Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4597

(Kaan ) #4598

Harcad─▒─č─▒n en iyi 20 lira olacak, g├╝ven bize.

(X╬Č╬┐¤é) #4599

Az evvel darwin project turnuvas─▒ vard─▒ da, bu ferit denen(wtcn) elemana k─▒l kapt─▒m. 5 el oynad─▒ ┼čans─▒na 1 kere shroudÔÇÖu ├Âld├╝rd├╝ -ki tak─▒m arkada┼č─▒ att─▒ damageÔÇÖ─▒n yar─▒s─▒n─▒- sonra yar─▒m saat shroudÔÇÖu ├Âld├╝rd├╝m ezik falan muhabbeti yapt─▒ adam. Eyy shroud sen kimsin muhabbetleri mi arars─▒n, adam ezik her oyunda kafas─▒na veririm muhabeti mi :smile: Sondan 1.olan adam yap─▒yor mu muhabbetleri bir de :smile: turnuva esnas─▒nda adam ak─▒ll─▒ ingilizce de konu┼čamad─▒ zaten, niye ├ža─č─▒rm─▒┼člar bunu anlamad─▒m. Resmen T├╝rkleri rezil etti adam, Allahtan turnuvadakiler T├╝rk├že bilmiyor izleseler bile shroudÔÇÖa sallad─▒─č─▒n─▒ anlayamayacaklar. Yaz─▒k yani, shroud o kadar adam ├Âld├╝rd├╝ tek kelime etmedi, ├Âl├╝nce de gg man dedi ge├žti. Komik.

(Oneironaut) #4600

TwitchÔÇÖe son zamanlarda giremesem de ve zfclan ve Panda d─▒┼č─▒nda kimseyi izlemesem de, nedense ┼ču adama k─▒l oluyorum.
Çok uyuz geliyor.
Ha, yine yay─▒nlar─▒n─▒ izlemiyorum ama arada s─▒rada youtubeÔÇÖda payla┼č─▒lan kliplerden izliyorum bir iki tane. Bu fikir o videolardaki izlenimlerden ├ž─▒kt─▒.

(X╬Č╬┐¤é) #4601

Ben ilk defa izledim ve baya k─▒l kapt─▒m. Arkada┼č─▒n─▒n yard─▒m─▒ ile 1 kere kill ald─▒n diye(2 vs 1) pro gamer olarak ├╝nl├╝ olan birine laf sallamak ├žok komik. Eyyy shroud diyince anlad─▒m zaten, adam tayyibe falan m─▒ ├Âzeniyor anlamad─▒m ama ayn─▒ dengesizlikleri yapt─▒─č─▒ kesin. ├ľld├╝rd├╝─č├╝ an─▒ ss al─▒p izmir mar┼č─▒ a├ž─▒p takip├žilerine artislik falan yapt─▒ adam :smile:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4602

┼×aka yapt─▒─č─▒n─▒n fark─▒ndas─▒n de─čil mi tablet.

(X╬Č╬┐¤é) #4603

30dk+ s├╝ren bir ┼čaka komik olmay─▒ b─▒rak─▒yor bir s├╝re sonra. Bi de ┼č├Âyle bir durum var, yay─▒nc─▒ troll├╝yor takip├žiler ├ž─▒ld─▒r─▒yor. Ben shroud subscriberÔÇÖ─▒y─▒m ve shroudÔÇÖa s├Âvmeye/ artislik yapmaya gelen ka├ž wtcn takip├žisi ban yedi g├Ârmeliydin :smile: chat ne oldu─čunu anlayamad─▒ zaten. CS:go d─▒┼č─▒nda shroudÔÇÖu al─▒r─▒m falan derken baya ciddiydi bu arada. Aimi iyi ama game senseÔÇÖi berbat falan diye geziyordu :smile:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4604

Ona bir ┼čey diyemem ama bizimkilerin yabanc─▒ chate gidip salak salak ┼čeyler yazmas─▒ yeni de─čil.

De─čildir b├╝y├╝k ihtimal.

(X╬Č╬┐¤é) #4605

Hakl─▒ olabilirsin, ama o k─▒s─▒m hari├ž baya relax troll modunda konu┼čuyordu, o k─▒s─▒mda baya d├╝┼č├╝n├╝p cs:go da kesinlikle beni al─▒r ama fortniteÔÇÖ─▒ k├Ât├╝ oynuyor ben al─▒r─▒m falan hesaplar─▒ yapt─▒ :smile: bilemiyorum. Trollemesi bittikten sonra dedi zaten bunlar hep ┼čaka diye, sadece rahats─▒z oldum tavr─▒ndan ben, payla┼čmak istedim.

(Can) #4606

Her ne kadar Fifac─▒ olsamda g├╝zel bir Pes g├Ârmek dile─čiyle :smile:

(Umur) #4607

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #4609

Ghost of Tsushima sen ne g├╝zel bir ┼čeysin!

(Kerem) #4610

(Hear me and rejoice) #4611

Son filminin b├╝t├žesi kadar neredeyse.Harika olacak oyun

(Umur) #4612

E3 2018 konferans saatleri:

Electronic Arts: 9 Haziran Cumartesi - 21:00
Microsoft: 10 Haziran Pazar - 23:00
Bethesda: 11 Haziran Pazartesi - 04:30
Square Enix: 11 Haziran Pazartesi - 20:00
Ubisoft: 11 Haziran Pazartesi - 23:00
PC Gaming Show: 12 Haziran Sal─▒ - 01:00
Sony: 12 Haziran Sal─▒ - 04:00
Nintendo: 12 Haziran Sal─▒ - 19:00

Microsoft: 10 Haziran Pazar - 23:00

1 ay.

Microsoft konferans─▒nda g├Âsterilir herhalde.

(fza) #4613

Sony de olmasa E3ÔÇÖ├╝n bir anlam─▒ olmayacak neredeyse.

(Umut) #4614

┼×├Âyle bir ┼čey varm─▒┼č:

(Cem Ekiz) #4615

Bu sene Bethesda yeni bir oyunla gelece─čini duyurmu┼čtu yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam. Yine bir RPG diyorlar, TES 6 olmayacak. Yeni bir FallOut g├Ârmemiz i├žin de ├žok erken. Bethesda bu i┼či (her ne kadar son FallOutÔÇÖtan nefret etsem de) iyi ba┼čar─▒yor. Yeni, g├╝zel bir IP g├Ârmek ho┼čuma gider kendilerinden.

Sony hari├ž di─čerleri de beni ├žok ├žekmedi a├ž─▒k├žas─▒. MicrosoftÔÇÖun son AoE: Definitive kaz─▒─č─▒n─▒ akl─▒mdan ├ž─▒karam─▒yorum. AoE 4 i├žin g├Âr├╝nt├╝ler ve belki ├ž─▒k─▒┼č tarihi gelirse gaza gelirim ama temkinli gaza gelirim bak :slight_smile:

(Hear me and rejoice) #4616

Avengers oyunundan bir trailer gelirmi sizce bu e3 de.Seneye Avengers 4 ile piyasaya s├╝rerler belki bu sene trailer verip veya oyun i├ži g├Âr├╝nt├╝ler verirler

(fza) #4617

Benim RPG, strateji vs ile aram yok. O a├ž─▒dan SonyÔÇÖnin genel olarak a─č─▒rl─▒k verdi─či aksiyon/macera taraf─▒ ilgimi ├žekiyor.