Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(H. Yakup) #5607

@KenjiKazuki Bende hepsini ├ž├Âzme yolundayd─▒m ama Skelligede olanlar y├╝z├╝nden bayg─▒nl─▒k ge├žirece─čim. Hepsi denizin ortas─▒nda, d├╝nden beri parma─č─▒ma kramp girdi.

(Emirhan) #5608

VelenÔÇÖi bitirmi┼čtim ama SkelligeÔÇÖyi sald─▒m valla. Bence hi├ž girme o topa sen de. :smiley:

(H. Yakup) #5609

@Redrum Art─▒k ├žok ge├ž dostum neredeyse %80ÔÇÖi bitti soru i┼čaretlerinin ama bende bittim.

(Emirhan) #5610

Allah kurtars─▒n

(Witch-Dentist of Muhit) #5611

Max Payne 3 oynarken s├╝rekli donup kal─▒yor, daha ├Ânce oynay─▒p da b├Âyle bir ┼čey ya┼čayan biri var m─▒?

Yani ekran donuyor ama sesler devam ediyor, ├Âzellikle sinematografi b├Âl├╝m├╝nde.

(K) #5612

Lan BigBÔÇÖye napt─▒n─▒z

(Yasin Duyar) #5613

Allahs─▒zlar ne yapt─▒n─▒z lan BigbyÔÇÖe! Ulan bu ├ža─čda bir karakter modellemesi bu kadar k├Ât├╝ olmamal─▒ ├Âzellikle de son foto─črafta; o kollar─▒n, ellerin, y├╝z├╝n hali ne ├ÂyleÔÇŽ Onun d─▒┼č─▒nda yine mekan ayd─▒nlatmalar─▒ falan iyi g├Âr├╝n├╝yor. Umar─▒m ├ž─▒k─▒ncaya kadar d├╝zeltirler, bu kadar k├Ât├╝ bir modellemeyle oynarsam hikaye iyi olsa bile dikkatim da─č─▒l─▒r.

(fza) #5614

Spider-ManÔÇÖde ki MJ tasar─▒m─▒ de─či┼čti─činde, Lost LegacyÔÇÖde Chloe ├žirkinle┼čtirildi─činde, Uncharted 4ÔÇÖ├╝n ada k─▒s─▒mlar─▒yla birlikte Elena iyiden iyiye mask├╝len g├Âz├╝kmeye ba┼člad─▒─č─▒nda; hep bunu hissettim.

image

(Enes ├ťnl├╝) #5615

Dostlar─▒m sizce Death Stranding hype yolculu─čunun sonu ne olacak? Kojima yapt─▒─č─▒ ┼čovlar─▒n sonucu olu┼čan devasa beklentiyi kar┼č─▒layabilecekmi?

(H. Yakup) #5616

Adam─▒n y├╝z├╝ dombili olmu┼č.

(Bar─▒┼č Beyaz) #5617

─░yi olaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. ├ço─ču ki┼či taraf─▒ndan pek sevilmeyen MgsV bile oynan─▒┼č olarak zaten ├žok iyi olmas─▒na ra─čmen, hikaye a├ž─▒s─▒ndan da iyiydi ( ama seri i├žinde en k├Ât├╝ hikaye-mi┼č- )

(X╬Č╬┐¤é) #5618

Resmen eleman─▒n t├╝m sempatikli─či gitmi┼č bu ne lan?! ─░n┼čallah d├╝zeltirler bir an evvel.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #5619

Bu ne lan kilo ald─▒rm─▒┼člar adama, bu ┼čimdi kesin bira g├Âbe─či de yapm─▒┼čt─▒r.

(K) #5620

Bu reisi baz alm─▒┼člar herhalde modellerken

resim

(Ertun├ž Do─čan) #5621

Lost Legacy ChloeÔÇÖsini unutmayal─▒m l├╝tfen.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5622

H├ól├ó PES oynayan arkada┼člar varsa buyrunuz size g├╝zel bir haber

(Cain) #5623

Ben FIFAÔÇÖc─▒y─▒m ama PesÔÇÖten b├Âyle hamleler g├Ârmek g├╝zel, rekabet her zaman iyidir.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5624

┼×ampiyonlar LigiÔÇÖni kaybetmeseydi e─čer bu sene a├ž─▒k ara tercih edilen olabilirdi. Oyuna fazlas─▒yla iyile┼čtirmeler de yap─▒lm─▒┼č.

(Witch-Dentist of Muhit) #5625

PES cand─▒r, 2013ÔÇÖten beri itina ile oynuyorum. :nerd_face:

(Go down swinging.) #5626

Bu hayran─▒n yap─▒m─▒ bir konsept sadece. Ger├žek oyunda b├Âyle olmayacak.

Ve ayr─▒ca MarvelÔÇÖs Spider-ManÔÇÖin geli┼čtirme a┼čamas─▒ sonunda bitti! ┼×imdi sadece cdlerin ├╝retilmesi ve ilgili yerlere kargolanmas─▒ kald─▒. 38 g├╝nc├╝k daha.