Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Berkant) #5647

─░tiraf gibi olacak ama Gta IV d─▒┼č─▒nda hi├žbir Gta oyununu hilesiz bitirmedim. Bir Gta 5 var ama onu da yaz indiriminde ald─▒m yar─▒s─▒nday─▒m daha ama hilesiz bitirece─čim :slight_smile:
Edit : Gta Vice CityÔÇÖi PS2ÔÇÖde bozuk kolla bitirdi─čim zamanlar geldi akl─▒ma :slight_smile:

(Witch-Dentist of Muhit) #5648

Karde┼čim gibisin. :smiley: O da hilesiz bitirmez asla. Tad─▒n─▒ ├Âyle al─▒yormu┼č. Benim i├žin tam tersi. Ben hatta k─▒rm─▒z─▒ ─▒┼č─▒klara falan da uyard─▒m, g├Ârevler d─▒┼č─▒nda. Ben oynarken millet ├žok s─▒k─▒l─▒rd─▒. :smiley:

Bitirirsin ya zaten ├Âlsen bile hemen ba┼č─▒ndan ba┼člat─▒yor, GTA VÔÇÖ─▒n g├Ârevleri bence ├žok zevkli ama i┼čte ├žok k─▒sa. :confused: 2 g├╝nde bitirdi─čimi hat─▒rl─▒yorum.

Benim de akl─▒ma helikopter g├Ârevini herkesin bana yapt─▒rd─▒─č─▒ geldi. Ne g├╝nlerdi be! Ah Mercedes ah!

(Berkant) #5649

Sadece GTA serisine ├Âzg├╝ bu hilesiz bitirmeme olay─▒ bende. Di─čer oyunlarda hileye hi├ž bula┼čm─▒yorum :slight_smile:

Do─čru.

Helikopter g├Ârevi PS2ÔÇÖde kolayd─▒ ya. ┼×u araba g├Ârevi vard─▒. Bomba var arabada a┼č─▒r─▒ h─▒zl─▒ gidersen patl─▒yor,durursan patl─▒yor ve bir yere ├žarp─▒nca patl─▒yordu. GTA oyunlar─▒nda elime ge├žen araba sa─č kalmad─▒─č─▒ i├žin a┼č─▒r─▒ zorlanm─▒┼čt─▒m.

PS2ÔÇÖde bir de GTA Liberty City Stories vard─▒. Evde oynad─▒─č─▒m ve bizzat kendime ait olan ilk GTA oyunu buydu. Baya─č─▒ an─▒lar─▒m vard─▒r. ─░ntro m├╝zi─či de efsane.

(Witch-Dentist of Muhit) #5650

┼×u ├ž─▒lg─▒n rockÔÇÖ├ž─▒lar─▒n limuziniydi san─▒r─▒m, aynen ya ne zorlan─▒yordum onda da hat─▒rlad─▒m. :sweat_smile:

Ben bunu hi├ž oynamad─▒m san─▒r─▒m. PlaystationÔÇÖ─▒n─▒m hi├ž olmad─▒. :frowning: En alt kom┼čunun vard─▒, onda Spiderman, Hugo falan oynuyorduk. :slight_smile:

(Bersan ┼×ahin) #5651

GTA IVÔÇÖ├╝ ya┼č─▒yordum ben resmen g├Ârevler d─▒┼č─▒nda bende s─▒radan bir sivil gibi ya┼čamaya ├žal─▒┼č─▒yordum. Haritas─▒n─▒ komple ezberledi─čim tek GTA oyunu. Bir noktada sokak isimlerini ezberlemi┼čtim. Haritaya bakmadan bana verilen adrese gidebiliyordum :smiley:

(fza) #5652

Nintendo fanlar─▒ kusura bakmas─▒n ama ben buna ÔÇśÔÇśHep farkl─▒ ┼čeyler deniyorlar yaÔÇÖÔÇÖ, diye bakam─▒yorum. Bildi─čin sa├žma sapan bir olay olmu┼č bence. B├Âyle bir ┼čey yerine, bir tane d├╝zg├╝n mekanikli Wario oyununu tercih ederdim.

(Ercan Berber) #5653

Valve g├Âz├╝n├╝ seveyim g├╝ncel kura bakma.

(an─▒l) #5654

Valve g├Âz├╝n├╝ seveyim kart oyunu ├ž─▒karma.

(Umut) #5655

Yakla┼č─▒k 3.8 ├╝zerinden al─▒rlar b├╝y├╝k ihtimal kuru yani en az─▒ndan Steam Direct olaylar─▒nda 100$ÔÇśl─▒k ├╝creti TLÔÇÖye 380 olarak ├ževirmi┼čler. Yani yakla┼č─▒k 70-80 TL falan olur gibi. Ama Valve onda biÔÇÖ g├╝zellik yapar b─▒rakmaz 76 TLÔÇÖye gibi geliyor.

