Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Can) #5283

Sony yana┼čmas─▒n s─▒k─▒nt─▒ yok. As─▒l kitle yine al─▒r oyunlar─▒n─▒. PS ├Âzelinde konu┼čmad─▒─č─▒n─▒ varsay─▒yorum tabii. Yoksa PC bana yeter. PSÔÇÖde bu sistem olmasa bile ├žok sevdi─čim oyunlara yine ayn─▒ paray─▒ veririm.

(fza) #5284

Oyuncular belirleyecek yine bu olay─▒n nas─▒l ilerleyece─čini. Oyunculara da hi├ž g├╝venmiyorum ama hay─▒rl─▒s─▒. :DD

(Bar─▒┼č Beyaz) #5285

No Hype

http://oyungezer.com.tr/haber/53459-assassin-s-creed-odyssey-in-ekran-goruntuleri-erkenden-sizdirildi

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #5286

(Serkan of ─░zmir) #5287

Ahahahahahha CSÔÇÖnin kula─č─▒ fullscreen g├Âr├╝nce korktum yaw

(fza) #5288

Bir halt─▒n da s─▒zmas─▒n be arkada┼č! :DDD

(Oozaru) #5289

Anthem fena patlayacak gibi.

(fza) #5290

Ayn─▒ oyunu aksiyon/macera olarak g├Ârmek isterdim. Z─▒rhlar─▒, aksiyonu, u├žu┼č mekanikleri vs m├╝thi┼č g├Âz├╝k├╝yor. Online only olmas─▒ beni baya─č─▒ so─čuttu ama, umrumda de─čil art─▒k. :confused:

(y) #5291

Multiplayeri e─členceli olursa kurtar─▒r.Multi oyuncular─▒n─▒ ├žekerse ve oyunu uzun s├╝re desteklerlerse gideri var 2-3 sene rahat.Bir de origin acces sistemin de olacak.Accesin basic ├╝yeli─čine de 1 sene sonra eklerler oyunu.Oyuncu say─▒s─▒ iyice artar.Ben 2015 deki battlefronta girdi─čim de bile saniyede oyun buluyor.Ge├žen bir girdim ya┼č─▒yormu oyun diye hala oyn─▒yan varm─▒┼č oyunlar dolu hep

(H. Yakup) #5292

Shadow of Mordor oynad─▒─č─▒m en t─▒rt oyunlar listesine adeta bir g├Âkta┼č─▒ misali girdi.

(Can) #5293

PlaystationÔÇÖ─▒ sat─▒p Fifa 19 almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. 449,99 TL nedir yahuÔÇŽ

(fza) #5294

Millet Sony TRÔÇÖyi s─▒rf T├╝rk├že oyun ├ž─▒kar─▒yor diye savunmaya devam ederse, daha ├žok g├Âr├╝r├╝z. The Last of Us Part II Standart S├╝r├╝m 500 TL.

(Serkan of ─░zmir) #5295

Tamam 269Ôé║ yap─▒yordunuz oyunlar─▒, ilk indirimde al─▒nabilecek fiyatlara d├╝┼č├╝yorlard─▒ en az─▒ndan da bu nedir aw ┼čimdi ilk indirimde 269Ôé║ÔÇÖa d├╝┼čecek oyun ┼čaka gibi.

(Can) #5296

The Last of Us Part II Standart S├╝r├╝m├╝ 500 TL.
Fifa 19 ┼×ampiyonlar S├╝r├╝m├╝ 449,99 TL
Red Dead Redemption 2 Special Edition: 449 TL

Vallahi i┼čimiz var bu fiyatlarla :roll_eyes:

(fza) #5297

Bu tahmindi yaln─▒z. :DDD ─░┼č oraya gidiyor, gibisindenÔÇŽ

(Can) #5298

├çok fark olaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yorum a├ž─▒k├žas─▒ :joy:

(fza) #5299

├ľzel s├╝r├╝mler, spesiyal edisyonlar filan ├žok umrumda de─čil de; bare standart fiyatlar─▒ maksimum 150 lira olsun ┼ču oyunlar─▒n.

(Can) #5300

Nerdeee :confused:

Art─▒k sat─▒n almaktan ├žok, oyunlar─▒ kiralamaya do─čru gidiyoruz gibi. Ayl─▒k paketler halinde falan.

(fza) #5301

├ľyle g├Âr├╝n├╝yor. :frowning:

(Umut) #5302

Gelen exclusiveÔÇÖleri o kadar sevdim ki, inan─▒lmaz bir PS4 alma iste─či olu┼čmu┼čtu bende. ┼×imdi bu fiyatlar─▒ g├Âr├╝yorum ve t├╝m iste─čim s├Ân├╝yor :frowning:

giphy%20(1)