Wonder Woman 1984 Cephesi (WW84)

(marko) #248

Peki O beni kalbinde öldürmüşse, bana tekrar geri gelir mi?

@GeraltofRivia35 selam.

(Protheus) #249

Onu bilemem ama her ölen geri geldiğine göre bu demektir ki Suicide Squad ın en önemli karakteri,kötü olan filmin en güzel yanı,dosta korku düşmana güven salan,Hepimizin sevgilisi
O adam geri gelecek.İsterseniz o şahsın nur yüzüne tekrar bakalım.

(Yusuf Kangur) #250

Bana kalırsa Wonder Woman filmiyle kendi filmlerine kıyasla iyi;genel çerçevede ortalama film yapmış olan ve bunu JL ile devam ettiren DC sıçmadan duramayacak. Chris Pine flashback olarak değil 1984 de göreceğimizin anlaşılmasıyla zaten salaklıklar silsilesinin ortaya çıkacağı belliydi umarım salaklıklar sadece bununla kalır da güzel bir Wonder Woman filmi görürüz.

(Berkay Küçük) #251

Wonder Woman ile Justice League’i bir tutmak güzel kafa :+1::+1::+1::+1:

Böyle bir bilgi yok yalnız. Teğit edebileceğin kaynak varsa at yoksa kesin olmayan çıkarımlarla başlığı kirletme.

(Yusuf Kangur) #252

Haklısın lakin steve trevor karakterinin giydiğini gördüğümüz kiyafetler yaşadığı dönemin kıyafetleri değil. Benim tek yaptığım mantık yürütmek yanlış bilgi yaymak değil kusura bakma ve jl ile Wonder Woman’ı bir tutmadım ikiside dc den beklemediğimiz ortalama filmlerdi.

(Yusuf Kangur) #253

Sana laf edecekler utansın reis hatta bana kalırsa en iyi seçtikleri cast olabilir aynı zamanda çok fazla işini görmediğimiz için bekletinin üstünde sonuç verdi.

(Berkay Küçük) #254

Dc’den beklemediğimiz tarzı bayat söylemleri bırakın efendim. Dc Comics ve Warner Bros Studios birbirinden apayrı şeyler.

Wonder Woman '84, Aquaman, Shazam! doğrudan Geoff Johns’un tarafından senaryosu yazılan kendisinin baş yapımcı olarak yer aldığı yapımlar. Yapımcının Zack Snyder ve türevlerinin olması ile Geoff Johns’un olması arasındaki farkı açıklama gereği görmüyorum.

Bu film evreni için Dc Comics adını kullanmayın. Markanın ve değerlerinin bu filmlerle (Wonder Woman hariç) herhangi bir alakası yok. Warner Bros tüm bu sonucun asıl suçlusudur.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #255

Sonuna kadar katılıyorum. Ama şöyle düzeltsek daha doğru olur. "Warner Bros’un gerizekalı yöneticileri esas suçludur. "

(Yusuf Kangur) #256

burda vurgunun DC kelimesinin vurguda olması anlattığım konuyla bir ilgisi bulunmamakta ve anlattığım şeyde franchise sahibi DC olduğu için DC demekteyim.

(Berkant) #258

Bu konuda aynı fikirde olabiliriz ama…

Buna katılmıyorum maalesef.Wonder Woman ne kadar iyiyse JL’de o kadar kötü bir film.JL’nin ortalama bir yanı falan yok benim gözümde.Bir ekip filminin yapabileceği en kolay şeyi bile beceremeyen bir filmi maalesef eli yüzü düzgün karakterin hakkını veren ve karakterin güçlerini iyi yansıtan bir filme bir tutmak yanlış bence.Biri Wonder Woman karakterini yüceltiyor diğeri Wonder Woman’ın önceki filmdeki yükselen karizmasını tek bir karakter ile aşağı çeken berbat bir film.Olayı sadece Wonder Woman üzerinden yorumlasam bile JL’nin ne kadar kötü bir film olduğunu açıklamaya yeter.

