Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Umur) #4618

RAGE 2 san─▒r─▒m.

B├Âyle tease ediyorlar bir ┼čeyi.

@Yusuf Gelebilir. Square Enix sunum yapacak ├Âzel olarak. Tomb RaiderÔÇÖ─▒ duyurdular zaten, ondan gameplay gelir b├╝y├╝k ihtimalle. AvengersÔÇÖtan da teaser ya da fragman g├Âsterebilirler.

(Bar─▒┼č Beyaz) #4619

BethesdaÔÇÖdan umutluyum bu y─▒l
-Rage 2
-Starfield
-Mobil oyun
-yeni Quake ile ilgili bir ┼čey
-Prey DlcÔÇÖsi

en az bunlar olur

(Oozaru) #4620

SonyÔÇÖnin konferans saati ├žok ters. :ÔÇÖ( Ubisoft bu sene Prince of Persia tan─▒ts─▒n art─▒k! Yeter arkada┼č! Her sene bir ├╝mit beklemekten helak oldum.

(Ercan Berber) #4621

Telefonda Skyrim?

(Kerem) #4622

Her sene ayn─▒ sebepten sitem ediyorsunuz dostlar. Al─▒┼č─▒n art─▒k, Sony fix bir ┼čekilde her sene ayn─▒ saatte yap─▒yor konferans─▒n─▒.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4623

Abi adamlara fikir verme.

(Ac─▒kt─▒m) #4624

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4625

Skyrim d─▒┼č─▒ndaki oyunlarda ben tam tersiyim san─▒r─▒m.

(Ac─▒kt─▒m) #4626

WitcherÔÇÖda sadece yan g├Ârevleri yap─▒yorum. Oyun 500 saatte bitmeyecek bu gidi┼čle.

(Can) #4627

Cuma g├╝n├╝ oyun tavsiye etmeyi unuttum, onu telafi edeyim.

Guns, Gore & Cannoli 2 (Crazy Monkey Studios)

Bu 2 boyutlu bir aksiyon platform oyunu ama i├žeri─či ve grafikleri sayesinde bunu neredeyse hissettirmiyor. Metal Slug tarz─▒ oyunlar sevenler kesinlikle ho┼članacakt─▒r. Hikaye ─░kinci D├╝nya Sava┼č─▒ÔÇÖn─▒n son d├Ânemlerinde (1944) ba┼čl─▒yor. ABD ve di─čer ├╝lkeler sava┼č i├žerisinde. Ard─▒ndan olaylara tabii ki biz dahil (Vincent Canoli, ─░talyan Mafyas─▒) oluyoruz. ─░lk oyundan kalan bir davam─▒z var ve t├╝m bu kaos ortam─▒n─▒n i├žinde kendi hikayemize odaklanmaya ├žal─▒┼č─▒rken farkl─▒ farkl─▒ maceralara ge├ži┼č yapabiliyoruz. Oyunun hikaye anlat─▒m tarz─▒ ve aray├╝z├╝ ise ├žok ┼čirin. Son y─▒llarda oynad─▒─č─▒m temposu en y├╝ksek oyunlardan bir tanesi olabilir. Yakla┼č─▒k 4 saatte bitirirsiniz. Oyun SteamÔÇÖde 22 TL.

calloni2

(fza) #4628

Side quest olay─▒na sahip oyunlarda sinirimi bozan ┼čey bu. Bana kalsa direkt hikayeyi bitirmek istiyorum ama sonradan d├Ân├╝p side quest yapmak da bir garip oluyor atmosfer a├ž─▒s─▒ndan.

Gidip ana k├Ât├╝y├╝ yenmi┼č, her ┼čeyi sonland─▒rm─▒┼čs─▒n. Kenardan adam ├ž─▒k─▒p ÔÇśÔÇś┼×imdi bittin sen!ÔÇÖÔÇÖ, filan diyor. Lan senin olay─▒n 20 dakika zaten, ne anlam─▒ kald─▒ ki atmosfer a├ž─▒s─▒ndan!?

