Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(U─čur ├ľzt├╝rk) #4678

Hoppaaa! Ben ├žok etkilendim, kesinlikle oynayaca─č─▒m. Fazlaca geli┼čtirilmi┼č geldi bana, umar─▒m bu g├╝zellikler gameplay videosuyla s─▒n─▒rl─▒ kalmaz :space_invader:

(Robin Ryger) #4679

Hadi onlar Konami. Neye ellerini atsalar kuruturlar. From SoftwareÔÇÖe yak─▒┼čm─▒yor art─▒k kolaya ka├žmak.

(y) #4680

Battlefront 2 bug├╝n gelen g├╝ncelleme ile co┼čmu┼č ya.Men├╝ ge├ži┼čleri falan ya─č gibi ak─▒yor yeni mod eklenmi┼č yeni harita gelmi┼č.─░yi toparlad─▒lar

(Oozaru) #4681

H├╝k├╝met ┼ču i┼če bir el atsa ne iyi olurdu. Video oyunlar─▒na ve Blu-Ray filmlere T├╝rk├že alt yaz─▒y─▒ zorunlu k─▒lsalar baya─č─▒ hay─▒r duas─▒ al─▒rlar. :stuck_out_tongue:

(falanfilan) #4682

Oyunlar─▒ ingilizce altyaz─▒ oynamak bence daha yararl─▒. ├çok yararl─▒ bir i┼č yapm─▒yoruz bari ingilizce geli┼čsin.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4683

_20180516_182217

(falanfilan) #4684

Yararl─▒ i┼či ikiye katlayal─▒m o zaman reis.

(U─čur ├ľzt├╝rk) #4685

Oha bu nedir? Battlefront 3 m├╝ yapt─▒n─▒z insafs─▒zlar! 14 GB boyutunda g├╝ncelleme yap─▒yorum ┼ču an :confused: :space_invader:

(Serkan) #4686

┼×├╝k├╝r bunu bekliyordum ben de ya oyuna d├Ânmek i├žin. Yeni hero eklendi mi?

(y) #4687

Hero gelmedi de yeni skinler geldi.Landoya skin geldi aray├╝z tamamen de─či┼čti ya─č gibi ak─▒yor.Yeni bir heroes vs villian modu geldi 2vs2 olarak.Ewok modu kal─▒c─▒ olarak geldi.Yeni herolar yak─▒nd─▒r bundan sonraki update ile kesin 1-2 hero gelece─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum.Yeni harita eklendi heroes moduna ├Âzel.Onun d─▒┼č─▒nda baz─▒ ufak ┼čeyler de yap─▒ld─▒ herhalde tam g├╝ncelleme notlar─▒n─▒ okumad─▒m bak─▒cam onlara da birazdan.Kylo rene yeni skin ald─▒m ├žok iyi g├Âz├╝k├╝yor.├çok cool karakter ya

(Umur) #4688

Hadi bak─▒y─▒m yeni Battle Royale geliyor.

(Can) #4689

Alt─▒na gelen bir yorum. Bu ne nefret be abi :d

(Kaan ) #4690

Haks─▒z de─čil bence.

(Umur) #4691

Battlefront nefretini kusmak i├žin biraz ge├ž kalm─▒┼č, biraz da alakas─▒z bir yer olmu┼č.

(Bersan ┼×ahin) #4692

─░n┼č modern combat olur

(─░brahim Korkmaz) #4693

KOTOR D─▒┼č─▒nda efsane iyi dedi─činiz Star Wars oyunlar─▒ var m─▒?

(Umur) #4694

Jedi Knight serisi, Battlefront 2 (2005), Republic Commando.

Bir de benim favorim: Galactic Battlegrounds Saga.

(Ac─▒kt─▒m) #4695

(ÔĆČ) #4696

Mortal Kombat diyolar, 11 diyolar, E32018 diyolar. Hadi in┼č.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4697

SW:TOR hikaye olarak gayet ho┼čuma gidiyor.