(Yusuf Kangur) #259

Filmde çizgi romanları okumayan kişiler için 3 yeni karakter ve hikayeleri vardı. Hikayelerinin anlatılışları ne kadar iyi tartışılır lakin bunları açıklamak için filmde ekstra harcana süre ve para göz önünde bulundurulmalı bence aynı zamanda WW filminin kesinlikle daha iyi bir film olduğunun farkındayım ama inceleme esnasında bunları da göz önünde bulundurursan sevinirim biz minnak kalplerimizle çizgi roman JL’i gibi bir film beklesekte bu para ve süre isteyen bir şey ve bu Warner Bros’un ilk ekip filmiydi bana kalırsa Avengers’ın ilk filminden bir farkı yok.

(Berkant) #260

Ekip filmi mi ? Avengers’dan bir farkı yok mu ? Lütfen bana sözde ‘‘Ekip’’ filmi olan bir filmde ekibin ‘‘Superman nerede???’’ diye ağlayıp zırlayan ekibin Superman canlandıktan sonra bir güzel dayak yeyip villian’ın da tek bir kişi tarafından yok edilmiş bir filmin ‘‘Ekip filmi’’ olduğundan bahsetmeseniz ? Avengers’dan en büyük farkı birinin ‘‘Ekip’’ kelimesini anlaması ve buna göre karakterleri ekrana yansıtması diğeri daha ‘‘Ekip Filmi’’ bile olmayı beceremeyen bir film.Bu söylediklerim ile ilgili ayrıntılı bir yazı daha önce JL sayfasında yazdım.Konu ister istemez oraya geliyor çünkü.Bakmanı tavsiye ederim.Tabi sen öyle görebilirsin senin düşüncen senin zevkin tabi karışamam.Bana soracak olursan JL kesinlikle bir ‘‘Ekip Filmi’’ değil.Filmin ismi dışında filmde ekip kavramıyla ilgili hiçbir şey yok.Demek istediğimi şu an iyi anlatamamış olabilirim ama ayrıntılı olarak burada yazıyor.İstersen okuyabilirsin.

Not : JL filmi ile ilgili takıldığım şeyler çok basit ve önemsiz görünebilir ama bir ekip filminde daha doğrusu kendisinin bir ekip filmi olduğunu iddia eden bir filmde bu filmdeki olaylar oluyorsa sırf bu unsurlar filmi çöpe atmak için yeterlidir benim gözümde.

(Yusuf Kangur) #261

Bence biraz aynı kafadayız ama buralarda taze olduğumdan açıklamaları uzun yapmam gerektiğini unutuyorum ekip filmi denemesi diyip özür dilesem yeterli olur mu?

(Berkant) #262

Özür dileyecek bir olay yok.Sen fikrini belirttin ben de fikrimi belirttim sadece ama o kadar dileyeceksin madem kabul ettim özürünü :slight_smile:

(Geek Velet) #263

Me either.

(Hakan) #264

(Berkant) #265

Bu set fotoğraflarından sonra şöyle olacağını düşünüyorum.Diana Steve’e ‘‘Bunca yıl neredeydin ?’’ diye hesap soracak öyle bir çekişme geçecek aralarında Steve bir şekilde kendini affettirecek Diana’ya ama Diana’nın affetmesinin üzerinde çok geçmeden sonra bu senaryo ortaya çıkacak bence.Bu set fotoğraflarından sonra artık Flashback ihtimalini eleyebiliriz.Böyle bir senaryo işleyeceklerse çok okeyim.

(Yusuf Kangur) #266

Çok iyi olabilir ama steve ile tartışma sahneleri uzarsa ve karakter dramasının dozunu ayarlayamazlarsa sıkıntı ergen sevgili kavgası gibi gözükmemeli.

(Protheus) #267

Dr.Fate çok görmek istiyorum ama buna da okeyim.

(Emre) #268

Demek ki Pedro Pascal Eros’u oynuyor olabilir.