Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4556

Son birka├ž postu imledim.

(Oneironaut) #4557

Bu b├╝y├╝k bir iddia. Haritay─▒ dahi de─či┼čtirebilmemiz gerek yoksa kand─▒r─▒lm─▒┼č hissederim.

Oyunu hi├ž oynamad─▒m, muhtemelen de oynamayaca─č─▒m.

(Martha Kemal) #4558

Zevkli kullan─▒c─▒s─▒n vesselam. Ka├ž y─▒ld─▒r ┼čuraday─▒m bir tane Arkham Knight suit ├Âven g├Ârmedim ya. Bi Night Fury g├Ârm├╝┼č gibiyim ┼ču an. G├Ârd├╝─č├╝m net en orijinal kost├╝m. Kusursuz ve ─░lham verici. Ger├žek anlamda ilham verici.

(Go down swinging.) #4559

Yanl─▒┼čl─▒k olmas─▒n, bu do─čru de─čil. Haritada Infinity Gauntlet spawnlanacak ve ona ilk ula┼čan oyuncu Thanos olacak.

(Eray | I can save the world alone) #4560

Ew ilk toplanacak yaz─▒p yaz─▒y─▒ d├╝zenledi─či i├žin b├Âyle bir hata olmu┼č.

(Do─čan) #4561

A├ž─▒klamay─▒ d├╝zelttim.

(Can ) #4562

Yakla┼č─▒k 2 g├╝n ├Ânce sabaha kar┼č─▒ uykulu bir ┼čekilde Arkham Knight muhabbeti yapm─▒┼čt─▒m. ┼×unu s├Âylemeyi unuttum; kost├╝mler gerek mod gerekse oyun i├ži olsun ├žok ba┼čar─▒l─▒.

(fza) #4563

Akrham City ve OriginsÔÇÖte ki yans─▒t─▒l─▒┼člar─▒n─▒ daha ├žok sevmi┼čtim ama burada da k├Ât├╝ de─čil tabi.

(Cem Ekiz) #4564

Sonunda sevdi─čim tek s├╝per kahraman olan SupermanÔÇÖi g├╝zelce oynayabilece─čim bir oyun. Dostum, bu haber bir harika! Superman Returns denilen uyduruk garabetten beri 12 y─▒l ge├žti. San─▒r─▒m o zamandan beri de s─▒rf Superman temal─▒ bir oyun yok takip edebildi─čim kadar─▒yla. Rocksteady dedi─čimiz firma, Arkham serisi gibi bir m├╝kemmelli─či (ki ben pek sevmem BatmanÔÇÖden nefret etti─čim i├žin ama objektif olarak bakarsak m├╝kemmel bir seriydi) d├╝nyam─▒za kazand─▒ran bir firma. Hype trenine bindim, hadi hay─▒rl─▒s─▒ :slight_smile:

(fza) #4565

S├Âylenti sadece, kesinle┼čmeden hype yapmaya ba┼člama bence.

(Cem Ekiz) #4566

Olsa ve hatta ├žok k├Ât├╝, berbat bir oyun olsa bile hype yapmaya de─čer. ├ç├╝nk├╝ dedi─čim gibi en son Superman oyunundan beri tam 12 y─▒l ge├žti. B├Âyle muhte┼čem bir karakterin neden bu kadar az oyunu var anlam─▒┼č de─čilim. Halbuki yeteri kadar kullan─▒labilirse s─▒rf kendi alan─▒nda de─čil, belki de b├╝t├╝n oyunlar i├žerisinde en iyi open-world oyun olabilir. Ad─▒ ├╝st├╝nde: Superman. Yapamayaca─č─▒ hi├žbir ┼čey yok ki karakterin. Diledi─čin gibi kullan─▒rs─▒n.

(Can ) #4567

Bir Superman oyunu g├Âreceksek, a├ž─▒k d├╝nyas─▒ oyun tarihine ge├žmeli. Ben d├╝nya d─▒┼č─▒na ├ž─▒k─▒p OAÔÇÖda falan tak─▒lmak istiyorum.

(Cem Ekiz) #4568

S├Âylentiler zaten bir open-world olaca─č─▒ y├Ân├╝nde.

Ama verdi─čim linkte de g├Âr├╝lece─či gibi beni birazc─▒k k─▒ran bir ┼čey var: Clark Kent olarak oynayam─▒yoruz :frowning: ─░┼čte o da olsayd─▒ ger├žekten sonsuz bir open-world g├Ârebilirdik. Tabi ┼č├Âyle de d├╝┼č├╝nm├╝┼č olabilirler: Ne kadar b├╝y├╝k, o kadar zorlu bir yap─▒m s├╝reci. Ama tabi biz ┼ču anda hep s├Âylentiler ├╝zerinden gidiyoruz. Dile─čim ger├žek olmas─▒.

(Can ) #4569

Biliyorum. Clark Kent olarak oynanmamas─▒ Batman Arkham oyunlar─▒ gibi bir hikaye i┼členi┼či olursa ├žok fazla etki etmez diye d├╝┼č├╝n├╝yorum. A├ž─▒k d├╝nya konusunda ise ├Ânemli olan boyutu ve i├žeri─či.

(fza) #4570

Tamam da ortada bir ┼čey yok dahai olmayabilir. Duyurulsun, ├Âyle hype yapars─▒n diyorum.

(*) #4571

A├ž─▒k d├╝nyada s─▒├žacaklar al rezi bekle.

(Hedef 2019) #4572

AHAHAHAHHAAH

(Cem Ekiz) #4573

At─▒lan linkin i├žeri─čine bakmam─▒┼čt─▒m. Direkt yaz─▒da ÔÇťSadece Superman olarak oynanacakÔÇŁ ge├žince Clark KentÔÇÖin olmad─▒─č─▒n─▒ de─čil de evrendeki di─čer elemanlar─▒ (mesela Lois Lane) oynayamayaca─č─▒m─▒z─▒ d├╝┼č├╝nm├╝┼čt├╝m. Hatta sevinmi┼čtim de enayi gibi :confused: ┼×imdi bak─▒nca fark ettim onu da. ├ç├╝nk├╝ ben SupermanÔÇÖin Clark Kent ki┼čili─čini de, Kal-El ki┼čili─čini de "Supermanlik"ten ba─č─▒ms─▒z g├Âremiyorum. E─čer sadece Superman halinde oynayacaksak di─čer karakterler zoraki es ge├žilmi┼č olur, bu da beni biraz olsun k─▒rar. ├ç├╝nk├╝ sadece Superman hali demek, belki di─čer hallerine hi├ž de─činmemeyi de gerektirecek. Bu da oyundan alaca─č─▒m─▒z zevki bozacakt─▒r diyorum ben.

@Pomeron_Reboot ne oyunlar daha duyurulmadan hype yap─▒l─▒yor (mesela hi├žbir zaman ├ž─▒kmayacak olan HL3), ben bir Superman s├Âylentisine hype yapm─▒┼č─▒m ├žok mu :slight_smile: B─▒kt─▒m ┼ču i─čren├ž Marvel karakter(siz)lerini ve Batman ad─▒ verilen ┼č─▒mar─▒k z├╝ppeyi g├Ârmekten.

(Can ) #4574

Ya bu biraz hikayeye ba─čl─▒. ├ľzenli ve etkili bir hikaye anlat─▒m─▒ olursa di─čer karakterleri hi├ž aramazs─▒n bile.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #4575