Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded) #4210

IGN yine yeniden niye ciddi al─▒nmamas─▒ gerekti─čin g├Âstermi┼č.

(Oozaru) #4211

Super Mario World oynad─▒─č─▒m en g├╝zel Mario oyunudur. Ka├ž kez bitirdi─čimi hat─▒rlam─▒yorum.

(*) #4212

Super Mario World g├╝zeldir de bu listeye competitive oyunlar─▒ almak ne kadar mant─▒kl─▒ ?

(Ercan Berber) #4213

Listeyi yapanlar─▒n zekas─▒, temsili de─čil.

(Oneironaut) #4214

Black DesertÔÇÖa ba┼člad─▒m. Mutsuzum

(Cain) #4215

Nintendo virali

(Yuso) #4216

Oyuncu say─▒s─▒ azalm─▒┼č deniyor tr sunucusu i├žin.Avrupa sunucusu a├ž─▒lsa b├Âlgemiz i├žin ba┼člamay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yordum ben de

(Oneironaut) #4217

Vard─▒ yeni ba┼člayanlar─▒n mekan─▒nda birka├ž ki┼či, ama yine de az geldi. Oyun i├žinde sordum 3 ki┼čiye, baya kalabal─▒k oldu─čunu ama milletin yeni a├ž─▒lan ├ž├Âl haritas─▒na gitti─čini s├Âylediler.
Yeni ba┼člayan olarak yaln─▒z ba┼č─▒ma tak─▒l─▒yorum ┼ču ara.

(Akl─▒ olan delirsin. ) #4218

Anlad─▒m. God of warÔÇÖa kadar do─čru d├╝zg├╝n bir oyunum yok,elimden geldi─čince dayanacam art─▒k. Sa─čol cevap verdi─čin i├žin.

(*) #4219

Yahu FarCry primal oynam─▒┼č var m─▒ ? FarCry 3 ten sonra serinin hi├ž bir devam oyunu beni kendine ├žekmedi a├ž─▒k├žas─▒ ├ž├╝nk├╝ hepsi ayn─▒yd─▒. Primal─▒ al─▒cam diye hi├ž bir gameplay─▒n─▒ izlemedim sonra unuttum gitti. Asl─▒na bakarsan─▒z primal bile ayn─▒d─▒r diye korkuyorum. Daha ├Ânceden bir FarCry oynay─▒p Primaldan zevk alan var m─▒ ?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4220

Primal oynad─▒m, belli bir yerden sonra s─▒k─▒l─▒p b─▒rakt─▒m. Ondan ├Ânce bir FarCry oynamam─▒┼čt─▒m, o y├╝zden nas─▒l bir FarCry oyunu bilmiyorum.

(Go down swinging.) #4221

Game Informer dergisi MarvelÔÇÖs Spider-ManÔÇÖi bu ay─▒n konusu se├žti ve bize de ┼č├Âyle bir fragman verdi. Yepyeni g├Âr├╝nt├╝lerin yan─▒ s─▒ra yar─▒n yay─▒nlanacak dergi ile birlikte ├ž─▒k─▒┼č tarihi a├ž─▒klanacak.

(Kaan ) #4222

PrimalÔÇÖda 3. saatten itibaren s─▒k─▒lmaya ba┼čl─▒yorsun, e─čer bu 3. saati ba┼čar─▒yla atlatabilirsen 20-30 saatlik keyifli bir gameplay seni bekliyor demektir.

(Why did you say that name?!!) #4223

Dost Kayao─čluÔÇÖnun far cry primal ile ilgili 13 dakikal─▒k k─▒sa bir inceleme videosu mevcut, onu bir izlemeni tavsiye ederim. Bir fikir edinmene yard─▒mc─▒ olur.

(*) #4224

Sa─čolun. Alm─▒yorum.

(Umur) #4225

Ne kadar g├╝zel g├Âz├╝k├╝yor.

(Umur) #4226

Kapa─č─▒ da Alex RossÔÇÖa ├žizdirmi┼čler.

:+1:

(Oozaru) #4227

Orijinal kost├╝m var :heart_eyes:

(Akl─▒ olan delirsin. ) #4228

Ben Orjinal kost├╝mden s─▒k─▒ld─▒m art─▒k. E─čer b├Âl├╝m i├žin zorunlu de─čilse oyunu full fragmandaki kost├╝mle bitiririm. Yeni kost├╝m├╝n baya iyi oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #4229

Ben de genellikle b├Âyle oyunlarda ilk ├Ânce oyun bana hangi kost├╝m├╝ verdiyse o kost├╝mle b├╝t├╝n oyunu oynama taraftar─▒y─▒m hani biraz da rp yapmak a├ž─▒s─▒ndan b├Âyle yap─▒yorum ama oyunu bitirdikten sonra kafama g├Âre tak─▒l─▒yorum.