Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Umur) #4536

Yok hepsini toplay─▒p oyunu bitirdim zaten ama bunu yapmadan ├Ânce bir yerde Riddler g├Ârevinde araba parkurunun son seviyesinde duvardan d├╝┼čt├╝ araba ├ž├╝nk├╝ yer ├žekimiÔÇŽ Ha oralarda yakla┼č─▒k ├╝├ž d├Ârt defa ba┼čtan ba┼člamam ├╝zerine k├╝f├╝rl├╝ bir ┼čekilde BruceÔÇÖa tank gibi araba yapt─▒ diye, RiddlerÔÇÖa sadist oldu─ču i├žin, oyun yap─▒mc─▒lar─▒na da ***** olduklar─▒ i├žin s├Âvd├╝m. Hala akl─▒ma geldik├že Riddler g├Ârevlerini yazan adam─▒ bulup ├Âld├╝resim geliyor.

(fza) #4537

@Evsiz

Benim ┼čikayetim Riddler ile de─čil de, 243 tane olmas─▒yla. O trophy toplama k─▒sm─▒n─▒n yar─▒s─▒ gereksiz. Ortada hi├žbir engel olmadan duran trophylerin bir amac─▒ yok ki, bare sadece alet edevat kullanarak alabilece─čimiz; daha bulmacavari olanlar olsayd─▒.

Tabi bir de %100 bitirme zorunlulu─ču(ger├žek son i├žin) i┼čleri hi├ž kolayla┼čt─▒rm─▒yor.

(Cain) #4538

Arkham KnightÔÇÖ─▒n muhte┼čem suitÔÇÖini de atlamamak laz─▒m. Onunla oynamak isterdim o oyunu bir kez daha.

(fza) #4539

Ben be─čenmiyorum tasar─▒m─▒n─▒, ├Âzellikle kask─▒ fazla ÔÇśÔÇśkas─▒lm─▒┼čÔÇÖÔÇÖ gibi duruyor. Yani daha basit ama daha iyi duran bir tasar─▒ma gidebilirlerdi.

(Cain) #4540

Ben be─čendim ya, ├Âzellikle y├╝z├╝ndeki detaylar falan g├╝zeldi.

giphy

(fza) #4541

Ben yeni z─▒rh─▒ sevdim BatmanÔÇÖin. Millet ÔÇśÔÇśIron Man gibi olmu┼čÔÇÖÔÇÖ, diye ele┼čtirmi┼čti ama beni hi├ž rahats─▒z etmedi ve hatta eski kost├╝mden daha ├žok sevdim.

Yarasa sembol├╝ ile ilgili olaylar filan da g├╝zeldi.

(Cain) #4542

Ben bu suitle oynam─▒┼čt─▒m oyunu san─▒r─▒m.

(fza) #4543

1 kere bitirmeden kost├╝m de─či┼čtirip oynayam─▒yorsun diye biliyorum?

(Cain) #4544

Hay─▒r ben direkt artwork showcaseÔÇÖden se├žip oynam─▒┼čt─▒m ba┼člang─▒├žta.

(fza) #4545

Bu arada ├Ânceki oyunlarda ki alternatif k─▒yafet g├Âr├╝n├╝mleri bu oyundakinden daha g├╝zel duruyordu. Hele CatwomanÔÇÖ─▒n The Long Halloween kost├╝m├╝nde yapt─▒klar─▒ de─či┼čiklikleri sevmedim; halbuki City oyununda favori Catwoman kost├╝m├╝md├╝ o challange maplerde oynarken.

Ama yine de The Dark Knight kost├╝m├╝n├╝ al─▒p, Iceberg Lounge i├žinde NolanÔÇÖa inat bir s├╝r├╝ adam─▒ harika kareografilerle d├Âv├╝yorum. :DDD

(Go down swinging.) #4546

Ben de Batman v Superman kost├╝m├╝ ile bitirmi┼čtim.

(fza) #4547

Hadi biraz hype yapal─▒m:

1 ay sonra oyundan ilk oynan─▒┼č videosunu g├Ârece─čiz!!!

Infinity War beklentileri tatmin etmedi; ayn─▒ beklenti bunda da var, nÔÇÖolur ├╝zme be yaramaz k├Âpek. :confused:

(Umut) #4548

ÔÇťWhat are you doing kiddo?ÔÇŁ

(Can) #4549

(Go down swinging.) #4550

Naughty Dog hi├ž ├╝zmedi beni ┼ču ana kadar. ├ťzmeyecek beni favori oyun yap─▒mc─▒m <3

L├╝tfen do─čru olsun.

(Oolong) #4551

Oyunda b├Âyle bir sahne yokmu┼č. PSX i├žin haz─▒rlanm─▒┼č bir videoymu┼č.

(Do─čan) #4552

Fortnite, Infinity War modunun yar─▒n t├╝m platformlar ├╝zerinden oynanabilece─čini duyurdu.

Oyuncular s─▒radan bir haritada oyuna ba┼člayacak, ancak haritan─▒n gizli bir konumunda Infinity Gauntlet sakl─▒ olacak. Eldiveni almay─▒ ba┼čaran oyuncu ThanosÔÇÖun kendisine d├Ân├╝┼čerek 6 ├Âzel ta┼č─▒n g├╝c├╝n├╝ kullanabilecek. Bu eldivene sahip olan oyuncular─▒n ne kadar g├╝├žlenece─či konusunda net bir bilgi yok. Ancak oyundaki dengenin eldiven taraf─▒ndan bozulmayaca─č─▒ tahmin ediliyor.

kaynak

(Umur) #4553

Ne?

(Kaan ) #4554

?

(Umur) #4555