Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Akl─▒ olan delirsin. ) #4231

Same.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4232

(Umut) #4233

(Umut) #4234

Bir ka├ž g├╝n ├Ânce Uplay hesab─▒m─▒n ayarlar─▒na bak─▒yordum ├Âylesine, sonra avatar─▒m─▒ (MuhitÔÇÖte ve bir ├žok di─čer yerde kulland─▒─č─▒m) kendi bebeklik foto─čraf─▒m yapt─▒m.
D├╝n de b├Âyle bir mail gelmi┼č, yeni g├Ârd├╝m:
Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1
"Kullan─▒m Ko┼čullar─▒"─▒n da gerekli k─▒s─▒mlar─▒n─▒ okudum, ihlal etti─čim herhangi bir ┼čey g├Âremiyorum.
Garip ger├žekten, kim ilgileniyor acaba bu i┼člerle
tenor

(Can) #4235

(Oolong) #4236

Yuh be karde┼čim! God of War 209 TL iken bu nas─▒l 299 TL oluyor! ─░kiside exlusive sonu├žta.

(Go down swinging.) #4237

Dolar─▒n art─▒┼č─▒ndan sonunda Sony de etkilendi san─▒r─▒m.

(Burak) #4238

Haberin i├žeri─či ┼č├Âyle;

• The game will look and run a little better on PS4 Pro
  • But itÔÇÖs locked at 30 FPS on both systems
  • Mary Jane is a playable character, and she will ÔÇťsurprise a lot of people.ÔÇŁ At this point in the story, she knows that Peter Parker is Spider-Man.
  • The gameÔÇÖs open world is ÔÇťseveral timesÔÇŁ bigger than that of InsomniacÔÇÖs last big game, Sunset Overdrive.
  • Will there be microtransactions? ÔÇťHell no.ÔÇŁ
  • Will we see Uncle BenÔÇÖs death? ÔÇťHell no.ÔÇŁ
  • DLC is planned for after launch.
  • There is a crafting system.
  • You can take selfies with civilians and high-five them.

Ben y─▒llard─▒r bu kadar b├╝y├╝k ├žapl─▒ bir ┼čey bekliyordum yav orant─▒s─▒z heyecanland─▒m. Baya baya premium bir oyun geliyor. Fiyat─▒ biraz tuzlu ama i├žerik ├žok doyurucu oldu─ču i├žin kabul edilebilir.

(Serkan of ─░zmir) #4239

Fiyat─▒ da ├žok uzun s├╝rmeden d├╝┼čer bence. ├çok s─▒k indirim oluyor PS StoreÔÇÖda birine mutlaka koyarlar.

(Burak) #4240

Bana da ├Âyle geliyor. AC: OriginsÔÇÖden tut FIFA 18ÔÇÖe kadar b├╝t├╝n yeni oyunlar ├ž─▒kt─▒ktan 1-2 ay sonra paketli halleriyle bile yar─▒ yar─▒ya indirime girdi. Ama i┼čte spoiler yemeden taze taze ├ž─▒kt─▒─č─▒ gibi al─▒p oynamak da var. Onun i├žin de PSN karde┼čli─či d├╝┼č├╝n├╝lebilir.

(Serkan of ─░zmir) #4241

SkyrimÔÇÖi hi├ž oynamad─▒─č─▒m, bilgisayar─▒m─▒n da fan─▒ bozuk oldu─ču i├žin oyunu a├žt─▒ktan 10 dk sonra kapand─▒─č─▒ndan dolay─▒ special edition ├ž─▒kar ├ž─▒kmaz psÔÇÖye kutulu alm─▒┼čt─▒m 189Ôé║ÔÇÖya. ├çok merak ediyordum ├ž├╝nk├╝. Oyun piyasaya ├ž─▒kt─▒ktan bir hafta sonra 89Ôé║ÔÇÖya d├╝┼čt├╝ PS StoreÔÇÖda. O y├╝zden bu ├žocuk indirimleri beklerrrr :dd

(Go down swinging.) #4242

Anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla 1 NisanÔÇÖdan sonra a├ž─▒klanan her oyun bu fiyatlarda olacakm─▒┼č. ─░nternet ├╝zerinden sat─▒lan dijital ├╝r├╝nlere de KDV gelmi┼č. Neyse ki PS Store s├╝rekli indirim yap─▒yor.

(Burak) #4243

Bug├╝n PS cephesinden ├žok m├╝thi┼č haberler geldi.

(Go down swinging.) #4244

PlayStation T├╝rkiyeÔÇÖnin fiyat sorusuna cevab─▒. San─▒r─▒m Marvel isim hakk─▒ fiyat─▒ vs. eklemi┼č.

Ayr─▒ca ben Spider-Man fanboyu bir sazan olarak 340 TLÔÇÖlik Digital Deluxe EditionÔÇÖ─▒ almaya karar verdim. Siz yapmay─▒n.

(Umur) #4245

Teaser.

(Umut) #4246

Crusader Kings II bir s├╝reli─čine ├╝cretsiz

(Oolong) #4247

Ya┼čas─▒n! Kalbim yerinden f─▒rlayacak :heart_eyes:

(Oneironaut) #4248

Oynay─▒n, a┼č─▒k olun, al─▒n, ba┼čl─▒─ča gelin, muhabbet edelim.

(Muhsin Bayram) #4249

OyungezerÔÇÖden Serpil Ulut├╝rk ┼č├Âyle sitem etmi┼č

T├╝rkiyeÔÇÖde bas─▒l─▒ oyun medyas─▒n─▒n son g├╝nlerini ya┼č─▒yoruz ger├žekten. Yaz─▒k oluyor.

(.) #4250

Oyun dergisi alan varm─▒ ya ger├žekten.Devir dijital devri herkes internet sitesinde yap─▒yor incelemelerini art─▒k dergi de inceleme okuyacak ├ža─č─▒ ├žoktan ge├žtik bence