Wonder Woman 1984 Cephesi (WW84)

(Berkay Küçük) #309

Sorun şu ki ikiside villian değillerdi. Elena zaten 4 dakikalık screen timea sahipti. Steve ile olan diyaloğu dışında sadece bir çizgi roman göndermesi olarak kaldı.
Ludendorff zaten plot twistti o görevini yaptı sadece ne mükemmeldi ne de berbattı.

Tek bir kişiyi kastetmedim. Lafı alınması gereken başkaları da var.

(Berkant) #310

Açıkçası bu açıdan bakınca mantılı geldi bana.Zaten yakın zamanda filmi tekrardan izlemeyi düşünüyorum.Belki o zaman Ludendorf ve Elena’ya bakış açım değişebilir.

Sadece lafı söylediğin kişilerden biri olmadığımı belirtmek istedim.Tek bir kişiyi kastetmediğini biliyorum :slight_smile:

(ahmet kara) #311

(was never real) #312

aynen usta ip varmış :sweat_smile:

(marko) #313

Gerçek Amazonlu oynatmamaları çok büyük hayal kırıklığı, filme olan beklentim düştü.

(Berkay Küçük) #314

Filmin Giresun Adasında çekilmemesi net hayal kırıklığı.

(marko) #315

İnsan en azından tek göğüslü Karadeniz kadını oynatır, cidden büyük ayıp.

(Berkant) #316

Man of Steel’de gerçek kryptonian oynatmayan WB’den ne bekliyorsunuz (!)

(Berkant) #317

Videonun 0:27’sinde dikkat ettim de sanırım WW yaralanmış.Umarım underpowered bir WW izlemeyiz.Duyduğuma göre bu mekan filmdeki bir ayaklanma sahnesini çektikleri bir mekanmış.Flmdeki villian tarafından yaralansa tamam da bir grup protestocu tarafından yaralanan bir WW görmek istemiyorum :frowning_face:

Eğer doğruysa Pedro Pascal’ın Eros vb. bir karakteri canlandıracağını düşünebiliriz.
Ads%C4%B1z
Cheetah ile bağlantılı olduğu düşünülen ik görselimiz düştü.Hayırlı olsun uğurlu olsun.Benim için pek hayırlı - uğurlu olmuyor çünkü O’nu yaralı görmek yüreğimi dağlıyor :cry::cry::cry:

(Serkan of İzmir) #318

Bence Henry Cavill gerçek kriptonlu ya

(Berkant) #319

Ben de şüpheleniyorum şahsen :slight_smile:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #320

Ben ŞOK

image

(Oozaru) #321

Steve’in o patlamadan sağ kurtulmasının mantıklı bir açıklaması vardır umarım! Bir de Gal Gadot oyunculuğunu geliştirmiştir umarım.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #322

O kadar kimyasalı yeyince mutasyon geçirdi derler

(Protheus) #323

Buzun içinden çıkaracaklar bak gör.:joy:

(*) #324

Kfkflske böyle bir şey mi var ?

(Geekiz ama ergeniz) #325

Cidden,o ne yaaaa? :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

(marko) #326

@Isil_Bozkurt mitolojide savaşçı bir halk olan Amazonlar daha seri ve isabetli ok atabilmek için daha yetişme çağında bir göğüslerini aldırırlar. Aynı zamanda tek göğüslerini rakiplerini şaşırtmak amaçlı açıkta gezerek savaşırlar.

(Geekiz ama ergeniz) #327

Amazonların göğüssüz olduklarını biliyordum, ama Karadeniz kadını diyince bir nevrim döndü.

(marko) #328

Amazonlar Karadeniz’de yaşarlar, daha sonradan İzmir’i fethederek Smyrna ismini de Amazonlar oraya verirler. Daha sonra Muğla civarlarına iniyorlar sanırım, ama esasen Karadeniz civarı onların anavatanıdır. Samsun’daki Amazon Heykeli ve ilk filmdeki Türk kampları da buna bağlı hep.

//Ayrıca Amazonlar göğüssüz değiller, tek göğüslüler. Çoluk çocukları olduğunu düşünürsek böylesi daha mantıklı.