Wonder Woman 1984 Cephesi (WW84)

(Berkant) #1

Hazır Gal Gadot hanım hazırlıklara başladığına ve filmin çekimlerine de çok az kaldığına göre bu başlığın açılması gerektiğini düşündüm :slight_smile:

(Serkan of İzmir) #2

Soundtracklerini de Grup Seksendört hazırlayacakmış.

(Wet Meatball) #4

Aksan olmasın lütfen. Kal el noo :joy:

(Berkant) #5

Kadının aksanı neredeyse her filmde aynı.Tepkilerle değiştireceğini sanmıyorum :slight_smile:

(Serkan of İzmir) #6

Üç gündür bunu yazmak için başlık açılmasını bekliyorum yaw

(was never real) #7

WW Wilson İlkeleri
WW 1929 Dünya Ekonomik Krizi
WW xD
WW Truman Doktrini
WW 2001
WW RTE
WW40
WW 31 Mart Vakası

(Berkant) #8

Başlık ilk filmin başlığıyla hemen hemen aynı kaldı.Var mı başlık tavsiyeniz ?

(Varrrrya) #9

Wonder Woman 2 Oyunculuk Kursu.

(Berkant) #10

Kursu kim verecek ? :slight_smile:

(K) #11

Müthişsin.

(Varrrrya) #12

Hazırlıksız yakalandım bu mesaja. Sen daha müthişsin

(Kürşad the Falcone) #13

1984 ilginç bir dönem seçimi. Kafalarında ne olduğunu merak ettim.

(Kid A) #14

Sırf sen yaz diye kız postunu silmiş. İşte Geekmuhit dayanışması.

Seninleyiz @Tophsecret bacım.

(Berkay Küçük) #15

Emir mizahının kalitesini çok sevmekle beraber günde 292929 kez aynı şeyin esprisini yapma yav. :neutral_face:

(Berkant) #16

Bana boşuna bu dönemi seçmişler gibi gelmiyor.Bir yere bağlarlar mı yoksa öylesine mi seçtiler emin değilim.İlk film WW’nin BvS’deki arka planındaki ‘‘Kendini dünyaya kapatma’’ olayının arkasını güzel doldurmuştu ama bu film sanki oradaki arka planı yok sayıyor gibi bir izlenim veriyor.Çoğunluğun aksine yok saymasını doğru buluyorum :slight_smile:

(Berkay Küçük) #17

BvS’de alınan kararların diğer filmlere etki edeceğini zannetmiyorum. Stüdyo filmin üzerini yeterince kez farklı şekillerde çizdi.

(Kid A) #18

Espri değil Franklin kardeşim. Gerçekler bunlar, gerçekler…

(Berkant) #19

Başıma bir iş gelmeyecekse Gal Gadot’un oyunculuğunu BvS ve WW filmlerinde beğeniyorum :slight_smile:

(Berkay Küçük) #20

Yav buraya Chris Evans Human Torch’unu atardım ama üşendim. Oyunculuğun ortaya çıkması için yönetmenin varlığının senaryonun vs ne denli önemli olduğunu en son Doğu Demirkolda bile gördük yav.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #21

Gal Gadot’un oyunculuğunu bir tek BvS’te beğeniyorum. O profili sonrasında çok bozdular gibi geliyor.