ka├ž─▒rmay─▒n hemen al─▒n derim, pi┼čman olmazs─▒n─▒z kesinlikle.

(y) #4194

Leia y─▒ almam─▒┼čt─▒m ben bedavaya gelmi┼č oldu :smiley: Tek sorun ┼čuan credileri nas─▒l harc─▒yaca─č─▒m─▒z.60k kredi birikti harc─▒yacak yer yok.├ľnceki oyunda oldu─ču gibi karakter skinleri gelse bari alabilsek kredilerle.Rodian gelmi┼č officere mesela ama g├Ârevle a├ž─▒lacak ┼čekilde gelmi┼č.Oda ├žok basit 1 oyunda a├ž─▒labilir rahat├ža.┼×uan oyun oturdu tek eksi─či yeni herolar ve yeni haritalar.

(Umur) #4195

giphy

Battlefield 1 ve Titanfall 2ÔÇÖden b─▒kt─▒─č─▒m vakit, almay─▒ d├╝┼č├╝nebilirim.

(falanfilan) #4196

Bu ikisi nas─▒ls─▒n usta? Online─▒nda adam ├ž─▒k─▒yor mu? Oyun g├╝zel mi?

(Umur) #4197

Çıkıyor. Gayet oynanıyor ikisi de.

Battlefield 1 atmosfer olarak harika. Ma├ž i├žinde s├╝rekli gerginsin. Y─▒k─▒lan binalar, zehirli gazlar, s├╝rekli at─▒lan bombalar, yanan askerlerin ├ž─▒─čl─▒klar─▒, ba─č─▒rarak s├╝ng├╝yle h├╝cum eden askerler, geride olan tak─▒m─▒ desteklemek i├žin gelen zeplin veya dretnotÔÇŽ durmadan ├Âvebilirim b├Âyle. Hele baz─▒ haritalarda ├Âyle bir sis geliyor ki, bildi─čin g├Âremiyorsun etraf─▒. Uzun bir s├╝re de kal─▒yor. ├ľzellik Operasyon modu harika.

Titanfall 2 ise BF1ÔÇÖe z─▒t olarak ├žok h─▒zl─▒. O y├╝zden daha ├žok TF2 oynuyorum bu aralar. Mekanikleri o kadar e─členceli ki. Double jump ve wall runÔÇÖa bir anda al─▒┼č─▒p ├ž─▒lg─▒nca hareketler yapabiliyorsun. Titan olay─▒ ayr─▒ bir deneyim kat─▒yor. ├çe┼čitlilik ├žok iyi. Single playerÔÇÖ─▒ modu da 4 saatlik ├žok g├╝zel bir deneyim.

(Serkan of ─░zmir) #4198

Yeni haritalar gelmeli acilen ya. ├ľnceki oyundaki haritalar─▒ koysalar bile olur, en az─▒ndan ├že┼čitlilik artar. Herolar da yeterli ama yenilerine de hay─▒r demem a├ž─▒kcas─▒.

(Serkan of ─░zmir) #4199

Adab─▒ vard─▒r Gran TurismoÔÇÖnun.

(Umur) #4200

Bir nevi ilk bak─▒┼č.

(Oozaru) #4201

Sony, ├Ân├╝m├╝zdeki ay Plus ├╝yelerine Mad Max oyununu verecekmi┼č.

(Akl─▒ olan delirsin. ) #4202

Ne g├╝zel mad max veriyorlar diye sevinmi┼čtim ama panda maksimum 10/5 deyince bozuldum biraz. Oynayan varsa fikirlerini merak ediyorum.

(K) #4203

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #4204

Bu sezondan sonra art─▒k ├ž─▒karmas─▒nlar ya

(K) #4205

Son sezonu zaten.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #4206

:slight_smile:

(Burak) #4207

IGN ÔÇśÔÇśNintendoÔÇÖnun k─▒├ž─▒n─▒ yal─▒yoruz beylerÔÇÖÔÇÖ listesi yapm─▒┼č. Bir firma ancak bu kadar pohpohlanabilir herhalde. Midem buland─▒ unfollow edicem bunlar─▒ her yerden.

(Umur) #4208

Liste genel olarak k├Ât├╝. Tek sorun Nintendo oyunlar─▒n─▒n bollu─ču de─čil.

(Why did you say that name?!!) #4209

Kendini a┼č─▒r─▒ tekrar ediyor, haritada birbirinin ayn─▒s─▒, can s─▒k─▒c─▒ g├Ârevler mevcut. ├çok ├žabuk bay─▒yorsun. Oynan─▒┼č olarak da ├že┼čitililik sunmuyor. sadece 5 saat dayanabildim oyuna. Oyunlar─▒ yar─▒m b─▒rakmay─▒ seven bir insanda de─čilim ama mad max bir istisna.