Wonder Woman 1984 Cephesi (WW84)

(fza) #208

Steve Trevor’ın dönüşüyle ilgili çok mantıklı bir teori okudum:

Steve Trevor died in the comics and was resurrected by Aphrodite. In 1984’s issue #322, it is revealed that the real Steve was never resurrected at all, but was really Aphrodite’s son, Eros, in disguise as Steve. Eros is also the son of Ares. This is the story I think they will go with, or something very similar.

(Eray | I can save the world alone) #209

(marko) #210

Kıyafetindeki renkler müthiş duruyor.

(Kid A) #211

Oha. Kostüm muazzzzzaaammmmm.

(Serkan of İzmir) #212

Kaşına gözüne boyuna posuna yavrum tütütü maşallah

(fza) #213

Yeni kostüm dedikleri sadece eskisinin renklerini açmak mıymış?

(Eray | I can save the world alone) #214

Noluyor ya siz Gal Gadot’a iltifat mı ediyorsunuz? Gözümde sorun yoktur umarım.

(Hakan) #215

(fza) #216

Panayır vs gibi bir yer sanmıştım ışıldamalardan dolayı.

(Protheus) #217

Yeni kıyafet SDCC de gösterirler bence.

(Berkant) #218

Yeni kıyafetin bu olmadığından %100 eminim ama renklerini açmaları inanılmaz iyi durmuş.WW’nin normal kostümüne zaten bayılıyorum ama renklerini açtıklarında müthiş olmuş.Bu arada Gal Gadot övenleri de gördüm ya Muhitte demek yalnız değilmişim.Uykudan kalktığım gibi bu fotoğrafı görmek iyi oldu.Uykumu açtı Afet.Fotoğrafın özeti kısaca :
Duruş : √
Bakış : √
Şekil : √
Kalite : √
Estetik : √
… Zerafet : √
Letafet : √
Uyum : √
Herbişi : √

Test Edildi, Onaylandı… 10 Numara Kusursuz

ŞEKER ORANI…
████████████ 100%
CAZiBE…
████████████ 100%
ŞEYTAN TÜYÜ…
████████████ 100%
ETKiLEYiCiLiK…
████████████ 100%
ORTALAMA: 100%

GEÇME NOTU:
RAKAMLA : 100
YAZIYLA : MAAŞALLAH…

(Protheus) #219

Nereden nereye.

(Gizem) #220

Ben mi ayrıntı düşünüyorum bilmiyorum ama saçları da daha farklı sanki şu an olan hali daha dalgalı gibi

(Berkant) #221

Burada aşırı kara.Görünüş olarak bayağı kara yani.İlk gördüğümde Gal’ı gerçekten bu kadar kara bir kadın sanmıştım sonrasında WW filminin ilk fragmanı gelince Zack’in fltrelerinin değmemiş halini görünce kadının güzelliği ortaya çıktı WW filminde.Yine çekiciliği vardı da yüz güzelliği ortaya çıkmamıştı.WW2’nin yayınlanan fotoğrafında ise renkler cıvıl cıvıl.Işık saçıyor.Olması gereken de buydu zaten.BvS’de bilinçli koyu makyaj gibi yapmışlar gibi geldi yada filtreden öyle gözüküyor olabilir.’‘Karanlık olacağız’’ diye kadını koyu makyaja boğmuşlardı :grin:

(I assure you, brother, the sun will shine on us again.) #222

Ben de ilk bakışta saçlarına takıdım, farklı duruyor. Şimdiki hali daha dalgalıdan ziyade daha dağınık geldi bana.
Çizgi romanlarını okumadım ama gördüğüm görsellerden yola çıkarak çizgi romanlardaki saçları gibi yapmaya çalışmışlar gibi geldi; daha doğal ve dağınık dalgalar şeklinde. Ama beğenemedim ben bu halini

(Gizem) #223

Bana da biraz filmin çekildiği dönemin saçlarına benzetmeye çalışmışlar gibi geldi. Ben daha çok beğendim ama

(I assure you, brother, the sun will shine on us again.) #224

Döneme uygun saç🤔 bak bu mantıklıymış , bu açıdan düşünmemiştim hiç

(Protheus) #225

CGI a çalışsınlar.
com-video-to-gif

(fza) #226

No Man’s Land sahnesinden sonra ki kasabada ki sahneler daha iyi olabilirdi CGI açısından, inşallah daha güzel gözükür bu sefer.

(Berkay Küçük) #227

Özellikle saçlarını Greg Rucka’nın Year One’ındaki çizimlere benzettim.
1efda8bc009720b3984e96cdd2ab7ecf