Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Witch-Dentist of Muhit) #5383

Konu┼čal─▒m daha sonra oynayal─▒m, ben sana mesaj atar─▒m.

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #5384

Tamam :grin:

(Do─čan) #5385

Deadpool kost├╝m├╝ eksik. Ger├ži maske zaten and─▒r─▒yor. Aksiyon m├╝kemmel g├Âr├╝n├╝yor, Wanted filmini de hat─▒rlatt─▒. Bayad─▒r b├Âyle bir oyun bekliyordum. Kesinlikle ├ž─▒kar ├ž─▒kmaz al─▒r─▒m.

(Bo┼č ─░nsan) #5386

Her ┼čey o kadar sa├žma ki.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #5387

(was never real) #5388

(Kaan ) #5389

Espri anlay─▒┼č─▒m─▒n en uyu┼čmad─▒─č─▒ ki┼či Z─▒b─▒n san─▒r─▒m. B├╝t├╝n esprileri anlams─▒z geliyor.

(Wet Meatball) #5390

Ya gece gece ne izledim ben sjjsjsjsjns

(Cain) #5391

Birilerinin ┼ču FortniteÔÇÖla art─▒k ta┼č┼čak ge├žmesi gerekiyordu zaten. Z─▒b─▒n da olaya ├žok g├╝zel el atm─▒┼č, seviyorum bu adam─▒.

(*) #5392

Efpiaaayh feyr ind─▒ hoo─čl ey ey ey eeey

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #5393

(Ercan Berber) #5394

Ben hayatimda bu kadar cringe bir ┼čey izlemedim. Bu twitch kitlesini anlam─▒yorum.

(K├╝r┼čad the Falcone) #5395

Guns Gore and Canoli tarz─▒ keyifli 2d platform oyunu tavsiye edecek var m─▒?

(Do─čan) #5396

Sayaca─č─▒m oyunlar─▒n ├žo─ču burada oldu─ču i├žin do─črudan linki g├Ânderiyorum.

(Oozaru) #5397

(Wet Meatball) #5398

(Dovahkiin) #5399

Fallout 76 ├Ân sipari┼č fiyat─▒ 349 TL. ┼×a┼č─▒rd─▒k m─▒ ?

(Bar─▒┼č Beyaz) #5400

Bethesda oyunlar─▒nda hep var bu tarz fiyatlar. AralÔÇÖdand─▒ san─▒r─▒m

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #5401

@Pomeron_Reboot asl─▒nda bu T├╝rk├že le┼čtirmeye ile ilgili en iyi cevap bu video yani video da denildi gibi T├╝rkiye de Amerika ve ─░ngiltere de ki gibi ├žok sat─▒┼č yap─▒lm─▒yordur o y├╝zden

(Bo┼č ─░nsan) #5402

Darkest DungeonÔÇÖdan yeni kansÔÇŽ ┼čey yeni DLC demek istemi┼čtim.
Color%20Madness2
Color%20Madness1

Daha Crimson CourtÔÇÖu bitirememi┼č biri olarak daha ┼čimdiden kanseri hissedebiliyorum.