Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(fza) #5303

Korsan geldi PS4ÔÇÖe. En son 5.05 g├╝ncellemesi k─▒r─▒ld─▒ ve God of War oynayabiliyorsun.

Muhtemelen Detroit, Spider-Man, RDR2 vs i├žin gelen g├╝ncellemeleri de k─▒rarlar zaman i├žinde ve onlar da korsan olarak oynanabilir.

├çok dert etme ve al istiyorsan. Ki uzun s├╝re k─▒r─▒lmasa bile God of War ve ├Âncesinde de bir s├╝r├╝ g├╝zel oyun var. Uncharted 4 yeter!

(Robin Ryger) #5304

Yapabiliyorsan─▒z PSN karde┼čli─či yap─▒n arkada┼člar. Gerekirse internetten birini bulun ├ž├╝nk├╝ 300 liradan a┼ča─č─▒ exclusive g├Ârmeyece─čiz gibi g├Âz├╝k├╝yor bundan sonra ve imkan─▒n─▒z olsa bile o kadar para vermek bence yaz─▒k. En az─▒ndan yar─▒ fiyat─▒na alm─▒┼č olursunuz bu yolla.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #5305

(fza) #5306

Di─čer Microsoft Studios da─č─▒t─▒mc─▒l─▒─č─▒nda ki oyunlarda da en az─▒ndan T├╝rk├že altyaz─▒ olur in┼čallah.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #5307

Bir az ge├ž olacak ama b├Âyle giderse Twitch yay─▒nc─▒lar─▒n daha ├žok muhta├ž olacaks─▒n─▒z.

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #5308

@Ege_Topoyan neden most wantedÔÇÖa bir puan verdin?

(Geek Velet) #5309

Yoo. 7 verdim. CarbonÔÇÖa 1 verdim Eren Abi. :slightly_smiling_face:

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #5310

Yanl─▒┼č g├Ârm├╝┼č├╝m ama carbon da 1lik bir oyun de─čil.

(Oozaru) #5311

Yuh art─▒k, yuuuuh!

AvrupaÔÇÖda bu fiyata adamlar konsol al─▒yor be!

PS4 tamamen k─▒r─▒l─▒r umar─▒m.

(Aku ) #5312
Tes Blades (mobil oyun) Early access ve bir ka├ž oyun i├ži hediye i├žin.

Playblades.com

(Umur) #5313

lol

(fza) #5314

Sony TRÔÇÖyi desteklemeye devam edelim arkada┼člar, o kadar T├╝rk├že oyun getirdiler(!)

(Why did you say that name?!!) #5315

Ya ben Dying Light 2ÔÇÖye ├žok co┼čtum. Se├žimlerin oyunun gidi┼čat─▒n─▒ baya bir de─či┼čtirecekmi┼č. B├Âylesi bir yenilik yapm─▒┼č olmalar─▒ takdire ┼čayan valla. ─░lk oyunu baya─č─▒ sa─člam desteklediler, parkur mekanikleri ┼čahaneydi, bu oyundan da dev ├╝mitliyim.

(Umur) #5316

Harika harika haber. ─░lk oyun zaten mekanik olarak kusursuzdu. 2. oyunda parkur olay─▒n─▒ hem geli┼čtirmi┼čler hem de RPG elementleri eklemi┼čler. Daha ne olsun. Ve se├žimler bildi─čin ┼čehrin durumunu falan etkiliyordu. ├çok merak ediyorum cidden.

San─▒r─▒m oyunda zombiden ar─▒nd─▒r─▒lm─▒┼č ÔÇťg├╝venliÔÇŁ bir b├Âlgede ya┼č─▒yoruz. G├╝nd├╝z vakti hi├ž zombi g├Âr├╝nmedi ├ž├╝nk├╝. VolatileÔÇÖlar geliyordu ak┼čam.

(Why did you say that name?!!) #5317

Bu arada ┼čehrin tasar─▒m─▒na da bay─▒ld─▒m. Harika g├Âz├╝k├╝yor.

(Oozaru) #5318

Microsoft adam ak─▒ll─▒ bir hamle yapsayd─▒, bunlar b├Âyle ÔÇťbiz tekeliz, istedi─čimizi yapar─▒zÔÇŁ kafas─▒nda dola┼čamazd─▒. Bu nesil neyse de, gelecek nesilde, MicrosoftÔÇÖtan ├╝lkemiz ad─▒na g├╝zel hamleler bekliyorum. Sony babam─▒n o─člu de─čil, kim oyuncuya g├╝zel hizmet ederse, onu desteklerim.

(─░brahim Korkmaz) #5319

Oyyyy!!!

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #5320

E3 ba┼čl─▒─č─▒nda da s├Âylemi┼čtim ama g├Ârmeyenler i├žin tekrardan s├Âyleyeyim.

(Oozaru) #5321

(fza) #5322

├çok g├╝zel. Bug├╝nleri g├Ârece─čim akl─▒ma gelmezdi.