Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #5546

Be─čeni hakk─▒m yok.

Konusu nedir? Yani GoogleÔÇÖdan arat─▒p bulurum da, sen nas─▒l anlat─▒rs─▒n oyunu?

(korhan) #5547

Skyrim motoruyla yap─▒lm─▒┼č, The Elder Scrolls evreninden tamamen ba─č─▒ms─▒z, ├Âzg├╝n ve bir k─▒sm─▒n─▒ kafam─▒n basmad─▒─č─▒ felsefi bir hikayeye sahip, k─▒saca sanat gibi oyun. Mod demek istemiyorum ay─▒p olur emeklerine. Zira hikaye anlat─▒m─▒, level design, karakter etkile┼čimleri olarak ├žok daha iyi SkyrimÔÇÖden. Oynay─▒┼č s├╝resi de normal bir oyun gibi yani k─▒sa falan de─čil mod oldu─ču i├žin. Kendi sitesi var ordan indirip y├╝kl├╝yorsun, kendi y├╝kleyicisi var. Enderal y├╝kl├╝yken Skyrim oynayam─▒yorsun diye biliyorum ama.

(Witch-Dentist of Muhit) #5548

@meliodastablet @serhatholmes

├çok ├žok isterdim birlikte oynamay─▒, en az─▒ndan ma─čaralara daha rahat girerdik. :sweat_smile: Ama san─▒r─▒m Eyl├╝lÔÇÖe kadar vaktim olmayacak. :confused:

(X╬Č╬┐¤é) #5549

ben 1 a─čustosta staja ba┼čl─▒yorum zaten, 11-12 g├╝n var m├╝sait olursan haber edersin madem :man_shrugging:

(Witch-Dentist of Muhit) #5550

Tamamd─▒r, ka├ž g├╝n oynam─▒┼čt─▒n─▒z siz bitirmek i├žin? :upside_down_face:

(X╬Č╬┐¤é) #5551

Ev falan yapmaya ├žok u─čra┼čmazsan 2-3 g├╝ne sa─člam bitirirsin, biraz daha u─čra┼č─▒r tad─▒n─▒ ├ž─▒kart─▒rsan da 1-1.5 hafta s├╝rer.

(Witch-Dentist of Muhit) #5552

Bence oynayabiliriz o zaman. Eve gidince yazaca─č─▒m size. :blush:

(Seni ├Âzl├╝yoruz Emir... ) #5554

Mass Effect: Andromeda da ne ├žabuk unutuldu hakikaten.

(an─▒l) #5555

┼×u aralar deli gibi Persona 5 oynuyorum ve o kadar keyif al─▒yorum ki. Belirtmek istedim birden. Hem arkada┼člar─▒m─▒n tavsiyesi ├╝zerine hem de burada Persona 5 ├Âv├╝l├╝rken ve bana tavsiye edilirken alm─▒┼čt─▒m, hi├ž pi┼čman de─čilim :slight_smile: Almak almamak aras─▒nda kalan varsa g├Âz├╝n├╝ k─▒rpmadan als─▒n indirime girdi─činde.

(Umur) #5556

├ľzledim yine.

(Umur) #5557

Bir anl─▒k gazla ├žok ┼č├╝pheyle bakt─▒─č─▒m Fallout 4ÔÇÖ├╝ ald─▒m. Ne yaz─▒k ki ├Ânceden bir Fallout ge├žmi┼čim de yok, az ├žok biliyorum sadece evreni, TES evrenine hayran olu┼čumdan dolay─▒, ÔÇťOlum ayn─▒ ┼čirket zatenÔÇŽ Baya─č─▒ bir de pop├╝ler oyun. ├çok seviliyor serisi zatenÔÇŽ Hem bak 60tl ├žok de─čil.ÔÇŁ diyerekten ald─▒m. Umar─▒m hata yapmam─▒┼č─▒md─▒r.

(Oolong) #5558

Tek bir soru: ÔÇťNeden?ÔÇŁ

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #5559

SJWÔÇÖler ÔÇťula┼č─▒lamaz ideal kad─▒n portresi yarat─▒yorsunuzÔÇŁ diyece─či i├žin olabilir.

(Seni ├Âzleyece─čiz Moriarty... Katillerini ya┼čatmayaca─č─▒z...) #5560

Oyun ve filmlerde d├╝zg├╝n bir Mary Jane g├Âremeden ├Âlece─čiz ya belli oldu bu art─▒k

(Go down swinging.) #5561

Oyunun sanat tasar─▒mc─▒s─▒ ÔÇťModel ayn─▒, a├ž─▒ ve ─▒┼č─▒kland─▒rmadan dolay─▒ ├Âyle g├Âr├╝n├╝yor.ÔÇŁ dedi.

(fza) #5562

Tek yapmalar─▒ gereken ilk modelin tombul surat─▒n─▒ daha zay─▒f yapmakt─▒. Ama yok, illa ├žirkinle┼čtirecekler.

Lan bu ne b├Âyle!!?? Bidli─čin masallarda ki ├žirkin cad─▒lara benzemi┼č. Offf!!! Allah belan─▒z─▒ vermesin ya!!!

Ya k├Âr├╝z ya adam yalan s├Âyl├╝yor.

(Go down swinging.) #5563

Cidden iki foto─čraf da farkl─▒ g├Âz├╝k├╝yor ama a├ž─▒ ve ─▒┼č─▒kland─▒rma cidden g├Âr├╝n├╝┼č├╝ etkileyebiliyor. Ha yok cidden model de─či┼čtiyse umar─▒m Insomniac her zaman yapt─▒─č─▒ gibi bizi dinler ve modeli d├╝zeltir.
O da olmayacak ve cidden b├Âyle g├Âr├╝necekse, o zaman g├Âzlerim kanayabilir.
resim

(Berkant) #5564

Kilo alm─▒┼č.

(fza) #5565

EllieÔÇÖnin farkl─▒ g├Âz├╝kmesi ├žok normal yaln─▒z. ─░kisi farkl─▒ zamanlardan. MJ ise direkt ayn─▒ zamanda ├žirkin olmu┼č. ├çok rahats─▒z oldum. B─▒kt─▒m ┼ču ├žirkinle┼čtirme merak─▒ndan. Kad─▒n─▒n g├╝zel olmas─▒na al─▒nacak olan─▒n da beynini m─▒nc─▒klamak istiyorum.

(Go down swinging.) #5566

Dedi─čim gibi, bekleyip g├Ârmek laz─▒m. Cidden b├Âyle g├Âz├╝k├╝rse ben de ├žok rahats─▒z olurum a├ž─▒k├žas─▒.