(Ercan Berber) #5656

Steamde hala 1dolar = 1.5tl. B├╝y├╝k ┼čirketlerin bask─▒s─▒ndan dolay─▒ yeni ├ž─▒kan oyunlar g├╝ncel kurla ├ž─▒k─▒yor ama Valve─▒n oyunlar─▒ ve indie oyunlar bize ├Âzel fiyatla geliyor. 35tl olmaz gibi ama 50tl falan olsa ├žok g├╝zel olur.

(Enes ├ťnl├╝) #5657

Ps plus a─čustos oyunlar─▒:Mafia 3 ve dead by daylight. ┼×imdiden ps plus sahiplerine hay─▒rl─▒ olsun :grin:

(Berkay K├╝├ž├╝k) #5658

─░zledi─čim en etkileyici tan─▒t─▒mlardan biri.

(Umut) #5659

Bir, neden? ─░ki, ne gerek var?

(Ercan Berber) #5660

Help their kids develop skills at Fortnite.

(Umut) #5661

Ama gerek yok ki buna.

(an─▒l) #5662

Her yerde Fortnite g├Âr├╝yorum ya. Bi siteye giriyorum iki oyun incelemesi falan bakay─▒m diyorum hooop ordan bi Fortnite sezon bilmem ka├ž incelemesi, reklam─▒. Bu kadar hypelanacak bir oyun oldu─čunu sanm─▒yorum a├ž─▒k├žas─▒. Pubg oynuyorum mesela ben ama onun da bu kadar b├╝y├╝k bi oyun olmamas─▒ gerekti─čini savunuyorum. ├çok denildi kli┼čele┼čti art─▒k ama ger├žekten bir├žok indie oyunun ya da ba┼čka single player oyunlar─▒n bunlar─▒n aras─▒nda harcan─▒p gidece─čine ├╝z├╝l├╝yorum ben. ├ľzellikle o kadar g├╝zel indie oyunlar var ki ortamlarda. Kafa ┼či┼čirdiysem ├Âz├╝r dilerim bu arada. Yine Fortnite haberi g├Âr├╝nce dellendim :confused:

(Enes ├ťnl├╝) #5663

Anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla son zamanlarda reklam i┼čine ├žok para d├Âkmeye ba┼člad─▒lar, oyuncu say─▒s─▒nada ├žok bariz yans─▒d─▒ dolay─▒s─▒yla ama yak─▒nda sesi solu─ču biter.

(fza) #5664

Platforma ├Âzel oyunlara, baz─▒ platformlar─▒n d─▒┼čar─▒da kalmas─▒na vs ├žok itiraz eden bir insan de─čilim ve hatta Sony Exclusiveleri a┼č─▒─č─▒ biri olarak bazen as─▒l ba┼čar─▒n─▒n b├Âyle sa─čland─▒─č─▒n─▒ da g├Âr├╝yorum ama ┼ču olaya g─▒c─▒─č─▒m:

E─čer bu oyun PCÔÇÖye de ├ž─▒kacaksa -ki ├ž─▒kacak- o demo sadece konsollara ├Âzel olamaz ulan! ─░┼čte o kadar! Hangi platformlara ├ž─▒kacaksa, b├╝t├╝n o platformlara gelecek demo. Bunu ba┼čka bir s├╝r├╝ oyun da yap─▒yor; konsollar─▒n marketleri oyun demolar─▒yla doluyken, SteamÔÇÖde 1 tane AAA oyun demosu g├Ârsem ÔÇśÔÇśYarabbi ┼č├╝k├╝r!ÔÇÖÔÇÖ, moduna giriyorum.

Ayn─▒ ┼čeyi betalarda da yap─▒yorlar. Sa├žma sapan bir olay.

(Umut) #5665

Kat─▒l─▒yorum tamamen ├žok sa├žma bir olay ama ├žo─ču bunu SteamÔÇÖin geri iade politikas─▒ndan dolay─▒ yap─▒yor. Alan als─▒n test etmek isteyen de als─▒n be─čenmezse paras─▒n─▒ geri al─▒r kafas─▒ direk. Berbat ve sa├žma bir d├╝┼č├╝nce ama ├žo─ču firma bu ┼čekilde d├╝┼č├╝n├╝yor ve uyguluyor son zamanlarda.

EDIT: Tabi bir de oyun dosyalar─▒n─▒ a├ž─▒p ├žo─ču ayr─▒nt─▒ya daha oyun ├ž─▒kmadan eri┼čme gibi bir risk de var. B├╝y├╝k ihtimalle bundan dolay─▒ ├ž─▒kmam─▒┼čt─▒r demosu oyunun. Yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam PreyÔÇÖin de demosu bu konu y├╝z├╝nden ├ž─▒kmam─▒┼čt─▒ zaman─▒nda.

(Umur) #5666

Çok yükseliyorum bu oyuna.