Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(H. Yakup) #5403

@Bunn-Y Arkada┼č bu oyunu g├Ârd├╝k├že t├╝ylerim ├╝rperiyor hala. Oynarken bir ara b├╝y├╝k ekrana aktarm─▒┼čt─▒k g├Âr├╝nt├╝y├╝ adeta ma├ž izler gibi izliyordu arkada┼člar─▒m ben oynarken.
Ayr─▒ca akl─▒ma geldi Rapture City roman─▒n─▒ okuyup yorumlayacakt─▒n dostum. Bekliyorum hala.

(Bo┼č ─░nsan) #5404

Darkest DungeonÔÇÖ─▒ bitirdi─čim anki ├ž─▒─čl─▒klar─▒m hala apartman bo┼člu─čunda yank─▒lan─▒r. Bu arada;

:expressionless: Yazd─▒m ve seni etiketledim :expressionless:

(H. Yakup) #5405

@Bunn-Y Ule fail olduk (f─▒kralarla T├╝rkiye m├╝zi─či girer). Unutkanl─▒─č─▒ma ver dostum.

(Bo┼č ─░nsan) #5406

Hi├ž sorun de─čil adam─▒m :slightly_smiling_face:

(K) #5407

CDPRÔÇÖin Cyberpunk sonras─▒ bu RPG projelerinden hangisini yapmas─▒n─▒ isterdiniz?

• World Of Darkness (Vampire Bloodlines: Masqurade soft reboot, SeattleÔÇÖda 2014 senesinde ge├žiyor. Karakteri yaratabileceksiniz, Class sistemi olacak + FPP, TPP).
  • The Dark Tower (Kitaplar─▒n bitti─či yerde ge├žiyor, iki b├╝y├╝k open-world haritas─▒ var birisi Orta Evren di─čeri New York. Oyunun i├žinde yan g├Ârevlerle birlikte di─čer King kitaplar─▒n─▒ ve hikayelerini ziyaret edebiliyoruz. Karakter Roland olacak ve linear bir hikaye izleyecek. TPP).
  • Rise Of Gryffindor (Harry Potter evreninde ge├žen ucu a├ž─▒k RPG. Filmlerde g├Ârd├╝─č├╝n├╝z mekanlar─▒n hepsinin ├Ânceki hallerini g├Âreceksiniz, GryffindorÔÇÖun kurulu┼čunu anlatacak. Karakterimizi yarat─▒p, ├Âzelliklerini veya b├╝y├╝lerini se├žebilece─čiz,TPP olacak).
  • Dune: Matyr (Dune evreni i├žerisinde ge├žen ve kitaplardan ├žok sonras─▒n─▒ anlatacak olan oyunda Arrakis gezegenini b├╝y├╝k bir miktarda g├Ârebilece─čiz. Karakter ve hikaye linear olacak. FPP olacak).

0 oylayan

(Emirhan) #5408

Y─▒llard─▒r Bloodlines 2ÔÇÖyi bekleyen karde┼člerim bu ┼č─▒kk─▒ sizin i├žin eklettimÔÇŽ

(Witch-Dentist of Muhit) #5409

Rise of Gryffindor beni acayip heyecanland─▒rd─▒ hocam, adam gibi Harry Potter oyunu oynamak istiyorum ya.

(K) #5410

Guluk guluk

-Vampire Bloodlines

(Serkan of ─░zmir) #5411

Tamam tamam Sissoylu oyununu kendim yapar─▒m tamam. Yaz─▒l─▒mc─▒ arkada┼člar eklesin

(K) #5412

Dlfldlfldldkdlsls Part 2ÔÇÖde eklerim.

(Bo┼č ─░nsan) #5413

D├╝n burada biraz Darkest Dungeon konu┼čurken oyunun puanlar─▒n─▒n son zamanlarda ├žo─čunlukla olumsuz oldu─čunu g├Ârd├╝m. ├çok ┼ča┼č─▒rd─▒m a├ž─▒k├žas─▒. Biraz ara┼čt─▒r─▒nca, Korelilerin 2 ay ├Ânce kendilerine vaad edilen dil paketinin ├žok k├Ât├╝ ├ž─▒kmas─▒ndan dolay─▒ lin├ž yemi┼č oldu─čunu g├Ârd├╝m. #gen├žkorelilerrahats─▒z

(Umur) #5414

go go go go go

(Can) #5415

(Do─čan) #5416

Bele┼č.

(Witch-Dentist of Muhit) #5417

200w

(Ercan Berber) #5418

Adam oyunlar─▒ nas─▒l k─▒rd─▒─č─▒n─▒ yay─▒nlam─▒┼č, ├žok ilgin├ž hi├žbir ┼čey anlamad─▒m.

(sergen) #5419

Videoyu izlemedim ama program yaz─▒m─▒nda bellek kullan─▒m─▒ ├Ânemli bir yere sahip. Hele ki oyunlarda ├žok daha ├ÂnemliÔÇŽ sen de yaz─▒l─▒mc─▒yd─▒n san─▒r─▒m biliyorsundur zaten.

Bu gibi programlarla bellekteki yerini tespit edip onu d─▒┼čar─▒dan manip├╝le ediyorlar, diye biliyorum. Asl─▒nda zor bir i┼člem de─čil ama sab─▒r gerektiriyor ve bir noktada bellekte yanl─▒┼č bir yere verdi─čin yanl─▒┼č bir de─čer bilgisayardan olman─▒ sa─člayabiliyor.

(Ercan Berber) #5420

Yaz─▒l─▒mc─▒ olan bu adam ben de─čilim :frowning_face:

(sergen) #5421

Yanl─▒┼č hat─▒rl─▒yormu┼čum :confused:

(Ercan Berber) #5422

Yanl─▒┼č hat─▒rlamad─▒n, kendime yaz─▒l─▒mc─▒ diyemiyorum sadece.