Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(fza) #4516

Ya bu s─▒├žt─▒─č─▒m─▒n youtubeÔÇÖunda ├Ânerilen videolar k─▒sm─▒n─▒ kapatma se├žene─či var m─▒? Alakas─▒z yerlerden God of War spoiler─▒ yiyorum. Ba┼člayaca─č─▒m b├Âyle i┼če. En beteri youtube ├ž─▒kmaya ba┼člad─▒ bu s─▒├žt─▒─č─▒m─▒n spoiler olay─▒nda.

(fza) #4517

Batman: Arkham KnightÔÇÖ─▒ bitirdim sonunda. Yine sayabilece─čim birka├ž ciddi eksisi olsa da, en be─čendi─čim Arkham oyunu net bir ┼čekilde.

-Kombat biraz fazla h─▒zlanm─▒┼č ve eskisi kadar tok hissettirmiyor Batman ile oynarken
-Boss d├Âv├╝┼čleri yok denecek kadar az ve hatta yok san─▒r─▒m; hele Arkham Knight ile olan filan direkt hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒
-Arkham Knight(kim oldu─čunun spoiler─▒n─▒ yemi┼č olmam bir yana) olay olarak da ├žok dolu de─čil ve oldu bittiye geliyor sonlara do─čru
-Baz─▒ de─či┼čen karakter modelleri ├žok olmasa da sinir ediyor
-NightwingÔÇÖin animasyonlar─▒ k├╝t├╝k gibiydi. ├ťz├╝ld├╝m, City oyununda baya─č─▒ seviyordum onunla oynamay─▒ ama burada o kadar zevk alamad─▒m
-BatmobileÔÇÖin zorlama ile dahil edildi─či Cobra Tank sava┼člar─▒ bay─▒k
-Bahsetti─čim Cobra Tank yerleri ve Stagg Airship b├Âl├╝mleri hi├ž olmam─▒┼č, beni s─▒kt─▒ baya─č─▒ ve bir an ├Ânce bitsinler istedim
-─░ki kere ayn─▒ 'ÔÇśboss d├Âv├╝┼č├╝ÔÇÖ'n├╝(Arkham Knight ve Deathstroke Cobra Tank sava┼člar─▒ndan bahsediyorum) koymak baya─č─▒ mall─▒k, onlar─▒ da boss sayarsak; hele hele bu d├Âv├╝┼člerin oyunun en zorlama ┼čeyinin tekrarlar─▒ olmas─▒ daha da b├╝y├╝k mall─▒k. Sadece ilki olsa yine anlayaca─č─▒m hikaye gere─či vs ama ├Âb├╝r├╝ cidden sa├žmayd─▒

Oyunun sonuna dair de bir ├žift laf─▒m var:

Oyunun ger├žek sonunu g├Ârmek i├žin %100ÔÇÖlemek zorunlulu─ču -hikayesel olarak mant─▒kl─▒ olsa da- yine de ho┼č de─čil; hele hele RiddlerÔÇÖ─▒n yar─▒s─▒ gereksiz olan trophylerini toplamak filan yava┼č yava┼č oyuna olan be─čeninizi ├Âld├╝r├╝yor. ├çok rahat bir ┼čekilde ÔÇśÔÇśge├žmek ister misinizÔÇÖÔÇÖ se├žene─či konulup, yine de o olaylar olmu┼č gibi ayarlayabilirlerdi. Zaten o %100ÔÇÖleme olay─▒na de─čmiyor elde etti─činiz ┼čey, youtubeÔÇÖdan izleseniz de olur bence e─čer benim aksime rahats─▒z olmayacaksan─▒z. :stuck_out_tongue:

+Tek bir art─▒ sayaca─č─▒m, ├ž├╝nk├╝ geri kalanlar─▒ yazmaya ├╝┼čeniyorum: Arkham AsylumÔÇÖdan sonra yine kurgusu organik ve tatmin eden(hemen hemen) bir hikaye g├Âr├╝yoruz sonunda. Ne CityÔÇÖnin zorlama ilerleyi┼či var, ne de OriginsÔÇÖin 2 kere bitecekmi┼č gibi yap─▒p da sonra sizi blue balls durumunda b─▒rakan tercihleri. Takdir ettim o a├ž─▒dan.

Bir de serinin biti┼č oyunu ama ben kapatma ┼čekillerinden pek tatmin olmad─▒m. Daha vurucu bir ┼čekilde sonland─▒r─▒rlar diye d├╝┼č├╝nm├╝┼čt├╝m. Ciddi spoiler: Knightfall Protocol ba┼člad─▒ktan sonra credits akan yere kadar ki k─▒sm─▒ diyorum.

9/10

CatwomanÔÇÖ─▒n yeni haline de bay─▒ld─▒m. Evlenirim.

(Can) #4518

Lanet olsun onlara ya, oyundan so─čuttu. Benim en b├╝y├╝k ┼čikayetim Bat Family ├╝yeleri ve yan g├Ârevler. Onunda d─▒┼č─▒nda oyun iyi. Ayn─▒ ayarda bir Daredevil veya Green Arrow oyunu istiyorum.

(fza) #4519

─░kisi de oyunun en sevdi─čim yanlar─▒ndan. :DD ├ľzellikle Barbara ile ilgili olanlar g├╝zel d├╝┼č├╝n├╝lm├╝┼čt├╝ bence.

