Wonder Woman 1984 Cephesi (WW84)

(Berkant) #188

Filtresi zayıf fotoğrafın.Arkadaki yeşil perde belli oluyor :slight_smile:

(Kid A) #189

Zack de Aykut Kocaman’a bağladı ha.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #190

fotoğraf değil değil video bu

(Berkant) #191

Video WW2 setinden mi yoksa BvS den mi ?

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #192

Alt açıklamasında WW84 ile postlamış ama bilmiyorum hangi filmden.

(Eray | I can save the world alone) #193

Mekan bvs son savaştaki yer bvs setindendir.

(Barış Beyaz) #194

Zack sal artık yeter. Rahat bırak şu evreni

(fza) #195

Filmin ismi de bok gibi ayrıca. Zaten yine geçmişte geçiyor olması da ayrı bir beklenti düşürücü kendi adıma.

(Berkant) #196

Wonder Woman 1984 ismi bence ‘‘Wonder Woman Rises’’ yada ‘‘Wonder Woman Returns’’ gibi klişe ve yaklaşık 500 kere kullanılmış isim tavsiyelerinden daha iyi bence.

(fza) #197

Womder Woman 84 olmasını tercih ederdim. 1984 bir garip duruyor. İlla dediğin diğer klişe isimler de olmaz zorunda değil, başka bir şey de bulunabilirdi.

(Berkant) #198

Anlıyorum da solo filmlerin isimleri ya kaçıncı film olduğuyla yazılıyor yada dediğim gibi ‘‘Returns’’ yada ‘‘Rises’’ gibi isimler kullanılıyor.Yada karakterin ikonik lakabı koyuluyor ‘‘The Amazing’’ yada ‘‘The İncredible’’ ‘‘Dark Knight’’ yada ‘‘Man of Steel’’ gibi.O bakımdan bakınca filmin başına hangi yılda geçtiğini yazmaları bence gayet güzel bir karar olmuş.Süperkahraman filmleri içerisinde farklı bir isim seçimi olmuş.Bu arada ben şahsen filmin ‘‘WW84’’ olarak pazarlanacağına inanıyorum.O yüzden filmin bir diğer ismini WW84 yada Wonder Woman 84 olarak kabul edebiliriz :slight_smile:

(Serkan of İzmir) #199

Zack’in DCEU’ya bağlılığı=Benim O’na bağlılığım. Tek fark ben olmayınca bıraktım sen de bırak Zack baba…

(Metehan A Moute) #200

Patty Jenkins gayet iyi bir film yaptıktan sonra 2.film için neden yönetmen değişikliğine gidilir ki? DCEU iyi film yapıldığı için sinirlenmiş filan herhalde

(Berkant) #201

Patty Jenkins yönetecek yine ikinci filmi ?

(Metehan A Moute) #202

Wonder Woman 2 Cephesi (WW84) ben mi yanlış anladım burayı

(Protheus) #203

BVS den bir fotoğraf. Zack Snyder sadece yapımcı olarak var zaten.Biletini çoktan kestiler onun.

(Berkant) #204

Adamın BvS set fotoğrafını paylaşması WW84’ü yönettiği anlamına gelmiyor ki ? Bu arada filmin yapımcı koltuğunda kendisi.Yine Patty Jenkins yönetiyor filmi.WB ellerindeki elle tutulur başarı sağlayan tek filmin yönetmenini kolay kolay bırakmaz.

(Berkant) #205

Abi Chris Pine ciddi ciddi oynayacak filmde ya.Gal’ı mı bırakamadı yada ilk filmden aldığı para tatlı mı geldi bilemiyorum.Umarım Pine’ın dönmesi filme negatif yansımaz :slight_smile:

Filmin yapımcılarında Gal Gadot’un da adı geçiyor.İlginç bir olay.
Ads%C4%B1z
Bu da bonus olsun :slight_smile:

(Protheus) #206

Jared Leto,Margot Robbie, şimdi de Gal Gadot, Dc de herkes kendi filmine yapımcı oluyor.İlginç :face_with_raised_eyebrow:

(Geekiz ama ergeniz) #207

Kontratlarda bunun bir madde olduğunu düşünmeye başladım. “Oynadığınız karakterin Solo filminin yapımcısı olabileceksiniz” diye falan. :confused::confused: