Video Oyun Kafesi ­čÄ«

(Eray | I can save the world alone) #5667

(Enes ├ťnl├╝) #5668

┼×u g├Ârsellikte, atmosferde triple A oyun ├ž─▒km─▒yor neredeyse, y├╝kselmemek elde de─čil.

(Name bo┼č b─▒rak─▒lamaz) #5669

(an─▒l) #5670

Belki ├žok erken konu┼čmu┼č olaca─č─▒m ama bu oyun olmu┼č abi. Onlar ne g├╝zel swing, d├Âv├╝┼č sahneleri ├Âyle. Ayr─▒ca oyuna ├Âzel olan o beyaz logolu kost├╝m├╝ de be─čeniyorum ama klasik kost├╝m de o kadar harika g├Âz├╝k├╝yor ki. Sade, g├Âsteri┼čten uzaks─▒z bildi─čimiz Spidey kost├╝m├╝. HomecomingÔÇÖdeki kost├╝m├╝ haz─▒rlayan elemanlar bir Spider-Man kost├╝m├╝n├╝n nas─▒l olmas─▒ gerekti─čini g├Ârmek i├žin oyuna bi bakmal─▒lar bence.

(Berkant) #5671

Kost├╝mden fazlas─▒ i├žin bakmalar─▒ gerekiyor bence :slight_smile:

(an─▒l) #5672

Tabii ki ├Âyle de en k├╝├ž├╝k, en g├Âze hitap eden detaydan bahsetmek istedim yaln─▒zca :slight_smile: HomecomingÔÇÖden ├žok ho┼članmayan biriyim zaten. Umar─▒m devam filmi daha g├╝zel olur. Hatta daha g├╝zelini b─▒rak ┼č├Âyle doya doya ger├žek bir Spidey g├Âr├╝r├╝z umar─▒m.

(Berkant) #5673

─░lk filmi hi├ž sevmiyorum ama son gelen geli┼čmeler ├Âzellikle villian cast tercihi ile beklentim y├╝ksek. Dedi─čin gibi daha iyi bir film olur umar─▒m :slight_smile:

(Oolong) #5674

Kingpin d├Âv├╝┼č├╝ ├žok zevkli g├Âz├╝k├╝yor. Ke┼čke d├Âv├╝┼č esnas─▒nda DaredevilÔÇÖda ├ž─▒k─▒p gelse. Kombo yapsalar falan.

(Name bo┼č b─▒rak─▒lamaz) #5675

Avengers towerÔÇÖda oyunda varm─▒┼č

(Enes ├ťnl├╝) #5676

Olmamas─▒na ┼ča┼č─▒r─▒rd─▒m asl─▒nda, oyunun ad─▒ndada vurguland─▒─č─▒ gibi MARVELÔÇÖs Spiderman.
Umar─▒m buradanda bir universe ├ž─▒karma derdi olmaz.

(Can) #5677

Oynan─▒┼č olarak tatmin etmese de ince g├Ândermeleri ve ├Âzellikle hikayesi ile a┼č─▒r─▒ etkiledi beni 2012 yap─▒m─▒ Spec Ops The Line. Sonu hakk─▒nda saatlerce muhabbet edebilirim, uzun zamand─▒r bir oyun bu kadar etki b─▒rakmam─▒┼čt─▒ bende. Oyun ile ilgili s─▒k─▒nt─▒lar─▒m var ama 6,8/10.

(Bar─▒┼č Beyaz) #5678

Daha 3 g├╝n ├Ânce bitirdim. Ben de bir ┼čeyler yazaca─č─▒m sonra

(Can) #5679

Yaz yaz. Hikayenin etkisinden ├ž─▒kamad─▒m. Teorileri falan okuyunca ├žok daha vurucu bir hale geldi. RPG bak─▒yorum ┼čimdi oyunu unutmam laz─▒m.

(Cain) #5680

Puan d├╝┼č├╝k olmu┼č sanki biraz.

(Can) #5681

Oynan─▒┼č hi├ž tatmin etmedi, oradan ├žok k─▒rd─▒m.

(Umur) #5682

O kadar k├Ât├╝ incelemelerden sonra, ba┼čkalar─▒n─▒n incelemelerini ├žalmaya kadar vermi┼čler.

(Oolong) #5683

┼×u sitede oyunlar, AmazonÔÇÖdan falan daha ucuza geliyor.

Sitenin g├╝venli oldu─čunu s├Âyleyenler var. Oyunlar ─░ngiltereÔÇÖden geliyormu┼č. Takipsiz kargo ├╝cretsiz, takiplisi 10 TL. Az ├Ânce PS4 i├žin Call of Duty: Infinite Warfare ald─▒m. Normalde 31 TL. %10 indirim kodu ile, 27.90 TLÔÇÖye d├╝┼čt├╝. Takipsiz kargo se├žene─či ile ald─▒m. Oyunum gelince yazar─▒m buraya. ├ľzellikle Switch oyunlar─▒, normalden daha ucuz.

(Cain) #5684

Gelir umar─▒m :smiley:

(Oolong) #5685

YoutubeÔÇÖda birisi video ├žekmi┼č. 12 g├╝nde gelmi┼č sipari┼čleri. Gelmezse para iadesi yap─▒yorlarm─▒┼č.

(Durukan ─░lkhan) #5686

Benim i├žin hakk─▒ yenen oyunlar listesinde her zaman kendine yer bulacak. Evet oynan─▒┼č her ne kadar k─▒t olsa da anlatt─▒─č─▒ hikaye ve bunu sunu┼č bi├žimi enfes. ├ťst├╝ne bir de m├╝zikleri oldu─čundan daha etkileyici olsayd─▒ oynan─▒┼č hatas─▒n─▒ bile unutturabilirdi.