Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Eray | I can save the world alone) #5525

(fza) #5526

Olmu┼č lan bu baya! Koy Nathan Drake i├žin Jake GylenhaalÔÇÖ├╝, Sully ho┼čuma gitti kals─▒n o, Elena i├žin de daha ismi bilinen bir aktrist koy.

Bu k─▒sa filmi ├Ârnek alarak daha y├╝ksek b├╝t├želi bir ┼čey ├ž─▒kart. Mis gibi yaz blockbusterÔÇÖ─▒. D├╝zg├╝n yap─▒l─▒rsa g├╝n├╝m├╝z├╝n Indiana Jones serisi olur sinemada!

(Eray | I can save the world alone) #5527

K├╝├ž├╝kl├╝─č├╝n├╝ anlatmak daha cazip geldi sonyÔÇÖe

(fza) #5528

Onlar muhtemelen Tom HollandÔÇÖ─▒ Spidey i├žin se├žerken ÔÇśÔÇśBir tane daha hen├╝z belirlemedi─čimiz Sony da─č─▒t─▒mc─▒l─▒─č─▒nda ki filmde oynayacaks─▒nÔÇÖÔÇÖ, diye imzalatt─▒lar s├Âzle┼čmeyi. Sonra da SpideyÔÇÖsi tutunca hemen yap─▒┼čt─▒rd─▒lar Uncharted filmi i├žin.

Hi├ž memnun de─čilim bu karardan. Benim Nathan DrakeÔÇÖim Jake Gylenhaal olurdu, cuk oturuyor tipi.

( Edgar Davids) #5529

Nathan Fillion da ne baba adam ya. ┼×urada bile d├Âkt├╝rm├╝┼č reis.

(X╬Č╬┐¤é) #5530

Benimle oynamak istersen ve vakit uyu┼čturabilirsek birlikte oynayabiliriz. Ben 3-4 defa bitirdim ama severim oyunu biraz daha oynamak g├Âz ├ž─▒kartmaz.

Hatta ba┼čka gelmek isteyen varsa ne kadar ├žok ki┼či o kadar az gerilim :smile:

(Do─čan) #5531

Bir g├╝n bunu yazaca─č─▒m─▒ hi├ž zannetmezdim ama yazmak istiyorum. Fortnite oynayan var m─▒?

Oyun ilk ├ž─▒kt─▒─č─▒ zamandan beri 3-5 el girip ├Âl├╝p ├ž─▒kar girmezdim 2-3 hafta daha. Arada arkada┼člar ├ža─č─▒r─▒rd─▒ girip yine ├ž─▒kard─▒m. Bir t├╝rl├╝ al─▒┼čamam─▒┼čt─▒m atmosferine. Ama ge├ženlerde gaza gelip Battlepass almak gibi bir hata yapt─▒m. Bu bana bir ama├ž kat─▒nca 4.sezon 9.haftada ba┼člay─▒p 10.hafta ile beraber t├╝m g├Ârevleri tamamlad─▒m. ┼×imdi ise 5.sezon heyecan─▒ sard─▒. G├Ârevler ger├žekten oyuna ba─članmay─▒ sa─čl─▒yormu┼č. Bu s─▒rada kendimi de geli┼čtirip build sisteminde kendimi geli┼čtirince oyun keyif vermeye ba┼člad─▒.

Discord kanallar─▒ndan arada oynayayacak birilerini buluyorum ama max 4-5 el sonra da─č─▒l─▒yor grup. Ya┼č─▒ k├╝├ž├╝k arkada┼člar da bazen araya kar─▒┼č─▒nca pek keyifli olmuyor. Buradan oynayan varsa beraber oynayabiliriz.

(Do─čan) #5533

Kesinlikle kat─▒lmak isterim. :star_struck:

(Eray | I can save the world alone) #5534

Ben de isterim :raising_hand_man:t2:

(Ercan Berber) #5535

8-9 sonras─▒ girerseniz ben gelirim. Dcde var─▒m mentionlayin g├Âr├╝r├╝m.

(Eray | I can save the world alone) #5536

Harika g├Âz├╝k├╝yor

(Serhat ) #5537

@Doancruka e─čer oynamak istersen nickim ayn─▒ oyunda ekleyebilirsin. ─░lk ├ž─▒kt─▒─č─▒nda bi iki hafta deneyip b─▒rakm─▒┼čt─▒m sonra sezon 4den ba┼člad─▒m ve hala oynat─▒yor oyun kendini g├Ârevler sayesinde :D.

(Serhat ) #5538

@WitchDentist forest─▒ tablet ile birlikte bitirmi┼čtik .Ama dedi─či gibi oynamak istersen gireriz birlikte :slight_smile:

(Umur) #5539

23 A─čustos.

(Bo┼č ─░nsan) #5540

Bir de ÔÇśÔÇśFor freeÔÇÖÔÇÖ demiyorlar m─▒, insan─▒n b├Âbre─čini ┼čirkete ba─č─▒┼člayas─▒ geliyor. Bu san─▒r─▒m oyuna ├ž─▒kard─▒klar─▒ d├Ârd├╝nc├╝ bedava i├žerik.

(falanfilan) #5541

(Seni ├Âzl├╝yoruz Emir... ) #5542

Afafsgdhdjshagavavdhshba

(Serhat ) #5543

@meliodastablet rustta dikkat edelim buna :smiley:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #5544

ImmersionÔÇÖ─▒ y├╝ksek bir oyun ├Ânerebilir misiniz? Skyrim gibi (Witcher 3 gibi de─čil m├╝mk├╝nse).

(korhan) #5545

Enderal: The Shards of Order oynamad─▒ysan acilen oynamal─▒s─▒n Audo.