Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Oneironaut) #4314

Biliyorum :smile:
Zaten bu oyun tam sizlik efendim. Gelin bir halife olun, gelin bir bilim insan─▒ olup ├ža─č─▒ de─či┼čtirecek makaleler yaz─▒n, bu makaleleri alimlere yollay─▒n ele┼čtirsinler, gelin seferler d├╝zenleyin bilgiyi aray─▒n , gelin d├╝nyay─▒ yak─▒p y─▒k─▒n, gelin halka zulmedin, kendi ├žocuklar─▒n─▒z─▒ bo─čdurun, gelin ├žocu─čunuz taraf─▒ndan katledilin, gelin karde┼činize kar┼č─▒ sava┼č─▒n ├╝lke i├ž sava┼čta b├Âl├╝ns├╝n, gelin Viking ya─čmac─▒lar─▒na kar┼č─▒ sava┼č─▒n ve hatta inlerine girin, gelin din devrimleri, k├╝lt├╝r devrimleri ya┼čat─▒n, gelin mezhep sava┼člar─▒ ba┼člat─▒n, gelin papaya kar┼č─▒ anti pope ├ž─▒kar─▒n ve hain akrabalar─▒ aforoz ettirin, gelin 300 y─▒ll─▒k bir hanedan kurun ve her bir ferdinde tahmin edemeyece─činiz olaylara, ac─▒lara, zaferlere, trajedilere ve de efsanelere tan─▒k olun.

(Emirhan) #4315

B├╝t├╝n ek paketleri indirince portreler g├╝zelle┼čmeye ba┼člad─▒. ├ľzellikle bat─▒daki T├╝rkler s├╝rme g├Âzlerle baya─č─▒ karizma olmu┼č. @Lalaith yahu son bir ┼čey soray─▒m. Benim iki evlad─▒m da bana rival. Acaba onlarda da ambitious traiti var diye mi b├Âyle oldu? ├çocuklar─▒ e─čitirken bir se├ženek geliyordu hi├ž dikkat etmeden en ├╝stteki se├žene─če bast─▒m. Kuzen ├žocuklarda da ayn─▒s─▒ oldu. Ne kadar o se├žene─če bast─▒─č─▒m ├žocuk varsa ┼čuan bana d├╝┼čman. Kendi canavarlar─▒m─▒ yaratt─▒m resmen. Varis o─čluma beylik verdim ├╝nvan verdim hediye verdim aram─▒z d├╝zeldi ama rivall─▒k bitmedi galiba. Yar─▒n tekrar kontrol edicem traitleri.

@Audomarus_Fridia biraz ┼čans vermelisin EU4ÔÇÖte arad─▒─č─▒m motivasyonu CK2ÔÇÖde buldum.

(Oneironaut) #4316

Bundan dolay─▒ o oluyor.
En son se├žene─či ya da ├╝├ž├╝nc├╝ se├žene─či se├žebilirsin. Ben en son se├žene─či se├žerim hep. ├çocu─ču kendi haline b─▒rak─▒yordu. Geli┼čmeyen ├žocuk, i├ž sava┼č ├ž─▒karacak ├žocuktan iyidir. :smile:

(falanfilan) #4317

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #4318

:joy:

(K) #4319

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #4320

Oha lan baya iyi olmu┼č.

(Mehmet ├ľnol) #4321

Arkada┼člar a─čabeyim ile oynayabilece─čim online ve co-op RTS oyunu ar─▒yorum. Her t├╝rl├╝ ├Âneriye a├ž─▒─č─▒m <3

(Umur) #4322

(Oolong) #4323

Bu oyuna T├╝rk├že dil deste─či gelmezse, yer yerinden oynar

(InMemoryOfEmirBK) #4324

Swinglerin g├╝zelli─če bak, pamuk gibi oldum

(Ferdi Turhan) #4325

Muhitte oyun geli┼čtiricilerinin oldu─ču bir konu var m─▒?

(Kaan ) #4326

300 lira fiyat ile ├ž─▒kart, T├╝rk├že dil deste─či koyma ve bu oyunun T├╝rkiyeÔÇÖde sat─▒lmas─▒n─▒ bekle. ─░lgin├ž kafalar.

(Oolong) #4327

(Do─čan) #4328

Sony T├╝rkiyeÔÇÖye g├╝venimi tamamen kaybederim bu olursa. Tamam kendileri yapm─▒┼č ba┼čvuruyu ama ├žabalamalar─▒ laz─▒m. Hi├ž mi s├Âzleri ge├žmiyor? Zaten Horizon ile bizi h├╝srana u─čratmalar─▒ asla akl─▒mdan ├ž─▒km─▒yor. Bu da ikinci bir fiyasko olmaz umar─▒m.

(Bersan ┼×ahin) #4329

Kime ba┼čvuruyorlar tam olarak?

("Daisy Ridley Fanboi" ) #4330

Galiba Sony T├╝rkiyeÔÇÖe :slight_smile:

(Cain) #4331

("Daisy Ridley Fanboi" ) #4332

┼ču ana okulday─▒m o y├╝zden soruyorum videoyu geekyapar youtube kanal─▒n m─▒ konulmu┼č yoksa can sungur kendi kanal─▒na m─▒? (okuldan youtube giremiyorum.) :slight_smile:

(Cain) #4333

CS ile Yak─▒n Evren kanal─▒na :slight_smile: