Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Umur) #4576

(y) #4577

Oha bu ne b├Âyle.├çok g├╝zel yapm─▒┼člar infinity gauntlet modunu.Daha ├Ânceden hi├ž fortnite oynamad─▒m ama bir g├Âz atas─▒m geldi.Thanos falan ┼čahane g├Âz├╝k├╝yor

(Do─čan) #4578

SegaÔÇÖn─▒n Hulk ve Iron Man oyunlar─▒nda bunlar─▒ yapm─▒┼čt─▒k zaten. O y├╝zden bana hi├ž ├žekici gelmedi ThanosÔÇÖun ├Âzellikleri. Tabi ki ta┼č─▒n ├Âzelliklerini oyuna yans─▒tmalar─▒ ├žok zor ama bunlar da ├žok basit kalm─▒┼č gibi.

(*) #4579

─░yide bu bir battle royale oyunu.

(Do─čan) #4580

Burada bahsetti─čimiz oyun da Fortnite yaln─▒z. Zaten Battle RoyaleÔÇÖin s─▒n─▒rlar─▒n─▒ zorlayan bir oynan─▒┼č sahip, zaten hali haz─▒rda abs├╝rt. Sadece z─▒play─▒p, yere yumruk vurup, elinden ─▒┼č─▒n ├ž─▒kartmak d─▒┼č─▒nda ba┼čka bir ┼čeyler de olabilirmi┼č. ThanosÔÇÖ un varl─▒─č─▒ battle royale olmas─▒n─▒n ├Ân├╝ne ge├žmedi de daha ba┼čka, ekstra ├Âzellikler mi sorun olacakt─▒? Bu moddaki olay zaten reklam. Her iki taraf─▒n da kazan├žl─▒ ├ž─▒kaca─č─▒ (Daha ├žok Epic GamesÔÇÖin) bir etkinlik sonu├žta.

(*) #4582

Hakl─▒s─▒n

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4583

(Cem Ekiz) #4584

+18 i├žerik olmasa zerre ilgimi ├žeken bir oyun de─čil itiraf etmem gerekirse :slight_smile: Bu tarz oyunlarda ho┼čuma giden tek ├Ârnek Ark: Survival Evolved oldu. Ke┼čke kaliteli bir bilgisayara sahip olsayd─▒m da ┼ču oyunu kasmadan, rahat rahat oynayabilseydim :frowning:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4585

AYnen. Son 2 y─▒lda oyun kapasiteleri ├Âylesine artt─▒ ki. Home Pc lerin ├žo─ču geri kald─▒.

(K) #4586

Unutmadan bir ┼čey ├Âvmek istiyorum. Far Cry 5ÔÇÖde Montanaya uygun olarak bir ├žok beste yap─▒lm─▒┼č veya klasiklerden konulmu┼č. Aksiyon s─▒ras─▒nda ÔÇťKaleo-Broken BonesÔÇŁ ├žald─▒─č─▒ oldu ve bu cidden muhte┼čem bir ┼čey.

Fakat ├Âvmek istedi─čim nokta biraz farkl─▒, Ubisoft 5ÔÇÖin d├╝┼čmanlar─▒ndan olu┼čan Project EdenÔÇÖs Gate halk─▒ i├žin ├Âzel ┼čark─▒lar yazm─▒┼č. Tamamen ciddiyim, dinledi─čim en g├╝zel folk ┼čark─▒lar─▒ndan olabilirler. A─č─▒r True Detective folk havas─▒ var ┼čark─▒lar─▒nda, ki┼čisel favorim ise ┼ču;

(Umur) #4587

De─či┼čik. Biraz BioShock kafalar─▒ gibi.

(fza) #4588

Ez win, ez life

Bu ne demek?

(Kaan ) #4589

Ez= easy bildi─čim kadar─▒yla

Kolay zafer, kolay hayat?

(fza) #4590

EzÔÇÖi ├Â─črenince; evet gerisi geliyor. Sa─čol.

(Umut) #4591

┼×u oyunun sinematik fragmanlar─▒ m├╝thi┼č. Umar─▒m oyun da fragmanlar─▒n hakk─▒n─▒ verecek kadar iyi olur.

(Emirhan) #4592

Left 4 DeadÔÇÖden Bill resmen bu xd ┼×imdiye kadar ├ž─▒kan fragmanlar aras─▒nda en iyisi bu olmu┼č bence. Gameplay videosu bir an ├Ânce gelse de oyun neye benziyor ├Â─črensek.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #4593

Az ├Ânce ben de ald─▒m ka├ž─▒rmay─▒n bence.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4594

Hoayda alsam m─▒ almasam m─▒ ┼čimdi arada kald─▒m

(Umur) #4595

giphy%20(9)

(Serkan) #4596

Saniye d├╝┼č├╝nme yap─▒┼čt─▒r yi─čidim