Wonder Woman 1984 Cephesi (WW84)

(Berkant) #228

CGI bakımından daha iyi iş çıkartacaklarını düşünüyorum şahsen.Kötü olsa bile JL ve SS’nin efekt facialarını görmeyiz.CGI bakımından ilk filmin üzerine çıkacaklardır.Özellikle Chetaah full CGI olacaksa iyi bir CGI yapmaları şart.Zira ilk filmde CGI gerektiren villian tek Ares’ti onu da filmin sonuna koydular.2. filmde ise Chetaah ana villian ve CGI gerektiriyor.Filmin tamamında bulunacak bir villian olacağına göre bunun farkında olup daha iyi CGI çıkartacaklarını düşünüyorum.

(Protheus) #229

(Berkant) #230

Steve’in dönüşü için olabilecek en iyi senaryo bu olabilir.Eğer böyle bir senaryo işleyeceklerse ben okeyim Steve’in dönüşüne.

(mahmut de) #231

bu film ne bir orijin filmi ne de bvs ve justlice league ile bağlantısı olacak. bir nevi spinoff sayılabilecek bir film. Keşke WW nı biraz daha casual bir kıyafetle görseydik. mesala şunlar gibi

9572809

(Serkan of İzmir) #232

Baya güzel olur açıkcası böyle olursa. Gal aşkım da mucize eseri güzel bir oyunculuk koyarsa bu çocuk salya sümük ağlarrrrrr

(fza) #233

Forumu takip ediyor galiba…

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #234

Forumu takip etmiyor. Ama geekyapar takip ettiği kesin ayrıca kendisine ayit bir Youtube kanalı var. Ama izlediği filmler de her gördüğü şey video çekip gelecek filmler için teori ürettiğ:astonished:i için spoiler yemen olası. :slight_smile:

(Berkant) #235

Olası bir yeni kostüm var.Bunlardan biri olması yüksek ihtimal.Çekimler biraz daha ilerlesin görürsünüz :slight_smile:
Ben şahsen ‘‘Yeni kostüm gelecek’’ deyip ilk kostümün temizlenmiş ve parlatılmış versiyonunu işaret ettiklerini düşünmüyorum.

(H. Yakup) #236

:heart_eyes:Galp Gadot

Dipnot: İlk filmi sevmedim. Hatta arada uyumuşum. Umarım bu sefer daha iyi bir film olur.

(Protheus) #237

Zeus’un oğlu değil de baya zaman yolculuğu yapmış şaşkın adam tipi var Steve Trevor da. Doctor Fate olayı gerçek olsun bence hem Pedro Pascal çok yakışır.

(marko) #238

Görünüş olarak her şey eskisinden çok daha iyi olsa da Gal Gadot’nun oyunculuğu ve neyi nasıl işleyecekleri konusunda endişelerim var.

(Gizem) #239

Güzel ayrıntı

(Berkant) #240

Birazdan söyleyeceğim Muhitteki Gal Gadot sevmeyen büyük kitle tarafından lince uğramamla sonuçlanabilir ama riski alıyorum.Gal Gadot bence DCEU’da Ben Affleck ve Henry Cavill ile yapıp yapılabilecek en iyi cast seçimidir ve uzun süre de öyle kalacak benim için.Ben Affleck eğer gerçekten DCEU’dan ayrılıyorsa benim için 1. sıraya oturabilir.Oyunculuğuymuş,İsrailliymiş falan filan gram umurumda değil seviyorum seni Gal :heart_eyes:
Son yayınlanan malum fotodan sonra sadece fikrimi söyleme gereği duydum.Başka bir amacım yoktu :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #241

Kafamda tek oturmayan şey Steve’in daha yaşlı gözükmesi.Orada da Dr.Fate’in teorisi daha mantıklı geliyor

(Protheus) #242

Bu kadın yahudi olmasa bu role seçilemezdi. Hollywood’un yahudi lobisi iş başında.Gerçekleri görün ey ahali! (Troll)
giphy

(Hakan) #243

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #244

Troll demesen gerçek sanacaktık bruh.

(fza) #245

Yazdığı şeyin benzerini dün paylaştığım için ilginç bir tesadüf oldu eğer tesadüf ise.

(Kürşad the Falcone) #246

Kostüm güzel olmuş. Steve Trevor’un dönüşü dışında şu ana kadar filmle ilgili verilen bilgi ve materyallerin hepsini beğendim (az da olsalar). O durumdan da bir twist çıkarsa her şey güzel olur.

(Protheus) #247

DCEU’da ölen her kişi bir sonraki film de geri geliyor.
MOS’da Zod öldü → BVS de Doomsday olarak geldi.
BVS’de Superman öldü → Justice League de geri geldi.
WW’de Steve Trevor öldü → Şimdi oda geri geliyor.