Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(fza) #5567

Ben umudumu kaybettim. Oyunda rahats─▒z olmazsam da mutlu olurum. Hay─▒rl─▒s─▒.

(Go down swinging.) #5568

Aman bo┼čver ya, oyunun tek sorunu bu olsun :d

(Ertun├ž Do─čan) #5569

─░lk kez bana skip butonuna bast─▒racaklar desene sen. :sob::sob:

(fza) #5570

Her ┼čey harika g├Âz├╝k├╝yor. Bir tek normal y├╝r├╝rken animasyonlar biraz garip duruyor. Son fragman─▒ ├Âzellikle izlemedim. Medya karartmas─▒ yapaca─č─▒m oynayana kadar.

([Godwoken]) #5571

Oyun oynarken arka planda bir ┼čey izleyip, dinliyor musunuz? (M├╝zik hari├ž)

Podcast, standup veya daha farkl─▒ olabilir. Divinity Original Sin 2 oynuyorum oynarken bir ┼čeyler izlemek iyi oluyor.

Fakat ├Âneriye ihtiyac─▒m var. Bazen oynamak istedi─čimde izleyecek bir ┼čey olmayabiliyor.

(Dovahkiin) #5572

Oyununa g├Âre de─či┼čir gidipte Wicher oynarken o atmosferi bozamam ama mesela pubg oynarken dizi izlemeyi tercih ediyorum cs:go oynarken m├╝zik a├žar─▒m arkadan her zaman.

(Witch-Dentist of Muhit) #5573

Oyun oynarken nas─▒l bir ┼čey izliyorsunuz ya, ben kafam─▒ kald─▒ram─▒yorum. :smiley:

(Koala lordu/Ko├ž Lisesi Bebe─čim! ) #5574

Stand-up izliyorum(daha do─črusu dinliyorum) , ├Âzellikle Bo Burnham.

(Emirhan) #5575

Eskiden Minecraft, DonÔÇÖt Starve, Mount and Blade gibi sesleri duyman─▒n fazla ├Ânemli olmad─▒─č─▒ oyunlar─▒ oynarken Efe AydalÔÇÖ─▒n podcastlerini dinlerdim.

(Berkay K├╝├ž├╝k) #5576

─░kili Oyun Podcast :ok_hand:

(Eren) #5577

FM oynarken dizi izlemek kadar kral bir hareket yokÔÇŽ

(Seni ├Âzl├╝yoruz Emir... ) #5578

Teknoseyirin haftal─▒k g├╝ndem de─čerlendirmesini Kingdom Classic oynarken her hafta dinliyorum. Single oynarken genelde dinliyorum zaten. Multiplayer oyunlar─▒ genelde arkada┼člarla oynad─▒─č─▒mdan bir ┼čeyler dinlemek nam├╝mk├╝n oluyor

(Cain) #5579

2 monit├Âr├╝m var. (eski ghost├žulardan kim kald─▒) Birinde Democracy 3, 911 Operator, Football Manager, Papers, Please oynuyorum. Di─čerinden de genelde Netflix platformundan film/dizi i├žeri─či t├╝ketiyorum. B├Âylece multitasking skillÔÇÖimi de geli┼čtirmi┼č oluyorum.

(fza) #5580

Oyun oynarken bir ┼čeyler izleme olay─▒n─▒ hi├žbir zaman anlayamayaca─č─▒m. Ben rahat edemem ├Âyle, bir hobimi yap─▒yorsam, ona odaklanmak isterim.

(Go down swinging.) #5581

FIFA oynuyorsam falan m├╝zik dinliyorum, onun d─▒┼č─▒nda pek bozmam konsantrasyonumu.

([Godwoken]) #5582

Hikayenin veya aksiyonun ├Ân planda oldu─ču oyunlarda elbette konsantre olmak i├žin herhangi bir ┼čey izle"ye"miyorum. Fakat FIFA gibi, ┼čuan oynad─▒─č─▒m Divinity gibi biraz daha sakin ge├žen oyunlarda beni oyunda tutuyor a├ž─▒k├žas─▒.

Knight zamanlar─▒ndan kalma bir al─▒┼čkanl─▒k.

Hepsi bitti :neutral_face: Bayad─▒r hareket yok o noktada. normal olarak.

Dizi izliyorum diyenler var peki mesela ben Nine-Nine izliyordum bitirdim.

Dizi olarak neler ├Ânerebilirsiniz? Komedi mesela.

(falanfilan) #5583

Efkar yapm─▒┼čsam a├žar─▒m forzay─▒ koyar─▒m arkaya h├╝z├╝nl├╝ bir par├ža gece ormanlarda direksiyon sallar─▒m. Zaten Belgrad orman─▒na giden yola benziyor rol├╝me tam oturuyorum. Sinirlenip direksiyona vurma olsa tam olacakÔÇŽ

(fza) #5584

@Aybrk

Yapt─▒─č─▒m maksimum ┼čey FIFA vs gibi oyunlarda arkada m├╝zik a├žmak. Bir ┼čey seyretmek ilgin├ž geliyor bana.

(Witch-Dentist of Muhit) #5585

Ben de GTAÔÇÖn─▒n m├╝zik klas├Âr├╝ne m├╝zik ekleyip oyunda araba ile turlarken dinliyordum. :smiley:

Belki FM tarz─▒ oyunlarda mant─▒kl─▒ olabilir, bir ┼čey izlemek.

(fza) #5586

Ben izlemem onda da, odaklanmak isterim oyuna.