Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Go down swinging.) #5627

@Pomeron_RebootÔÇÖcum biliyorum MJ modelini sevmiyorsun ama ┼čurada gayet g├╝zel g├Âr├╝n├╝yor :d

Cidden olay ─▒┼č─▒kland─▒rmada olabilir.

(fza) #5628

Bak bu cidden ─▒┼č─▒kland─▒rma fark─▒ ile olu┼čan g├Âr├╝nt├╝ sonucuysa; hem PGWÔÇÖde ilk kez g├Âz├╝kt├╝─č├╝ surat─▒ hafif tombul halinden; hem de SDCCÔÇÖde ├ž─▒kan ├žirkin cad─▒ burunlu halinden daha g├╝zel g├Âz├╝k├╝yor. Tam ortas─▒ olmu┼č, be─čendim.

:upside_down_face:

(Go down swinging.) #5629

Direk oyunun demosundan bir g├Âr├╝nt├╝. ├çok g├╝zel g├Âr├╝n├╝yor burada.

(fza) #5630

┼×u oyunu oynayabilmeme en az 1 sene olmas─▒ ├╝z├╝yor. :frowning:

(Go down swinging.) #5631

Oha, o neden ya?

(fza) #5632

S─▒navlar, dersler, hayat vs vs. :DDD Tabi oyunun fiyat─▒ da yard─▒mc─▒ olmuyor.

(Go down swinging.) #5633

Do─čru diyorsun. Spoiler yememeyi nas─▒l ba┼čaracaks─▒n merak i├žindeyim :d

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5634

MJÔÇÖin oyundaki surat─▒ i├žin endi┼čeleniyordum. Bu foto─črafla birlikte yersiz oldu─čunu anlam─▒┼č oldum. Olmu┼č :ok_hand:

(fza) #5635

Spoiler yeme konusunda baya─č─▒ ┼čanss─▒z bir insan oldu─čum i├žin muhtemelen medya karartmas─▒ yapmama ra─čmen oyunun yar─▒s─▒n─▒ ├Â─črenirim. :DDD :ÔÇÖ(((

(Go down swinging.) #5636

O zaman sana iyi ┼čanslar diliyorum. Fazla gecikmeden ve spoiler yemeden oynayabilirsin umar─▒m :slight_smile:

(fza) #5637

Sen ├Ân sipari┼č ge├žtin de─čil mi?

(Go down swinging.) #5638

Aynen, yakla┼č─▒k 2 hafta ├Ânce falan verdim.

(fza) #5639

Hay─▒rl─▒ olsun, iyi e─členceler.

(fza) #5640

image

(Enes ├ťnl├╝) #5641

Evet ben de kesinlikle iyi bir oyun ├ž─▒kaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum ancak sorun ┼ču ki bug├╝ne kadar ben herhangi bir video oyunu i├žin bu kadar b├╝y├╝k bir kitlenin bu kadar b├╝y├╝k bir beklenti i├žerisinde oldu─čuna rastlamad─▒m, elbet zaman zaman belli yap─▒mlar─▒n fan kitleleri inan─▒lmaz y├╝kseldi ├že┼čitli video oyunlar─▒na ama bunca beklentisi olan koca bir kitle s├Âzkonusu ve ben ├žo─ču ki┼činin umdu─čunu bulamayaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. MGS ├Ârne─či i├žinde te┼čekk├╝r ederim ama bence bu ├Ârnek az ├Ânce bahsetti─čim spesifik bir kitlenin y├╝kseli┼čiydi.

(Witch-Dentist of Muhit) #5642

Gece gece ┼čunu g├Ârd├╝m de h├╝z├╝nlendim yaÔÇŽ

(Berkant) #5643

Gta 2ÔÇÖnin live action introsu vard─▒ efsaneydi. Uzat─▒lm─▒┼č─▒ da ayr─▒ ba┼čar─▒l─▒yd─▒. Kuzenimin bilgisayar─▒nda tan─▒┼čm─▒┼čt─▒m bu oyunla. Ayn─▒ zamanda Gta serisiyle ilk tan─▒┼čmam─▒ sa─člayan oyun :slight_smile:

(Witch-Dentist of Muhit) #5644

Bunlar─▒ ┼čimdi hat─▒rlad─▒m bak. :slight_smile:

Ben de kuzenimin bilgisayar─▒nda ilk GTA IIIÔÇÖyi oynay─▒p, sonra GTA IIÔÇÖyu kendi bilgisayar─▒ma y├╝klemi┼čtim. :smiley:

(Berkant) #5645

Gta 2ÔÇÖyi kuzenimin bilgisayar─▒nda oynad─▒ktan sonra g├╝nlerden bir g├╝n internet kafede San AndreasÔÇÖ─▒ ke┼čfetmem ile Gta serisine olan yolculu─čum ba┼člad─▒ :slight_smile:

(Witch-Dentist of Muhit) #5646

GTA IIÔÇÖda yellenebiliyordun. Akl─▒ma o geldi bak. :smiley: Te AllahÔÇÖ─▒mÔÇŽ

San AndreasÔÇÖ─▒ 2-3 kere hilesiz bitirdim, hatta GTA III, GTA: Vice City, GTA VÔÇÖ─▒ da hilesiz bitirdim defalarca ama GTA IVÔÇÖu hi├ž bitiremedim, hep yar─▒m kald─▒. ├çok ├╝z├╝l├╝yorum. :confused:

┼×imdi de asl─▒nda SteamÔÇÖden ald─▒─č─▒m halde bilgisayarda a├žm─▒yor, yaz─▒lar─▒n oldu─ču k─▒s─▒mda donuyor.