Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Go down swinging.) #4456

Kesinlikle kat─▒l─▒yorum. Spider-Man gibi bir markan─▒n zaten T├╝rkiyeÔÇÖde ilgi g├Ârmemesinin ihtimali yok. Onlar da bunu iyi biliyorlar.
Umar─▒m s├╝rekli yapt─▒klar─▒ indirimlerden birini de bu oyuna yaparlar.

(K) #4457

Ayn─▒ PS4ÔÇÖden yan hesap a├ž─▒p, onu Endonezya marketine ba─člay─▒p oyun ald─▒─č─▒m─▒zda kendi ana profilimizde oynayabiliyor muyuz? Ona g├Âre ben de art─▒k vakit kaybetmeden oradan alaca─č─▒m oyunlar─▒m─▒. Bu fiyatlarla kesinlikle bir yerde patlarlar.

(fza) #4458

Abi fiyat i┼čini ge├žtim. Resmen dalga ge├žiyorlar yahu! AllahÔÇÖa ┼č├╝k├╝r ├žo─čunu anl─▒yorum T├╝rk├že dil deste─či olmasa bile ama hep ayn─▒ terane. ÔÇśÔÇśU─čra┼čt─▒k, ettik, bilmem neÔÇÖÔÇÖ, vs. Daha fazla u─čra┼č lan o zaman!

Herkesin tepki koyup ba┼čka ├╝lkelerin PSNÔÇÖlerine y├Ânelmesi laz─▒m. Spider-Man oyununda T├╝rk├že dil deste─či yok ki T├╝rkiyeÔÇÖde Batman ile birlikte en bilinen 2-3 s├╝per kahramandan biridir herhalde.

(Robin Ryger) #4459

Endonezya PSN de ayr─▒ bir kar─▒n a─čr─▒s─▒. T├╝rkiyedeki kredi kartlar─▒ ┼ču an orada ge├žmiyor. Offgamers gibi sitelerden kod falan alman─▒z gerekiyor, biraz u─čra┼čt─▒r─▒c─▒. Y─▒ll─▒k Plus fiyat─▒ orada 110 lira mesela ├žok daha hesapl─▒ buradakine g├Âre ama indirimler her zaman avantajl─▒ olmayabiliyor. Baz─▒ oyunlar TR PSNÔÇÖde daha ucuza denk geliyor.

(Can) #4460

┼×├Âyle her hafta birbirimize oyun mu tavsiye etsek? Olumlu sonu├žlan─▒rsa bir g├╝n belirleyelim, o g├╝n oyun tavsiye g├╝n├╝m├╝z olsun.

• Uyar
  • Uymaz

0 oylayan

(Kerem) #4461

Internette sat─▒lan PSN kodlar─▒n─▒ girince b├Âlge kilidine tak─▒l─▒yor muyuz, bilen var m─▒?

(Do─čan) #4462

Endonezya hesab─▒ ana hesap oldu─ču s├╝rece, kendi hesab─▒ndan oynayabilirsin. Tabi T├╝rk├že dile sahip bir oyun al─▒rsan bu hesaptan, kendi hesab─▒nda T├╝rk├že oynayamama durumu var. Ayr─▒ca Endo PSNÔÇÖde T├╝rkiyeÔÇÖdeki kredi kartlar─▒ ge├žmiyor diye bir mesele vard─▒. Bu i┼č ile ilgili bilgi alabilece─čin en iyi yer Donan─▒m Haber.

(Oolong) #4463

Bir ┼čirket d├╝┼č├╝n├╝n; oyun konsolu konusunda ├╝lkede tekel olmu┼člar. XboxÔÇÖ─▒n kullanc─▒ say─▒s─▒ ├žok az, Nintendo zaten yok(yak─▒nda geliyorlar). Sen bunu f─▒rsat bilip, ├Âzel fiyatland─▒rma yapt─▒raca─č─▒n yerde az─▒t─▒p, fiyatlar─▒ artt─▒r─▒yorsun! Art─▒k kimse kur mur demesin, yukar─▒da Shadow of the Tomb Raider ├Ârne─či var! Bunlar maalesef beceriksiz insanlar! Zaman─▒nda Aral, konsol oyunlar─▒n─▒ 180 TLÔÇÖye satarken, o d├Ânem PlayStation ├╝r├╝n m├╝d├╝r├╝ olan ├ľzg├╝r Kirazc─▒, yeni ├ž─▒kan God of War 3ÔÇÖ├╝n fiyat─▒n─▒n 90 TL olmas─▒n─▒ sa─člam─▒┼čt─▒.