(Can) #4520

Geceleri r├╝yamda kelto┼č Tim DrakeÔÇÖi g├Âr├╝yorum. Catwoman <3 NightwingÔÇÖin biraz daha derinli─či olsa daha iyi olurdu. Jason Todd harika anlat─▒ld─▒ son k─▒sm─▒ ├žok ├Âzensiz ge├ži┼čtirildi. BarbaraÔÇÖn─▒n ana hikayedeki rol├╝ harikayd─▒ fake ├Âl├╝m falan ancak onun d─▒┼č─▒nda BarbaraÔÇÖn─▒n bir ┼čeyleri varsa ├žok hat─▒rlam─▒yorum. Batmobile g├Ârevlerinden nefret ediyorum bu arada.This text will be blurred

(fza) #4521

Abi BarbaraÔÇÖy─▒ daha nas─▒l kats─▒nlar, ├žok spoilerl─▒ konu┼čmak istemiyorum ama ben ├žok ├╝z├╝ld├╝m o k─▒s─▒mda. ├ľlmedi─čini ├Â─črenince baya─č─▒ sevindim.

TimÔÇÖin kelto┼člu─ču evet ama yine hikayedeki yeri g├╝zeldi.

NightwingÔÇÖin ├Âyle olmas─▒ normal ya yan g├Ârev oldu─ču i├žin, beni rahats─▒z etmedi. Batman ile son diyalo─ču g├╝zeldi.

Ben dedi─čim zorlama yerler d─▒┼č─▒nda sevdim Batmobile ile oynamay─▒. Hatta ÔÇśÔÇśMillet amma da abartm─▒┼čÔÇÖÔÇÖ, dedim oyun boyunca.

En sevmedi─čim Robin ve umrumda da olmad─▒ oyunda. :DD Yine de ├╝z├╝c├╝yd├╝ tabi ba┼č─▒na gelenlerin anlat─▒ld─▒─č─▒ yerler. JokerÔÇÖin ne t├╝r bir manyak oldu─čunu iyice g├Ârd├╝k. Son k─▒sm─▒ hakk─▒nda ben de ayn─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum yukar─▒da da dedi─čim gibi. Baya─č─▒ oldu bittiye geldi ve ┼ča┼č─▒rd─▒m hatta ÔÇśÔÇśBu mu lan cidden!?ÔÇÖÔÇÖ, diye.

(Can) #4522

Fake olmas─▒ beni hikayeden kopard─▒ biraz i┼čte. Kal─▒c─▒ olarak kalmas─▒ her anlamda daha vurucu bir etki b─▒rak─▒rd─▒ diye d├╝┼č├╝n├╝yorum bu saatte ┼čuan

(fza) #4523

Abi niye a├ž─▒k a├ž─▒k yaz─▒yorsun her ┼čeyi? :DD Oyunu oynamayan i├žin dev spoiler bunlar.

(Can) #4524

O zaman spoilerÔÇÖa alal─▒m hemen

(fza) #4525

Jason Todd ile ilgili c├╝mleyi de spoilera al bence, belli oluyor ne oldu─ču.

(Can) #4526

Yapt─▒m. B├Âylece muhitte bulunan arkada┼člar spoiler yemeyecekler :+1::+1:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4527

M├╝hti┼č bir modmu┼č Redrum acayip ho┼čuma gitti. Epey e─člendim oynarken.

(Emirhan) #4528

Rica ederim hac─▒m. Fanlar g├Ân├╝l vererek bir i┼č yap─▒nca para kazanma amac─▒yla ortaya ├ž─▒kan BattlefrontÔÇÖlardan daha iyi i┼čler ├ž─▒k─▒yor haliyle.

(Umur) #4529

Ulan ben bunlardan birisinde kulakl─▒─č─▒m─▒ k─▒rd─▒m sinirden. Allah belan─▒ versin RiddlerÔÇŽ Yine hat─▒rlad─▒m sinirlerim bozuldu.

(Emirhan) #4530

Riddler trophyleri serideki en sevdi─čim ┼čeylerden biri ya. Toplamaktan hi├ž gocunmuyorum. :smiley:

(Umur) #4531

(Emirhan) #4532

├ç├Âzmek zevkli geliyor ve sona ula┼č─▒nca ya┼čayaca─č─▒m tatmin olma hissi beni motive ediyor. Biraz da bir ┼čeyleri y├╝zde y├╝z tamamlama h─▒rs─▒.

(Umur) #4533

Ben de yoluma ├ž─▒kanlar hari├ž hi├ž bula┼čmad─▒m RiddlerÔÇÖa.

@Cakinga ise tam tersi. B├╝t├╝n oyunlar─▒ tamamen bitirdi kendisi. :medal_sports:

100% bitirmeye yakla┼čt─▒─č─▒m tek oyun san─▒r─▒m Hollow Knight. 93% civarlar─▒nda ┼ču an.

(Umur) #4534

Ne zaman g├Ârevi gelse ben tertemiz s├Âv├╝yordum, yalan─▒m yok. Bir de k├╝stah k├╝stah laf at─▒yor ya Riddler g├Ârevi verirken, iyice sinir oluyordum. NeyseÔÇŽ

(Emirhan) #4535

─░┼čte hepsini toplamak i├žin amac─▒n─▒ buldun ahzhhahsz. ─░┼čin sonunda bir g├╝zel pataklay─▒p i├žeri t─▒kacaks─▒n RiddlerÔÇÖ─▒. Offf Arkham oyunlar─▒n─▒ ├Âzledim ya ke┼čke o evreni devam ettirseler bir ┼čekilde.