Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4271

E─čer d├╝zeltmedilerse eskiden m├╝sl├╝man karakterle oynamak i├ži random birini se├ž play e bast─▒ktan sonra oynamak istedi─čin karakterin topra─č─▒na bas.

(Emirhan) #4272

Eyvallah hocam deneriz. S─▒rf m├╝sl├╝manlar da de─čil kuzeydeki ├╝lkeler de se├žilmiyor. Ben b├Âyle oyunlarda b├╝y├╝k devletlerden ziyade k─▒y─▒da k├Â┼čede kalm─▒┼č k├╝├ž├╝k ├╝lkeleri se├žip b├╝y├╝tmeyi daha ├žok seviyorum. Game of Thrones modunu da indirebilirim o da ├žok iyi duruyor Youtubedaki serilerde. Aegon TargaryenÔÇÖ─▒n fethinden tut son g├╝ncel olaylara kadar 300 y─▒ll─▒k s├╝reci koymu┼č oyuna modcular. Belki RobertÔÇÖs Rebellion d├Ânemini bile se├žerim o modda.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4274

Haz─▒r indirimdeyken Old Gods DLC al RagnarÔÇÖ─▒n o─čullar─▒ndan biriyle oynars─▒n. Dedi─čim gibi hangi karakterlerle oynamak istiyorsan ona g├Âre DLC al.

(Emirhan) #4276

Oyunu ├Â─črenir ├Â─črenmez ba┼čl─▒ycam GoT moduna da valla. RobertÔÇÖs Rebellion d├Ânemi g├╝zel mi peki? Ned StarkÔÇÖla da oynamak ho┼č olurdu. 5 Kral Sava┼č─▒ÔÇÖnda muhtemelen StannisÔÇÖi se├žerim.

@Kutluhan_Demirok ─░ki hesaba DLC almak biraz tuzlu olaca─č─▒ i├žin muhtemelen illegal yollarla halledicem bu i┼čiÔÇŽ ┼×imdilik vanilla halini bir s├╝re oynar─▒z ├Â─črenmek i├žin. Sonras─▒ internetin nimetleri xd

(K) #4277

Crusader Kings IIÔÇÖyi sadece GoT modu ile oynayan biri olarak sadece ├Âyle bile enfes diyebilirim. Ba─č─▒ml─▒l─▒k yap─▒yor, entrika, kendi karakterini yarat─▒p ayn─▒ bayrak alt─▒nda olan evleri d├╝┼č├╝rme vesaire. GoTÔÇÖun b├Âyle bir oyuna ihtiyac─▒ var asl─▒nda.

(Umut) #4278

Durum g├╝ncellemesi

Att─▒─č─▒m ticketÔÇÖa cevap gelmeyince Live Support ile ileti┼čime ge├žtim. Baz─▒ yasal durumlardan dolay─▒ baz─▒ ├╝lkelerde ÔÇťyaln─▒z ├žocuk (unaccompanied children)ÔÇŁ foto─čraf─▒ kullan─▒lam─▒yormu┼č. Garip bir zorunluluk oldu─čunun fark─▒nda oldu─čunu s├Âyledi konu┼čtu─čum ki┼či.
Her g├╝n yeni bir ┼čey ├Â─čreniyoruz :man_shrugging:t3:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4279

Asl─▒nda haz─▒r herkes alm─▒┼čken beraber oynanabilir.

(Wet Meatball) #4280

Muhitin sesli chat program─▒ var m─▒?

(falanfilan) #4281

Muhit minecraft serveri a├žal─▒m.

(Oneironaut) #4282

─░ki kez denedim ve zevk alamad─▒m. Kazan─▒nca pek bir ┼čey olmuyordu, dura─čan ilerliyordu oyun. Ha, arada bir lordun biri isyan ederse oyun hareketleniyor ama o da pek destek bulamad─▒─č─▒ i├žin kolayca bast─▒r─▒l─▒yordu.

Genelde Be┼č Kral─▒n Sava┼č─▒ndan ba┼čl─▒yorum ve Baratheon ailesine sad─▒k bir lord yarat─▒p, onunla oynuyorum. StannisÔÇÖi tahta ge├žirmek zor. Kendisi onda bir ihtimalle tek ba┼č─▒na becerebiliyor, di─čer durumlarda senin yard─▒m─▒na muhta├ž.