Dijital sat─▒┼člar artt─▒─č─▒ i├žin, s├Âz├╝m├╝z├╝ daha ├žok ge├žiriyoruz demi┼č! E alt yaz─▒ koymay─▒ becerememi┼čsiniz! B├Âyle mi s├Âz├╝n├╝z ge├žiyor? Uncharted 4ÔÇÖten daha fazla satard─▒ ama beceriksiz olduklar─▒ i├žin bir altyaz─▒ bile koyamam─▒┼člar!

Edit: Endonezya fiyat─▒n─▒ merak eden varsa, a┼ča─č─▒daki siteden baka bilir:

*http://psn4.com/search/Marvel's+Spider-Man

(Ercan Berber) #4464

(Can) #4465

21 ki┼či oy kullanm─▒┼č ve uymaz diyen yok. O zaman Cuma g├╝nleri oyun tavsiye g├╝n├╝m├╝z olsun, uyar m─▒?

• Uyar
  • Uymaz

0 oylayan

(Bo┼č ─░nsan) #4466

Ya a├ž─▒klama a├ž─▒klama dedi─činiz bu muydu? NOOOOOOOOOOOOO!!!

(Aku ) #4467

S─▒ral─▒ se├žim ├žok gereksiz bir ├Âzellikti ┼čimdi de bunu mu ak─▒l etmi┼čler, yava┼č yava┼č b─▒rakmaya haz─▒rlanal─▒m bence.

(Go down swinging.) #4468

Bu Offgamers g├╝venli mi? T├╝rkiye ile Endonezya aras─▒nda ciddi fiyat fark─▒ var. E─čer ├Âyle ise oradan alaca─č─▒m kodlar─▒.

Bu arada PS StoreÔÇÖda ┼ču an Far Cry 5 150 TL.

(Do─čan) #4469

Biri bana son zamanlarda heryerde g├Ârd├╝─č├╝m bu ÔÇťk├ÂzÔÇŁ muhabbetinin ne oldu─čunu ve ├ž─▒k─▒┼č noktas─▒n─▒ yazabilir mi?

(Umur) #4470

Nargile i├ženlerle ilgili hali haz─▒rda yap─▒lan bir geyikti. Can Sungur ile birlikte g├╝ndeme geldi yine.

(falanfilan) #4471

E i┼čte as─▒l bu y├╝zden ├Âzel fiyatland─▒rma yapma ihtiyac─▒ duymuyor. Gidip pa┼ča pa┼ča alacaks─▒n ba┼čka se├žene─čin yok. Bence xbox oyun fiyat─▒ konusunda gamepass ve ea access ile ps4u ├žok rahat tokatlar fakat exclusive yok o s─▒k─▒nt─▒.

(fza) #4472

XboxÔÇÖta 2-3 tane cidden Uncharted, The Last of Us vs kalitesinde seri olsayd─▒. Bu dedi─čin ekstralar ve daha g├╝├žl├╝ bir konsol da olmas─▒n─▒n etkisiyle; ciddi ciddi Xbox One X alabilirdim haz─▒r baya─č─▒ indirim de yemi┼čken konsol.

(falanfilan) #4473

Exclusive ger├žekten yok. Single player g├╝zel bir hikaye, oynan─▒┼č ya indie exclusivelerden ( ori and the blind forest v.b) ya da ├╝├ž├╝nc├╝ partilerden geliyor ama o zaten her yerde var. Kendi g├╝zel oyunlar─▒ var fakat bunlar hikaye odakl─▒ de─čil,gold ├╝yelik satmaya ├žal─▒┼čan multi odakl─▒ oyun ├ž─▒kart─▒yor halo gears of war gibi. Ama ben bu exclusive eksikli─čine ra─čmen s─▒rf fakir gaming i├žin s modelini ald─▒m. Haftaya 1 liraya gamepass ─▒ a├ž─▒p b├╝t├╝n gears of war serisini oynayaca─č─▒m. Benim gibi oyun i┼čine ge├ž girenler i├žin m├╝thi┼č. Ama i┼čte bir God of war bir last of us yok.

(fza) #4474

Benim i├žin konsol=kaliteli exclusive oldu─ču i├žin, kaybediyor kendi ad─▒ma. Gamepass olay─▒ m├╝kemmel ama. Sony yapsa, ortal─▒k y─▒k─▒l─▒r. D├╝┼č├╝nsene 1 liraya God of War, Spider-Man filan oynad─▒─č─▒n─▒. :DDD

(falanfilan) #4475

├ľyle bir ┼čey olsa xbox ─▒ kafamda k─▒rar─▒m.