Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(sergen) #5423

Senin okul devam ediyor de─čil mi? Bitince dersin :wink:

Yahut benim gibi ÔÇťprogramlama hamall─▒k ya ben sistemci olacakt─▒m yanl─▒┼č tercih yapm─▒┼č─▒mÔÇŁ de diyebilirisin :smile:

(Ercan Berber) #5424

Bitti DGS ├žal─▒┼č─▒yorum.

(sergen) #5425

Hay─▒rl─▒s─▒yla, m├╝hendislikten devam edersin umar─▒m.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #5426

LUL

(K) #5427

Sa As

MarvelÔÇÖs Spider-Man ┼×ehri ­čĽĚ (PS4)
(Serkan of ─░zmir) #5428

├ç─▒kar ├ž─▒kmaz almak istedi─čim oyunlar ve ├ž─▒k─▒┼č tarihleriÔÇŽ Birinin ├ž─▒kt─▒─č─▒ ay─▒n hesap kesim tarihi ge├žmeden ├Âteki ├ž─▒k─▒yor yaw. Hakk─▒m─▒ Spider-ManÔÇÖden yana kullan─▒cam ben de.

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #5429

3 ay makarna yolu g├Âz├╝k├╝yor.

(Dovahkiin) #5430

Cuphead oynamaya ba┼člad─▒m. 1 saat kadar oynad─▒m. Kanser seviyesi ┼čuan %20 ama oyun fena ├žekiyor kendine. Ben bunu bitiririm.

(falanfilan) #5431

Reis 2. D├╝nyaya ge├žti─čimde kanser seviyesi daha da art─▒yor ilk k─▒s─▒mlar bence kolay kurba─čalar d─▒┼č─▒nda. Ama bosslar─▒n formlar─▒ o kadar iyi ki hayran kal─▒yorsun. Gameplay falan izlemeden oynarsan daha zevkli olur.

(Wet Meatball) #5432

Player ittifak─▒/Geralt

(Serkan of ─░zmir) #5433

Bayek yerine Ezio, Hunter yerine de Cpt. Price olmal─▒yd─▒ bence.

(Emre) #5434

ÔÇťBesieged by deathÔÇÖs tide at every turn, Sam Bridges must brave a world utterly transformed by the Death Stranding. Carrying the stranded remnants of the future in his hands, Sam embarks on a journey to reunite the shattered world one step at a time. What is the mystery of the Death Stranding? What will Sam discover on the road ahead? A genre defining gameplay experience holds these answers and more.ÔÇŁ

(Dovahkiin) #5435

Dovahkiin olarak oyumu GeraltÔÇÖa seve seve veririm :heart:

(Haydi gel (ayran) i├želim.) #5436

Final Fantasy 10 hakk─▒nda d├╝┼č├╝nceleriniz neler? Can─▒m acayip jrpg oynamak istiyor da.

(Ercan Berber) #5437

Ge├žen sene The International s─▒ras─▒nda Elon MuskÔÇÖ─▒n ┼čirketi OpenAI bir Dota 2 botu yaparak profesyonel oyunculara meydan okumu┼čtu. Bu sene OpenAI bu botlardan tak─▒m kurdu ve turnuva s─▒ras─▒nda bir tak─▒mla 5v5 ma├ž atacaklar, ┼čimdiden yar─▒ pro tak─▒mlarla ma├ž atm─▒┼člar ve sonu├žlar ├žok iyi. Baya taktik falan yap─▒yorlar inan─▒lmaz.

(Do─čan) #5438

(Yasin Duyar) #5439

G├╝zel g├Âr├╝n├╝yor da EA Games veya Warner BrosÔÇÖun pek rahat vereceklerini sanm─▒yorum, genelde bu t├╝r fan projeleri illa bir ┼čekilde patl─▒yor. Bu arada ke┼čke BFME I veya II online deste─čiyle bir ┼čekilde SteamÔÇÖa gelse.

(Geek Velet) #5440

Arkada┼člar sistem toplayaca─č─▒m. Tavsiyeleriniz neler?? :slightly_smiling_face:

(Wet Meatball) #5441

Erkan kart─▒n ├žok iyi olsun. Gerisini de orta d├╝zey topla.

(Cain) #5442

TechnopatÔÇÖ─▒n sitesine bak, b├╝t├žene uygun onlar topluyor senin yerine.