Wonder Woman 1984 Cephesi (WW84)

(Geekiz ama ergeniz) #289

Bence ilk filmin sorunu birden bire “War of Gods” a dönmesiydi bence.

(was never real) #290

Bence ilk film çöptü bence.

(Protheus) #291

Dr.Fate yoksa nasıl kurtaracaklar Steve olayını onu merak ediyorum.

(Berkant) #292

Eros teorisi bence Dr. Fate teorisinden daha mantıklı.Tabi Eros olayını işleyeceklerse bunu fragmanlarda ve set fotoğraflarında belli etmemeleri gerekiyor.İlk filmdeki Ares ters köşesi gibi işleyeceklerse bayağı iyi olur.

(Berkant) #293

Buna katılıyorum.Filmin net en kötü yanıydı bence.

(Protheus) #294

Bu Eros olduğunun anlaşılma kısmı önemli işte.İlk film gibi sonuna kadar cheetah ile uğraşıp sonunda Steve Trevor Eros çıkarsa orada sıçabilir gibi geliyor.Çünkü gene Steve üzerinden dram yaparlarsa sonunda ben küfrederim.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #295

Havada koşmanın dengesizliği çok bariz belli oluyor. :smiley:

(Berkant) #296

Ben öyle olmayacak diye düşünüyorum.Eros’u yüksek ihtimalle ortalara doğru öğreniriz.Pedro Pascal’ın yüksek ihtimalle Eros olduğunu düşünüyorum.Filmde bulunacağı ilk duyurulduğu zaman ‘‘Kilit rol’’ başlığı altında duyuruluyordu.’‘Kilit Rol’’ olan birinin sonda gelip WW tarafından patates edilen bir karakter olmasını beklemiyorum şahsen.
Tabi şöyle birşey de var.Bunlar eğer yine twist yapma yollarına girerlerse fragmanlarda vb. şeylerde yüksek ihtimalle Steve’i bizzat dirilmiş bizim bildiğimiz gerçek Steve olarak gösterecekler.Tabi set fotoğrafları bu hızla düşmeye devam ederse yakında Steve olayını da öğreniriz set fotoğraflarından.O yüzden Steve ile ilgili olan şeylere pek kanmamakta fayda var.

(Protheus) #297

Şöyle bir sahne olacak gibime geliyor. Steve kılığındaki Eros ile WW dövüşecekler. WW arada duraksayacak işte sevdiğim adam mevzuları girecek.Olaylar olaylar derken Steve görünümündeki Erosa kılıcı saplayacak ve MOS daki gibi bağırarak ağlıyacak ve ben filme küfrediceğim.

(Berkay Küçük) #298

MOS’takinden çok daha mantıklı yalnız bu olay.

(Protheus) #299

Ben bu dramı hiç istemiyorum ama işte.Ondan sürekli Dr.Fate diyorum abi gene Tanrı olmasın.

(Berkay Küçük) #300

Steve evrenin kaderi için önemli biri mi ki Dr. Fate, Steve’yi diriltsin?

(Berkant) #301

Eğer dramı iyi vereceklerse böyle bir sahne olmasına okeyim şahsen ama filmin sonunda olmamalı bu sahne işte.İlk filmle benzer gidişatta giden bir film istemiyorum şahsen.

(Protheus) #302

İlk film gibi gitmesin istiyorum bende.Anlatmak istediğim o

(Berkant) #303

DCEU filmleri içerisinde şu ana kadar en çok teori üretilen 2. film bu olabilir sanırım.

1. Superman Nasıl Dirilecek ? (JL)
  2. Steve Nasıl Hayatta ? (WW84)

(Geekiz ama ergeniz) #304

Kadın çatlak profesör’den çok torbacı gibiydi

(Berkant) #305

Çok doğru.Bir o bir de Ludendorff filmin en berbat yanıydı.Neyse sonradan Ares reis geldi de bir güzel şov yaptı bize.Az gözüktü çabuk harcandı ama olsun.Filmdeki diğer 2 çöp villian’dan daha iyiydi :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #306

“Ohhhh,öldürücü gaz, biraz daha çekeyim” diye diye filmin sonunda hayatta kaldı :joy::wink:

(Berkay Küçük) #307

Ludendorff ve Elena Anaya üzerinden çok güzel Golden-Age göndermeleri ve mizahı döndü yalnız. Luderdorff’un twistini de filmi ilk izleyişimde yemiştim.

Bu arada film ardarda Superman’78 e saygı duruşunda o kadar kaliteli bulunuyordu ki MCU filmlerinin başaramadığı bir çok şeyi hakkıyla başardı.

Yine her şeye çöp demeler başlamış anlaşılan. :nauseated_face::nauseated_face::nauseated_face:.

(Berkant) #308

Göndermeler güzeldi de villian olarak vasat ve akılda kalıcı değillerdi.O yüzden ‘‘Çöp’’ dedim.Zaten film kahramanın yükselişine önem verdiği için villianları araç olarak kullandı.O yüzden başarılı villian’lar olarak görmüyorum :slight_smile:

Buna sonuna kadar katılıyorum.Superman’e çok gönderme vardı zaten izleyenlerin yorumlarında da bundan bahsediyorlardı.No Mans Land sahnesi benim için süperkahraman filmleri içerisinde en ‘‘Heroic’’ sahnedir :slight_smile:

İnan o mükemmel filme gömecek en son kişilerden biriyim.Villian dışında da alıp veremediğim birşey yok filmde.Zaten bu tür filmlerde villian sorununu çok takmıyorum artık :slight_smile: