Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #5363

Daha ├Ânce oyun oynayan birisi olmad─▒─č─▒m s├Âylemi┼čtim ama asl─▒nda k├╝├žukÔÇÖken 6.s─▒n─▒fa giderken fifa ├žok oynad─▒md─▒. Hata bir ara oyun da ustala┼čt─▒m ama son dersler bahane ederek oyun silmek zorunda kald─▒m. Benim de oyuncu kariyerim orada bitti.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #5364

@Pomeron_Reboot can sungur E3 de oldu─ču i├žin Game videosun da ki sahneyi oynatm─▒┼člar. Animasyonlar, oynan─▒┼č falan video da ki gibiymi┼č. Ama g├Ârd├╝─č├╝ kadar─▒yla oyun tam tamamlanmam─▒┼č. Yani daha ├ž─▒kmas─▒na var diyor. Bundan ba┼čka bir ┼čey s├Âylemedi.

(fza) #5365

Te┼čekk├╝rler bilgilendirme i├žin.

Yanl─▒┼č anlamazsan bir ricam olacak yaln─▒z bundan sonras─▒ i├žin: Ben bu oyunla ilgili ┼čeylerden uzak durmaya ├žal─▒┼č─▒yorum ├ž─▒k─▒p da oynayana kadar. O y├╝zden yeni bir geli┼čme vs oldu─čunda beni haberdar etmezsen sevinirim.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #5366

1.'si bu karar─▒n bir az beni ├╝zd├╝. ├ç├╝nk├╝ oyun hakk─▒nda adam ak─▒ll─▒ konu┼čabilece─čim bir tek sen vars─▒n muhit de.
2.'si bu oyun ├žok beklenti y├╝klemen senin i├žin hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒ ile sonunculanbilir ─░nfinity war da oldu─ču gibi.

(fza) #5367

─░lki i├žin ├╝zg├╝n├╝m ama ├Âb├╝r t├╝rl├╝ kendime sinirlenece─čim oyundan kritik bir ┼čey ├Â─črenirsem. ─░kincisi i├žin ise; yapacak bir ┼čey yok, ilk oyunu muhte┼čem yapt─▒lar, Uncharted 4ÔÇÖte yine m├╝thi┼č i┼č ├ž─▒kard─▒lar, e─čer onlar kadar iyi olmazsa sadece ben de─čil; t├╝m oyun bas─▒n─▒ hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒na u─črayacak. :DD Ama i├žimde ufak da olsa endi┼če var ama tatmin etmeme ihtimali hakk─▒nda.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #5368

@Pomeron_Reboot biliyorum oyun ile ilgili bir ┼čeyler g├Ârmek istemiyorsun zaten bu oyun i├žin senin daha fazla rahats─▒z etmeyece─čim. Ama ┼čunun sormak istiyorum sana gameplay videosu t├╝rk├že alt─▒ yaz─▒l─▒ versiyon bile play statioan t├╝rkiyeÔÇÖin pla┼čmay─▒p ba┼čkalar─▒na muhta├ž kalmam─▒z ne kadar k├Ât├╝ bir ┼čey de─čilim?

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #5369

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #5370

(H. Yakup) #5371

Mafia 3 beni s─▒k─▒nt─▒dan ├Âld├╝r├╝r m├╝?
Yorumlar─▒ az ├žok biliyorsunuz dolay─▒s─▒yla almaya ├žekiniyorum.
En son AssassinÔÇÖs Creed Chronicles oynarken s─▒k─▒nt─▒dan kolumu ─▒s─▒racakt─▒m.

(Mert ├ľzden) #5372

(Witch-Dentist of Muhit) #5373

@Lupus @FranklinRichards
Neden ├Âyle d├╝┼č├╝m├╝yorsunuz yahu?

(Dovahkiin) #5374

├ľld├╝rmez ama sakat b─▒rakabilir.

(*) #5375

Early acces bir oyun i├žin pahal─▒ say─▒labilicek bir fiyatla aylarca t├╝ketim rekorlar─▒ k─▒ran bu oyunda ben hala olumlu bir de─či┼čiklik g├Âremiyorum. Garip stabilizasyon garip buglar garip ba─člant─▒ hatalar─▒ umar─▒m yak─▒nda kendilerini d├╝zeltirler.

(Witch-Dentist of Muhit) #5376

Asl─▒nda de─či┼čiklik yap─▒yorlar, yeni haritalar/silahlar/d├╝rb├╝nler/skinler/hava durumlar─▒/modlar vs. daha b├╝y├╝k de─či┼čiklikleri de yaparlar gibi geliyor yak─▒nda. Mesela k─▒┼č temas─▒ gelecekmi┼č, ben olsam Game of Thrones ile anla┼č─▒r White Walkers eklerdim bir mod ├ž─▒kar─▒p, acayip g├╝zel olabilirdi. Hem insanlara hem de White WalkersÔÇÖa kar┼č─▒ sava┼čmak.

Buglar konusunda da hakl─▒s─▒n, bazen izlerken denk geliyorum DrÔÇÖu. BugÔÇÖdan dolay─▒ ├Âl├╝yor falan, tepkilerini de biliyorsundur belki g├╝lmekten ├Âl├╝yorum.

(H. Yakup) #5377

Yapma ya, asl─▒nda ├Âyle ba┼č─▒nda durup 3-4 saat g├Âmmeyece─čim. G├╝nde 1 saat anca ama o halde bile bayacak bir ┼čeyse hi├ž bula┼čmayay─▒m.

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #5378

Mobil pubG de ├žok hatal─▒ ├Âzrllikle sesler bazen yak─▒n uzak sa─č sol kar─▒┼č─▒yor.

(Witch-Dentist of Muhit) #5379

Ben de genelde mobilde oynuyorum, bazen hatalar oluyor dedi─čin gibi. Birlikte oynayal─▒m biÔÇÖ g├╝n. :smiley:

(Dovahkiin) #5380

Bula┼čma bence

(Wet Meatball) #5381

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #5382

15-30 dakika sonra m├╝sait olurum. belki biraz daha ge├ž veya erken