Video Oyun Kafesi 🎮

(Umur) #4658

Bu daha doğru:

Ads%C4%B1z

Mad Max’in yapımcıları da işin içinde olduğu için benzemesi normal. Mad Max’i çarpışan arabaları dışında mekanikleri vs. sığ buluyorum. Bi’ kaç saat oynama fırsatım olmuştu. Bu ise, Mad Max’in olması gereken ve daha fazlası gibi. 1-2 gameplay videosundan sonra oyunu bana satmaları yüksek ihtimal.

(Oozaru) #4659

Benim pek umudum yok. Mad Max ve Just Cause 3 ortalama oyunlardı. Mad Max biraz atmosferinden kurtarıyordu fakat Just Cause 3’te sürekli aynı şeyleri yapmaktan gına gelmişti.

(Barış Beyaz) #4660

Baya sevdim. Oynanış ve grafiklerde şüphe yok ama hikayeyi merak ediyorum.
Not;

Sanki " Çok şey beklemeyin" der gibi

(Umur) #4661

Aynen. Umarım hikayesi tırt olup sadece oynanışıyla kendine çeken bir oyun olmaz.

(Can) #4662

Markaların tanıttığı ürüne göre logolarında değişiklik yapması çok hoşuma gidiyor. Bethesda’nın pempe logosu çok güzel olmuş, oyuncuya vermek istediği atmosferin ‘saf eğlence’ olduğunu iyi yansıtıyor. Onun dışında Mad Max’te yaklaşık 50-60 saat harcamış birisi olarak söylüyorum, net 3-4 kat daha iyisi olacak gibi.

(fza) #4663

Sayın kafasına sıçtığımın eğlence sektörü yöneticileri:

Eğer bir eserin önceki mahsülü ‘‘ciddi’’ ise buna paralel olarak ‘‘ciddi’’ bir atmosfer ile devam edin. Film/dizi/oyun fark etmez. İlla diyorsanız ki ‘‘Bu ciddi atmosfer tutmadı, değiştirelim bunu’’, diye; o zaman çok basit bir yöntem var:

YENİ BİR İSİM VERİN!!!

İlk Rage oyunu ile bazı yaratık modellemeleri ve şu bumerang gibi şey dışında bir alakası olmayan bu saçmalığı kabul etmek istemiyorum.

Vallahi bıktım bu durumdan ya, alakasız olacak ama -güzel bir film olsa da- Thor: Ragnarok da aynı halttı. Götünüz sıkışınca ‘‘eğlenceli atmosfer’’ yapmaya çalışmayın. İyice kabak tadı verdi bu durum eğlence sektöründe. Ciddi olan tutmamışsa, ‘‘YENİ’’ bir isim için eğlenceli bir yola başla; eskisini 180 derece değiştirme tembel gerizekalı!

(Oneironaut) #4664

Wow hep oynamak istemişimdir ama hem şimdi oynayanlar über seviyelerde oldukları için hem kur hem de ona vereceğim parayı şu an başka şeylere vermek durumunda olduğum için girişmiyorum.

(Robin Ryger) #4665

Gelmiş geçmiş en kötü remaster?

(Umut) #4666

Tema, atmosfer, renkler, müzik, aksiyon falan çok hoşuma gitti benim. İlk RAGE oyununu oynamadım ama bu oyun hakkında gördüklerim benim için eğlenceli olacağını gösteriyor.

(Barış Beyaz) #4667

Fragmanlarda gösterdikleri üzere baya geniş bir renk paleti var. İlk oyunun üstüne azıcık “relax gençler” tarzı ortamlar var

(fza) #4668

O renk paletinin ağırlığı pembe ve sarı ne yazık ki. İlk oyunu oynamadım ama fazlasıyla izledim oynanışını, bu kadar radikal bir değişiklik hoşuma gitmedi. Genel itibariyle isyan ettiğin bir olay zaten.

(⏬) #4669

Sırf renk tercihleri yüzünden bittim oyuna. Bayılıyorum şu palete.

(Doğan) #4670

(Agent of S.H.I.E.L.D.) #4671

Darısı diğer ubi oyunlarının basina

(Serkan) #4672

Türk operatör gelecek diyebilir miyiz?

(fza) #4673

İnşallah ‘‘bir şeylerin’’ başlangıcıdır bu.

(Emirhan) #4674

Bu yılın yol haritası belli en az 10 aylık süreçte Türk operatör gelmeyecek. Dördüncü yılda gelme ihtimali yükseldi bu hamleden sonra.

(Cem Ekiz) #4675

Halen AoE: Definitive Edition’ı geçebilmiş değil. En azından Microsoft Store’da değil :slight_smile:

(Robin Ryger) #4676

Çok doğru onu unutmuştum. Bu benim için ayrı bir hayal kırıklığı oldu çünkü remaster bile değil direk PC’den port yapmışlar.

(Cem Ekiz) #4677

En kötülerden biri daha geldi aklıma: SH remastered sürümleri var bir de. Oyunu asıl yapan Team Silent ekibiyle anlaşamadığı için Konami, oyunlardaki bütün görselleri ve seslendirmeleri değiştirmişti. Daha da utanmasa hikayeyi de değiştirecekmiş herhalde :slight_smile: