Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Wet Meatball) #5263

Fragman ├žok gaz da oyun nas─▒l olur bilemiyorum

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #5264

┼×unu kullansalard─▒ reveal trailer olarak var ya internet u├žuyordu ┼ču an.

(Umur) #5265

Harbiden ya. Mis gibi trailer. Yenililleri de g├╝zel yedirmi┼čler i├žine. Neyse, yar─▒n ki tan─▒t─▒mla beraber oyun iyi bir noktaya gelecektir g├Âzlerde. Royale modu biraz can s─▒k─▒yor sadece, ne gerek vard─▒?

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #5266

Daha EA sunumunu izlemedim ama sadece benzerli─či u├žaktan atlamalar─▒ de─čil mi?

(Bar─▒┼č Beyaz) #5267

Tak─▒m halinde sava┼č─▒yorsun, siper kurma ve d├╝┼čman silahlar─▒n─▒ etkisizle┼čtirme gibi yenilikler var.
En az─▒ndan biraz geli┼čtirmeye ├žal─▒┼čm─▒┼člsar

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #5268

(fza) #5269

Doland─▒r─▒c─▒l─▒k m─▒ bilmem ama i┼čin bokunun ├ž─▒kt─▒─č─▒ kesin.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5270

CL be karde┼čim

(Umur) #5271

Airborne modu o. Bunu yar─▒n Microsoft sunumda daha geni┼č ├žapl─▒ a├ž─▒klarlar herhalde.

(Serkan of ─░zmir) #5272

─░ndirime girince God of WarÔÇÖ─▒ ald─▒m hemen. ─░lk b├Âl├╝m├╝ bitirdim, oynan─▒┼č ├žok ba┼čar─▒l─▒ ya. Baltay─▒ kullanmas─▒ da ├žok zevkli ayr─▒ca. Bitirince uzun uzun fikirlerimi yazar─▒m.

(fza) #5273

Spoilerlara dikkat ederek tabi. :stuck_out_tongue:

(y) #5274

Yeni duyurulan origin acces premierin fiyat─▒ ayl─▒k 15 euro y─▒ll─▒k ise 100 euro olarak detayland─▒r─▒lm─▒┼č di─čer bilgiler de ┼č├Âyle
So, whatÔÇÖs the difference between Basic and Premier?
Our Basic membership gets you:
the chance to try out our new games for up to ten hours, starting five days before release, with Play First Trials
access to The Vault, a library of games that just keeps growing all the time. Play any games that have already been added, as much as you want.
the 10% discount in the Origin Store on full games, pre-orders, expansions, FIFA points, and more
Premier will give you:
full, unlimited access to our games, starting five days before they release
ThatÔÇÖs right, no more limited-time trials. Play the full game starting five days before launch without purchasing it separately, until you cancel your Premier membership.
access to The Vault, a library of games that just keeps growing all the time.
the same 10% discount in the Origin Store on full games, pre-orders, expansions, FIFA points, and more
Y─▒ll─▒k 100 euroya 100├╝ ge├žkin oyun bunlar─▒n i├žine yeni ├ž─▒kan oyunlara an─▒nda eri┼čim de dahil.
Anthem ├Ân sipari┼če a├ž─▒lm─▒┼č 53 euro normal s├╝r├╝m deluxe s├╝r├╝m 70 euro

(Umur) #5275

Yeni eklenen mekanikler ├žok iyi. Grand Operations iyi d├╝┼č├╝n├╝lm├╝┼č. Oyunun son halinde grafikler, animasyonlar vs. toparlayacakt─▒r. Atmosfer zaten iyi. Customization can s─▒k─▒c─▒ derece de olmaz umar─▒m.

(fza) #5276

Anthem offline oynanamayacak diyorlar, do─čru mu?

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #5277

Evet oynanmayacak. ─░nsanlar payla┼č─▒lm─▒┼č bir d├╝nya da birlikte oynayacaklarm─▒┼č. Ne olursa olsun oyuncular ayn─▒ ┼čeyi tecr├╝be edecekler. Bu y├╝zden oynanmayacakm─▒┼č.
Ayr─▒ca PvP yok.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #5278

(fza) #5279

Baya─č─▒ sa├žma ya. Offline oynama se├žene─či de koymalar─▒ gerekirdi. Offline olsa da ayn─▒ ┼čeyi tecr├╝beederdik zaten?

Bunu biliyorum, umrumda olmad─▒. Hikayesini ve oynan─▒┼č─▒n─▒ merak ediyordum ben.

(fza) #5280

Bu arada ┼ču servis sistemine g├╝zel diyoruz da, bir yorum g├Ârd├╝m ve ├žok mant─▒kl─▒ geldi: E─čer bu olay yayg─▒nla┼č─▒rsa; yay─▒nc─▒lar oyun yapt─▒r─▒rken hikayeden ziyade online/uzun soluklu olmas─▒na odaklanmalar─▒n─▒ s├Âyleyecek yap─▒mc─▒ ┼čirketlere(Sanki ┼čimdi bile ├Âyle de─čilmi┼č gibi) ve bu sebeple de single oyunlar iyice 2A ve indie yap─▒mlara kalacak.

Misal, Sony bu servis sistemine ├žok zor girer. Ya girecek ve o g├╝zelim exclusiveler hiikayeden ziyade online odakl─▒ olacak bundan sonraki s├╝re├žte(Allah korusun!); ya da hi├ž girmeyecek, ├ž├╝nk├╝ 2 ayl─▒k ├╝yelik al─▒p b├╝t├╝n PS4 exclusivelerini bitirebilirim sadece 2 exclusive paras─▒na.

E─čer online oyunlar─▒n art─▒p da, hikaye ├Ânemin daha da azalmas─▒ anlam─▒na geliyorsa; bu servis sistemini istemiyorum. Single odakl─▒ oyunlar yeterince tehlikede zaten.

ÔÇśÔÇśTek ba┼č─▒n─▒za da oynayabileceksiniz, hikayeye dal─▒nÔÇÖÔÇÖ, denilen oyun bile ÔÇśÔÇśan─▒nda co-op ge├ži┼č imkan─▒ÔÇÖÔÇÖ olsun diye online ba─člant─▒y─▒ zorunlu k─▒l─▒yor(bkz. Anthem)ÔÇŽ

(Can) #5281

Ama bir de ┼č├Âyle bak: Fiyatlar ne kadar olursa olsun orjinal kullan─▒m daha fazla olmu┼č olacak bu yeni sistem ile. Yani yeni bir kitle gelecek. Eskiden oyun ba┼č─▒na kazand─▒klar─▒ paray─▒ ┼čimdi ise s├╝r├╝den kazanacaklar. A┼ča─č─▒ yukar─▒ kasaya ayn─▒ para girecek, hatta bence daha fazla gelir elde edeceklerdir. Durum b├Âyle olursa, oyunlara ayn─▒ ├Âzeni ve ├Ânemi g├Âsterirler diye d├╝┼č├╝n├╝yorum. Bu sistem ile araban─▒n kontrol├╝ oyuncu kitlesinde daha fazla olacak.

(fza) #5282

O benim de akl─▒ma geldi ama i┼čte o s├╝r├╝mden kazanma i┼či nas─▒l olacak. E─čer s├╝r├╝mden kazanma konusunu ├ž├Âzebilirlerse, yine single a─č─▒rl─▒kl─▒ oyunlar da olur ama hala singleplayer oyunlar sayesinde sadece oyunu de─čil, konsol bile sat─▒yorken; Sony pek yana┼čmaz ┼čimdilik bence.