Wonder Woman 1984 Cephesi (WW84)

(Berkant) #269

Ben de öyle düşünüyorum.

(ahmet kara) #270

(Berkant) #271

Bu kadar yakın çekim yetmedi mi Gal hanım ? Anlıyorum çok çekici,çok sexy,çok güzel,çok havalı bir bayansınız da bazı şeyleri bırakın filmde görelim.Bunlar filmi aynı hızda çekmeye devam ederlerse Comic Con’da Cheetah görselinden fazlasını gösterirler bu filmle ilgili bence :slight_smile:

(y) #272

(Serkan of İzmir) #273

Wonder Woman mı bu? Saçlarından tanıdım :relieved:

(y) #274

Aynen saclari çok güzel :smile:

(was never real) #275

(.) #276

Pensilvanya he… Böyle kötü bir evrenin mihenk taşı ancak o olabilirdi zaten… Fetullah Gülen as Doctor Fate.

(was never real) #277

İlk filmde tankı fırlatmasından anlamalıymışız.

(Protheus) #278

com-gif-maker

(Berkant) #279

Süper hızını mı kullanıyor acaba ? Bu filmden en büyük beklentim WW’nin gücünü çok iyi bir şekilde yansıymaları.İlk filmde çok iyi yansıttılar da JL’de yansıtamadılar.Bu film JL’deki olayı unutturur inşallah.WW fotoğranın filtreli hali de orjinali gibi efsane :heart_eyes:
Bu arada banın açılmış.Hoş geldin tekrardan :slight_smile:

(was never real) #280

Hoş bulduk arada bir gidip geliyom öyle. :full_moon_with_face:

Valla o koşuşa bir anlam veremedim garip biraz :grimacing: filtre :black_heart:

(Berkant) #281

Kovalamaca sahnesi göreceğiz yüksek ihtimalle.Civil War’da Cap,Buck ve Panther arasında olan tarzda.Burada da Cheetah’ı kovalıyor olabilir.Benim takıldığım nokta bu koşuşu yapan Gadot’un kendisi mi yoksa dublörü falan mı ?

(Emre Şaki) #282

İlk Wonder Woman filmini sevmemiş olan ben bu filmden de pek bir şey beklemiyorum. Nedense bu filme heyecanlanamıyorum. Evet biliyorum elimizde sadece bir avuç fotoğraf var ancak DCEU’nun boktanlığından veya başka bilmediğim bir sebepten ötürü bu filme en ufak bir heyecanım yok. Umarım fragmanları beni gaza getirmeyi başarır ve film de bunu karşılayabilir.
Gerçekten umuyorum ki film beni yanıltır ve tükürdüğümü yalamak zorunda kalırım çünkü artık ben de güzel DC filmleri izlemek istiyorum.
Bunların dışında bence sorun Gal Gadot’ta falan değil. Bence kadın Wonder Women rolünü yeteri kadar kaldırabiliyor. Bence ne ilk Wonder Woman’da ne de Justice League’de karakterin (bence) yetersiz olması Gal Gadot’un suçu değildi.

(Berkant) #283

Buna katılıyorum

Wonder Woman filminde karakter bence gayet yeterliydi ya.JL’de yetersiz olması konusuna katılıyorum çünkü orada yatırım tek bir karaktere yapıldığı için sadece WW değil ekibin %90’ı yetersizdi filmde.Bu filmin yapması gereken en önemli şeylerden biri JL’nin WW ile yapamadığı şeyi yapması.Güçlerini çok iyi yansıtması gerekiyor.İlk film bunu gayet yerinde başarmıştı da JL bu konuda fena çuvalladı.Buna rağmen DCEU’da hakkı verilen ve doğru düzgün işlenen tek karakter olabilir kendisi.

(Emre) #284

Bunu görünce aklıma BvS’nin başındaki Bruce Wayne’in koşuşu geldi nedense.

(Berkant) #285

Mükemmel bir sekanstı :ok_hand:

(was never real) #286

Aynen benimde vallaha. Oradaki Wayne dublörü de hayvan gibi koşuyordu. Videosunu bulamadım.

(Serkan of İzmir) #287

Kız: Aşkım ev boş.
Ben:

(Geek Velet) #288

Haklısın. İlk filmde karakter fazlasıyla iyiydi ama senaryo ve Elena Anaya çöptü.