─░n┼čallah The Last of Us Part IIÔÇÖda iyi ayarlarlar bu olay─▒.

(Ac─▒kt─▒m) #4629

Benim i├žin ├Ânemli de─čil e─čer zaten oyunu seviyorsam tekrara d├╝┼čmedi─či s├╝rece yan g├Ârevleri yapar─▒m.

:smile: :smile:
Ayn─▒ olay FalloutÔÇÖda da vard─▒. Babam─▒ m─▒ kurtaray─▒m ev mi yapay─▒m ikilemde kal─▒yordum.

(fza) #4630

Ben de yan g├Ârev yapmay─▒ severim e─čer a┼č─▒r─▒ bay─▒k bir ┼čey de─čilse ama as─▒l olay ana hikaye olunca, baz─▒ oyunlarda garip ka├ž─▒yor.

(Ac─▒kt─▒m) #4631

Yan g├Ârevleri baharatlara benzetebiliriz. K─▒vam─▒nda olunca lezzet kat─▒yor, fazla olursa da tat ka├ž─▒r─▒yor.

(Serkan) #4632

Kendi hikayesi olan yan g├Ârevler baya e─členceli oluyor bence ya. ├ľrne─čin Witcher 3ÔÇÖ├╝n yan g├Ârevleri en g├╝zel ├Ârnek buna bence. Ana hikayeyi bitirsen bile, yan g├Ârevleri oynamak hala zevk verebiliyor. Hem bamba┼čka bir hikayeye tan─▒kl─▒k ediyorsun, k─▒sa veya uzun da olsa hem o evrende ekstra vakit ge├žiriyorsun.

Bunu en son AC: OriginsÔÇÖde denedi Ubisoft, WitcherÔÇÖdaki kadar derinlikli de─čildi yan g├Ârevlerin hikayeleri ama yine de seni i├žine ├žekebiliyordu. Art─▒k oyuncular yemiyor ├ž├╝nk├╝ git ┼čunu topla, git ┼čunlar─▒ ┼čuraya g├Ât├╝r gibi g├Ârevleri.

(fza) #4633

Yan g├Ârevler hikaye ile ba─člant─▒l─▒ olunca sorun oluyor bence. WitcherÔÇÖda(oynamad─▒m) k├Ây var mesela, kasaba halk─▒na yard─▒m edersin istedi─čin zaman vs. Ya da OriginsÔÇÖte de yerel bir halk var mesela.

Benim ÔÇśÔÇśatmosferÔÇÖÔÇÖ sorununa ├ž├Âz├╝m├╝m i├žin olmas─▒ gereken yan g├Ârevlerin ana hikayeden ba─č─▒ms─▒z g├Ârevcikler olmas─▒ gerekiyor ki oyun bitse bile ├žok rahats─▒z etmesin. ├ľb├╝r t├╝rl├╝ sen ba┼č d├╝┼čman─▒ yenmi┼čken, b├Âlge halk─▒ndan birinin laf aras─▒nda ÔÇśÔÇśOnu bir tek sen yenebilirsinÔÇÖÔÇÖ, demesi bok ediyor olay─▒. :DD

(Emre) #4634

Witcher 3ÔÇÖ├╝n benim i├žin bir nevi ├Âzeti buydu ya. Ciri kay─▒p Wild Hunt koval─▒yor ama biz teyzenin tavas─▒n─▒ ar─▒yoruz. :smile:

(fza) #4635

Tam olarak bundan bahsediyorum. ├çok da spoiler yazmayal─▒m yaln─▒z. Oynamayanlar varÔÇŽ

(Ac─▒kt─▒m) #4636

(H. Yakup) #4637

T─▒rtt─▒r, bir iki saat bak─▒p silerim diye ba┼člad─▒─č─▒m Mad MaxÔÇÖin ba─č─▒ml─▒s─▒ oldum adeta.
├çok yeni bir ┼čey sunmasada eve gidip oynasam modunday─▒m bir haftad─▒r.