Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Serkan of ─░zmir) #5323

Sevmiyorum art─▒k COD oyunlar─▒n─▒ ama bele┼č oyunun k├Âpe─či oldu─čum i├žin ekledim hemen k├╝t├╝phaneye :d

(Oozaru) #5324

Ben, Black OpsÔÇÖtan sonras─▒na bakmad─▒m bile ama bele┼č oldu─ču i├žin ├žakt─▒m hemen. :stuck_out_tongue:

(Kerem) #5325

Soru

┼×imdi ben bunu al─▒p oynasam, bitirdikten sonra da 2.8ÔÇÖi al─▒p oynay─▒nca ├╝├ž├╝nc├╝ oyuna haz─▒r hale mi geliyorum?

(Eray | I can save the world alone) #5326

Anla┼č─▒lan sadece g├╝zel trailer yapabiliyorlarm─▒┼č

(Kaan ) #5327

San─▒r─▒m haz─▒r oluyorsun. D├╝nki trailerdan sonra ben de bu seriye ba┼člamaya karar verdim. Birth By SleepÔÇÖi PSPÔÇÖde oynam─▒┼čt─▒m ├žok e─členmi┼čtim.

(H. Yakup) #5328

D├╝zl├╝k abidesi olmu┼č adeta.

(Robin Ryger) #5329

Oluyorsun. Ama uyarayim, oyun PS2 remasteri. Oynan─▒┼č da biraz onun hantall─▒─č─▒n─▒ ta┼č─▒yor. Hikayesi, karakterleri falan harika ama grafikler ve oynan─▒┼č beni rahats─▒z eder diyorsan ├Ânce bir ka├ž video izleyip fikir sahibi olman─▒ tavsiye ederim.

(Umur) #5330

En iyi Battle Royale geliyor.

(fza) #5331

@Deniz-Ren

Bu The Last of Us Part IIÔÇÖnin senaryosu/ilerleyi┼či hakk─▒nda yap─▒lan ├žok kuvvetli tahminlere ne diyorsun? D├╝n ki karakterlerden biri ile ilgili de hayvan gibi bir tahmin yapm─▒┼č biri mesela.

─░lk oyunun twistleri m├╝thi┼čti ve mal gibi kal─▒yordun; bu 2. oyunda tahmin edilen ┼čeyler olursa ┼čimdiki teorilerde s├Âylenen, ben cidden ├╝z├╝l├╝r├╝m o ┼čok edici etkinin gidi┼čine. :confused:

(K) #5332

Bakm─▒yorum hi├žbirine :d God Of War gibi g├Âlgelerde beklerim herhalde ├ž─▒kmas─▒n─▒. ─░radem yeterse de yeni fragmanlar veya gameplay olaylar─▒ndan ka├ž─▒n─▒r─▒m. Cyberpunk benim kafamda olmayacak gibi. Ona ay─▒rd─▒─č─▒m parayla pre-order al─▒r─▒m TLoU Part IIÔÇÖyi kafam da rahat eder bu sayede.

(fza) #5333

Ben de ba┼čka bir video izlemeyi d├╝┼č├╝nm├╝yorum.

Teori videosu filan izledi─čimden de─čil de, mesela biraz dikkatle fark edilen bir ┼čeyi yazm─▒┼č biri d├╝n yay─▒nlanan oynan─▒┼č videosundan.

(K) #5334

Bunu s├Âylememle birlikte Last Of Us Part IIÔÇÖnin DLL dosyas─▒n─▒n (yani hikayenin tamam─▒n─▒n) s─▒zd─▒r─▒ld─▒─č─▒n─▒ ├Â─črendim. Fake veya de─čil onaylama veya yalanlama gelmedi, spoiler kayn─▒yor dikkat edin.

(fza) #5335

Laaaaan!!! Hay Allah─▒m ya!!! S─▒├žt─▒k, en olmas─▒ndan korktu─čum ┼čey ┼ču s─▒z─▒nt─▒lard─▒!!! :(((

(K) #5336

Kesin de─čil ama kollamak laz─▒m. Beklemedi─čim yerden ufak bir f─▒s─▒lt─▒ bile i┼čitirsem Haydoya ba─člar─▒m.

(fza) #5337

─░├žinde oyunun ad─▒ ge├žen en ufak ┼čeye bile t─▒klamamak laz─▒m demek ki. Hele yorum okumak falan direkt intihar.

(Dante ) #5338

Devil May Cry gibi bir seri varken Last of us falan yalan. Daha senaryoyu korumay─▒ bilmeyen adamlara yapt─▒klar─▒ oyun icin para falan verilmez. Zaten yapt─▒klar─▒ oyun da oyun olsa.

(fza) #5339

(Dante ) #5340

Her platformda bunu dedi─čimde bait foto─čraflar─▒ at─▒yorlar ancak ben ciddiyim. Bir c├╝mleyle yaz─▒nca ciddi durmad─▒─č─▒n─▒n da fark─▒nday─▒m.

(fza) #5341

E─čer ciddiysen; n├Âtr bir ┼čekilde dene oyunu ve sonra d├╝┼č├╝ncelerini tekrar g├Âzden ge├žir. Hala sevmiyor olursan, az─▒nl─▒k i├žindeki yerini al─▒rs─▒n.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #5342

DMC ile Last Of Us ├žok farkl─▒ oyunlar kar┼č─▒la┼čt─▒rmak bana abes geldi.