Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Berkant) #5464

Arkham Knight benim i├žin serinin en iyi oyunuydu bence.─░lk ├ž─▒kt─▒─č─▒ zamanlardaki optimizasyon s─▒k─▒nt─▒lar─▒ y├╝z├╝nden de─čerinin pek g├Âr├╝lmedi─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum.Bir Batman oyunu i├žin teknik olarak en ├╝st nokta olabilir bence :slight_smile:

(fza) #5465

Bence de serinin en iyisi.

(Oozaru) #5466

Bence serinin en k├Ât├╝s├╝. Tank similat├Âr├╝.

(Sorrow) #5467

Death Stranding ile ilgili d├╝┼č├╝nceleriniz nelerdir?

(Bar─▒┼č Beyaz) #5468

Tan─▒t─▒mlar─▒n─▒ ├žok sevdim. Se├žilen m├╝zikler ├žok ho┼čtu.
Teorileri okumak da ├žok g├╝zel ama umar─▒m ÔÇťuzun bir y├╝r├╝me sim├╝lat├Âr├╝ÔÇŁ olmaz. Tek endi┼čem bu

(Sorrow) #5469

Son fragman ile genel olarak ├Âyle bir d├╝┼č├╝nce hakim oldu ama daha Mads Mikkelsen in karakteri ile ilgili elimizde d├╝zg├╝n bir bilgi yok ve evet m├╝zikler ger├žekten ├žok ho┼č ├Âzellikle Low Roar - ÔÇťIÔÇÖll Keep ComingÔÇŁ par├žas─▒ muazzam.Dinlemeyenler i├žin https://youtu.be/KnrGMHhnqrw

(fza) #5470

Oyunu bitirdi─čimde hi├žbir ┼čey anlamay─▒p da internette ├ž├Âz├╝mleme okumak zorunda kalmayay─▒m. En b├╝y├╝k d├╝┼č├╝ncem bu. Yine alt metinleri yo─čun olsun tabi ama illa da bir ┼čeyler anlamak i├žin wiki okumak zorunda kal─▒nmas─▒n. ─░┼čin boku ├ž─▒kmas─▒n ├Âzetle.

(Sorrow) #5471

Hideo Kojima David Lynch kafas─▒na sahip bir adam ister istemez wiki okumak zorunda kal─▒yo insan:grinning: Phantom Pain`i oynama f─▒rsat─▒n oldumu. Yani hikayesi hakk─▒nda ne d├╝┼č├╝n├╝yorsun

(fza) #5472

MGS serisinin hi├žbir oyununu oynamad─▒m, o kadar stealth pek bana g├Âre de─čil.

(Sorrow) #5473

Hikayesine bir bak derim.

(fza) #5474

Merak ediyorum ama belki bir g├╝n ana seriyi oynar─▒m diye spoiler yemek istemiyorum. :DD

(Sorrow) #5475

S─▒rf ana hikayedeki t├╝m oyunlar─▒ oynamak i├žin Xbox one ─▒ verip yerine Ps3 alm─▒┼čt─▒m.

(Kaan ) #5476

Ana seriyi oynay─▒nca hikayeyi tamamen anlayamayacaks─▒n b├╝y├╝k ihtimalle. Yaln─▒┼č anlama :smile: serinin hikaye yap─▒s─▒ kar─▒┼č─▒k biraz ondan dedim.

(Robin Ryger) #5477

Ara video ve codec konusmalarinin derlendigi videolar var youtubeÔÇÖda. 3. oyundan izlemeye basla zaten kronolojik olarak ilk o oyun geliyor. Ondan sonra meraktan delirip kalanini yer yutarsin zaten.

(fza) #5478

@Crispus @robinryger

Bakaca─č─▒z art─▒k.

(Sorrow) #5479
  1. oyunun sonunda The Boss ile Snake aras─▒nda ge├žen diyalog m├╝thi┼č de─čilmi.

(Robin Ryger) #5480

├ľncelikle. Spoilers.

M├╝thi┼č. Ayn─▒ zamanda MGS evreninin b├╝t├╝n ┼čeklini olu┼čturan, b├╝t├╝n serideki karakterlere motivasyonu da─č─▒tan ├žok ├Ânemli bir konu┼čma.

Bu arada Metal GearÔÇÖ─▒n hikaye olarak kronolojik s─▒ralamas─▒n─▒ da yazay─▒m de seriye ba┼člayacak olanlara belki yard─▒m─▒ dokunur.

MGS3 - MGS: Portable Ops - MGS: Peace Walker - MGS Ground Zeroes - MGS5 - Metal Gear - Metal Gear 2: Solid Snake - MGS1 - MGS2 - MGS4

(Sorrow) #5481

Death Stranding hakk─▒nda d├╝┼č├╝ncelerin nedir?

(Robin Ryger) #5482

KojimaÔÇÖdan babam ├ž─▒ksa oynar─▒m.

(Sorrow) #5483

Evet kesinlikle sana kat─▒l─▒yorum :slight_smile: y├╝r├╝me similasyonu olacak diyolar,olsa da sorun yok ama ├Âyle bir┼čey olaca─č─▒n─▒ sanmam. Peki ├žok fazla insan Phantom Pain in hikayesini be─čenmedi,ben bay─▒ld─▒m bu konuda g├Âr├╝┼člerini merak ettim.