Ek: Submodlarla oyun daha da zevkli oluyor bu arada.
Ek 2: Be┼č Kral─▒n Sava┼č─▒ d├Ânemi ve sonras─▒ + White Walkers = Oyunda huzurun m├╝mk├╝n olmamas─▒= Zevk

(K) #4283

Film tad─▒nda olmu┼č,

(H. Yakup) #4284

Hob ne g├╝zel bir oyunmu┼č yahu, yormayan ve ara ara a├ž─▒p oynamal─▒k ┼čahane bir hafif aksiyonlu platform bulmaca. Denemeyen bir baks─▒n.

(Go down swinging.) #4285

Bug├╝n God of WarÔÇÖu pre-orderlad─▒m. Oyunu bekleyen var m─▒ benim gibi? ├çok iyi g├Âr├╝n├╝yor.

(Do─čan) #4286

┼×u konuda bir ka├ž ki┼či var─▒z. G├╝ncel tutmaya ├žal─▒┼č─▒yoruz ama haliyle oyuna say─▒l─▒ g├╝nler var. ├ç─▒kan her┼čey Spoiler say─▒l─▒r bu ara. ┼×imdilik sadece beklemedeyiz.

(K) #4287

Jonah hakl─▒yd─▒.

(Emirhan) #4288

Crusader Kings 2 oynayanlar bir sorum olacak nas─▒l hallederim tam anlayamad─▒m. Held too much duchies diye bir -30 opinion yiyorum vassallar─▒mdan. Bu opinion─▒ nas─▒l yok ederim? Ben mi fazladan elimde d├╝kl├╝k tutuyorum ba┼čkas─▒ m─▒ anlamad─▒m. Zaten bir yerin d├╝kl├╝k olup olmad─▒─č─▒n─▒ da anlayam─▒yorum ┼čuan sbsbsbbxx. Namussuz oyun oynat─▒yor kendini ama ├žok detay var.

(Oneironaut) #4289

G├╝vendi─čin birka├ž* ki┼čiye o d├╝kl├╝kleri ver. Asker say─▒n azal─▒r ama vassalardan eksi opinion yemezsin.
Var olan vassalardan ziyade yeni ki┼čilere verirsen daha iyi olur, ├ž├╝nk├╝ verdi─čin topraklarla beraber askeri g├╝├žte ge├žece─či i├žin zaten g├╝├žl├╝ olan vasallar─▒na seni devirecek g├╝c├╝ vermi┼č olursun.
Karakter ekran─▒n─▒n alt─▒nda sahip oldu─čun titleÔÇÖlardan sahip oldu─čun d├╝kl├╝kleri g├Ârebilirsin.
Ba┼čkentini kapsayan d├╝kl├╝k sende kalsa yeter.

Viceroyalty bir kurtulu┼č yolu ama ana oyunda var m─▒ bilmiyorum, zaten ┼čimdi kar─▒┼č─▒k olur.

─░mparatorluk>Krall─▒k>D├╝kl├╝k>Kontluk

*soylu olsunlar ama soylar─▒ yeni olsun (fazla skor kasmam─▒┼č olsunlar yani ve ├žok da nitelikli olmas─▒nlar.

(Emirhan) #4290

Ben ilk ba┼čta oyun demesneden bahsediyor sanm─▒┼čt─▒m. Ama zaten 6/6 gibi bir demesneye sahibim. Karakterlere toprak vermeyi biliyorum (demesne oluyor san─▒r─▒m) ama d├╝kl├╝k nas─▒l veriliyor anlamad─▒m. Karakter ekran─▒mda titlelar g├Âr├╝yordum Sultanete of Anadolu gibi. Karakter ekran─▒n─▒n alt─▒nda dediklerin bunlar san─▒r─▒m ve bu tarz titlelar bende ├žok fazla. ─░nternette yok edebilirsiniz demi┼čler ama o ├žok zahmetli oluyor. Ba┼čkas─▒na verme i┼člemini nas─▒l yap─▒yorum hangi k─▒s─▒mdan?

(Oneironaut) #4291

Ba┼čkas─▒n─▒n karakter portresinden diplomasi ekran─▒n─▒ a├ž, toprak verme var orada demesne yerinden yap─▒yorsun zaten. IncludeÔÇŽ (se├žene─či de tikli olsun), ├╝stten alta de─čerine g├Âre titleÔÇÖlar─▒n yer almas─▒ laz─▒m. D├╝kl├╝k i├žin karakterin zaten bir topra─č─▒n─▒n olmas─▒ gerekiyor muydu emin de─čilim. Normal vasallar─▒nda dener misin?
Olmas─▒ laz─▒m se├ženeklerde.
Normal demesne verir gibi, oyunu a├žam─▒yorum ┼ču an.
Grant title, land se├žene─či falan

(Emirhan) #4292

Tamamd─▒r eve gidince bir kurcalar─▒m. Te┼čekk├╝rler.