Video Oyun Kafesi ­čÄ«

([Godwoken]) #5343

For Honor gibi bir oyun i├žin bu varya b├╝y├╝k rezillik.
Belli ki oynayan oyuncu say─▒s─▒ acayip d├╝┼čm├╝┼č.

Sen Dmcdante diye profil ismi alm─▒┼čs─▒n. Do─čal olarak ilk akl─▒m─▒za troll mesaj geldi. Bir de oyunlar─▒n ger├žekten alakas─▒z olmas─▒ durumu var.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #5344

Art─▒k ne kadar d├╝┼čt├╝yse, ├ž─▒k─▒┼č─▒ 200 TL civar─▒ olan oyun ┼čuan SteamÔÇÖda 60 TL civar─▒nda.

(Oozaru) #5345

Son of Sparda hikayesi, DmC 5 ile birlikte final yapacakm─▒┼č. Dante ve VergilÔÇÖin hikayesi sonlanacak, bayra─č─▒ Nero devralacak san─▒r─▒m?

(y) #5346

Herkesin niye bu kadar fazla alerjisi var multiplayere anlamad─▒m.Her oyuna soku┼čturuyorlar art─▒k sony bile yapmaya ba┼člam─▒┼č.Last of us i├žin 2 se├žene─či de sunmalar─▒ ├žok g├╝zel bence.─░steyen singlesini oyn─▒yacak bitirecek ilk oyunda oldu─ču gibi.Multisinin de survival modu i├žerece─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum ilk zamanlar da sonra ├že┼čitlilik artabilir belki

(Dovahkiin) #5347

Fallout da bu ┼čekilde olabilirdi mesela ama tamamen online. Hani ├Âyle de─čil de New Vegas gibi ara oyun olarak ├ž─▒ksa (Diyaloglar 4 gibi olmas─▒n ama) GTA Online gibi de online se├žene─či olsa ben bu FalloutÔÇÖa ├žok fena co┼čard─▒m en ├žok bekledi─čim oyun olurdu. Diyalog var m─▒ ondan da emin de─čilim bildi─čin online shooter oldu. ├ťzd├╝.

(y) #5348

Fallout tamamen online mi olucak yeni duyurulan.Gta onlinenin nas─▒l para bast─▒─č─▒n─▒ g├Ârd├╝ herkes ┼čimdi single yan─▒n da bir de multiplayer duyuruyorlar :smiley: En g├╝zeli 2 sini de sunmak.Oyunculara se├žene─či sun her ├že┼čit oyuncu memnun kals─▒n.─░steyen multiye girsin isteyen single girsin.

(Geek Velet) #5349

Sorun SingleÔÇÖ─▒n yan─▒nda MultiÔÇÖsinin olmas─▒ de─čil Yusuf. Multi yapaca─č─▒z derken SingleÔÇÖa yeteri kadar ├Âzenilmemesi ve SingleÔÇÖ─▒n g├╝me gitmesi.

(Dovahkiin) #5350

Online olacak. Ve a├ž─▒klamaya bakar m─▒s─▒n ?
ÔÇť─░sterseniz solo oynayabilirsiniz.ÔÇŁ Hadi can─▒m yapma ya.

(Wet Meatball) #5351

Durum aynen b├Âyle

(Wet Meatball) #5352

Hayr─▒n─▒ g├Âr├╝n 7TQ4H-0LGBD-REIP6

(Umut) #5353

Athopiu - The Final Rebirth of Hopeless Incarnate adl─▒ oyun geldi. Thanks :blush:

(Umur) #5354

93 saatlik maceran─▒n sonuna geldim. Bo┼čluktay─▒m. ├ťz├╝l├╝yorum.

(Wet Meatball) #5355

Oyunun bitmesiyle olu┼čan bo┼čluk hissiyat─▒n─▒ atlatman biraz zor olacak s├Âyleyeyim

(K) #5356

Ne ho┼č oyun

(Kerem) #5357

Ya hajum iyi oyun okay ama MadarameÔÇÖnin PalaceÔÇÖ─▒nda bir yerde tak─▒ld─▒m, iki g├╝nd├╝r giriyorum 30 dakika oynuyorum, kat─▒ bitirip ├Âteki safe rooma gidecekken ayn─▒ kat─▒ bana ├╝├ž t├╝r daha oynatt─▒r─▒yor ve do─čal olarakta karakterlerin sp bitiyor, ├Âl├╝yorum. Illallah ettim art─▒k

(fza) #5358

NintendoÔÇÖnun donan─▒m olarak g├Ârece daha basit konsollar ├ž─▒karmas─▒n─▒n en iyi yan─▒ em├╝lat├Ârlerinin g├╝zel(hemen hemen) ├žal─▒┼čmas─▒. :DDD

Bekle beni Donkey Kong: Country Returns/Tropical Freeze!!!

(Umur) #5359

Neresiydi tam olarak, hat─▒rlayamad─▒m ┼čimdi.

(Kerem) #5360

Ann nude tablo i├žin YasukeÔÇÖnin kar┼č─▒s─▒na ge├žiyordu, Palace da kap─▒y─▒ a├ž─▒yorduk o vesileyle, hatta ilk defa Yasuke oynanabilir karakter oluyordu.

(Umur) #5361

B├Âl├╝m├╝ hat─▒rlad─▒m ama ben ├Âyle bir sorun ya┼čamad─▒m ya. Bilemedim.

(fza) #5362

─░nanam─▒yorum yahu. B├Âyle bir ┼čeyi neden yapmad─▒lar ak─▒l al─▒r gibi de─čil.