Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Umur) #4658

Bu daha do─čru:

Ads%C4%B1z

Mad MaxÔÇÖin yap─▒mc─▒lar─▒ da i┼čin i├žinde oldu─ču i├žin benzemesi normal. Mad MaxÔÇÖi ├žarp─▒┼čan arabalar─▒ d─▒┼č─▒nda mekanikleri vs. s─▒─č buluyorum. BiÔÇÖ ka├ž saat oynama f─▒rsat─▒m olmu┼čtu. Bu ise, Mad MaxÔÇÖin olmas─▒ gereken ve daha fazlas─▒ gibi. 1-2 gameplay videosundan sonra oyunu bana satmalar─▒ y├╝ksek ihtimal.

(Oolong) #4659

Benim pek umudum yok. Mad Max ve Just Cause 3 ortalama oyunlard─▒. Mad Max biraz atmosferinden kurtar─▒yordu fakat Just Cause 3ÔÇÖte s├╝rekli ayn─▒ ┼čeyleri yapmaktan g─▒na gelmi┼čti.

(Bar─▒┼č Beyaz) #4660

Baya sevdim. Oynan─▒┼č ve grafiklerde ┼č├╝phe yok ama hikayeyi merak ediyorum.
Not;

Sanki " ├çok ┼čey beklemeyin" der gibi

(Umur) #4661

Aynen. Umar─▒m hikayesi t─▒rt olup sadece oynan─▒┼č─▒yla kendine ├žeken bir oyun olmaz.

(Can ) #4662

Markalar─▒n tan─▒tt─▒─č─▒ ├╝r├╝ne g├Âre logolar─▒nda de─či┼čiklik yapmas─▒ ├žok ho┼čuma gidiyor. BethesdaÔÇÖn─▒n pempe logosu ├žok g├╝zel olmu┼č, oyuncuya vermek istedi─či atmosferin ÔÇśsaf e─členceÔÇÖ oldu─čunu iyi yans─▒t─▒yor. Onun d─▒┼č─▒nda Mad MaxÔÇÖte yakla┼č─▒k 50-60 saat harcam─▒┼č birisi olarak s├Âyl├╝yorum, net 3-4 kat daha iyisi olacak gibi.

(fza) #4663

Say─▒n kafas─▒na s─▒├žt─▒─č─▒m─▒n e─člence sekt├Âr├╝ y├Âneticileri:

E─čer bir eserin ├Ânceki mahs├╝l├╝ ÔÇśÔÇściddiÔÇÖÔÇÖ ise buna paralel olarak ÔÇśÔÇściddiÔÇÖÔÇÖ bir atmosfer ile devam edin. Film/dizi/oyun fark etmez. ─░lla diyorsan─▒z ki ÔÇśÔÇśBu ciddi atmosfer tutmad─▒, de─či┼čtirelim bunuÔÇÖÔÇÖ, diye; o zaman ├žok basit bir y├Ântem var:

YEN─░ B─░R ─░S─░M VER─░N!!!

─░lk Rage oyunu ile baz─▒ yarat─▒k modellemeleri ve ┼ču bumerang gibi ┼čey d─▒┼č─▒nda bir alakas─▒ olmayan bu sa├žmal─▒─č─▒ kabul etmek istemiyorum.

Vallahi b─▒kt─▒m bu durumdan ya, alakas─▒z olacak ama -g├╝zel bir film olsa da- Thor: Ragnarok da ayn─▒ haltt─▒. G├Ât├╝n├╝z s─▒k─▒┼č─▒nca ÔÇśÔÇśe─členceli atmosferÔÇÖÔÇÖ yapmaya ├žal─▒┼čmay─▒n. ─░yice kabak tad─▒ verdi bu durum e─člence sekt├Âr├╝nde. Ciddi olan tutmam─▒┼čsa, ÔÇśÔÇśYEN─░ÔÇÖÔÇÖ bir isim i├žin e─členceli bir yola ba┼čla; eskisini 180 derece de─či┼čtirme tembel gerizekal─▒!

(Oneironaut) #4664

Wow hep oynamak istemi┼čimdir ama hem ┼čimdi oynayanlar ├╝ber seviyelerde olduklar─▒ i├žin hem kur hem de ona verece─čim paray─▒ ┼ču an ba┼čka ┼čeylere vermek durumunda oldu─čum i├žin giri┼čmiyorum.

(Robin Ryger) #4665

Gelmi┼č ge├žmi┼č en k├Ât├╝ remaster?

(Umut) #4666

Tema, atmosfer, renkler, m├╝zik, aksiyon falan ├žok ho┼čuma gitti benim. ─░lk RAGE oyununu oynamad─▒m ama bu oyun hakk─▒nda g├Ârd├╝klerim benim i├žin e─členceli olaca─č─▒n─▒ g├Âsteriyor.

(Bar─▒┼č Beyaz) #4667

Fragmanlarda g├Âsterdikleri ├╝zere baya geni┼č bir renk paleti var. ─░lk oyunun ├╝st├╝ne az─▒c─▒k ÔÇťrelax gen├žlerÔÇŁ tarz─▒ ortamlar var

(fza) #4668

O renk paletinin a─č─▒rl─▒─č─▒ pembe ve sar─▒ ne yaz─▒k ki. ─░lk oyunu oynamad─▒m ama fazlas─▒yla izledim oynan─▒┼č─▒n─▒, bu kadar radikal bir de─či┼čiklik ho┼čuma gitmedi. Genel itibariyle isyan etti─čin bir olay zaten.

(Martha Kemal) #4669

S─▒rf renk tercihleri y├╝z├╝nden bittim oyuna. Bay─▒l─▒yorum ┼ču palete.

(Do─čan) #4670

(Agent of S.H.I.E.L.D.) #4671

Dar─▒s─▒ di─čer ubi oyunlar─▒n─▒n basina

(Serkan of ─░zmir) #4672

T├╝rk operat├Âr gelecek diyebilir miyiz?

(fza) #4673

─░n┼čallah ÔÇśÔÇśbir ┼čeylerinÔÇÖÔÇÖ ba┼člang─▒c─▒d─▒r bu.

(Emirhan) #4674

Bu y─▒l─▒n yol haritas─▒ belli en az 10 ayl─▒k s├╝re├žte T├╝rk operat├Âr gelmeyecek. D├Ârd├╝nc├╝ y─▒lda gelme ihtimali y├╝kseldi bu hamleden sonra.

(Cem Ekiz) #4675

Halen AoE: Definitive EditionÔÇÖ─▒ ge├žebilmi┼č de─čil. En az─▒ndan Microsoft StoreÔÇÖda de─čil :slight_smile:

(Robin Ryger) #4676

├çok do─čru onu unutmu┼čtum. Bu benim i├žin ayr─▒ bir hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒ oldu ├ž├╝nk├╝ remaster bile de─čil direk PCÔÇÖden port yapm─▒┼člar.

(Cem Ekiz) #4677

En k├Ât├╝lerden biri daha geldi akl─▒ma: SH remastered s├╝r├╝mleri var bir de. Oyunu as─▒l yapan Team Silent ekibiyle anla┼čamad─▒─č─▒ i├žin Konami, oyunlardaki b├╝t├╝n g├Ârselleri ve seslendirmeleri de─či┼čtirmi┼čti. Daha da utanmasa hikayeyi de de─či┼čtirecekmi┼č herhalde :slight_smile: