Wonder Woman 1984 Cephesi (WW84)

(Berkay Küçük) #329

Öhöm öhöm “Giresun Adası” is Themyscira

Wonder Woman okuyanlar bilir. Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Ayasofyada vs Dark Gods askerleri ile savaşıyor sık sık Steve Trevor.

(marko) #330

Heykel Giresun’da mı peki, ben Samsun diye hatırladım niyeyse.

(Berkay Küçük) #331

Heykel Samsun’da.

(marko) #332

Bu arada kökeni tamamen bizim kıyı şehirlerimizin mitlerine dayanan bir karakterin bize bu kadar yabancı olması ve bizim tamamen vizyonsuzlukla bu gibi işler yapamamış olmamızı da sizin takdirinize bırakıyorum.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #333

Bizim insanlarımız Bizans surlarından taş çalıp ev yapıyorlar normal yani.

(Ertunç Doğan) #334

Herhalde villaindan kaçmak için protestonun içine giriyorlar. Üstelik sahne büyük ihtimalle bu.

(marko) #335

70’lerde yapılan Tarkan ve Malkoçoğlu filmlerini de biz yaptık, bugün o filmlerin anca parodileri yapılabiliyorsa demek ki yıllardır süregelen bir gerileme var. Çizgi romanlardan tut Halikarnas Balıkçısı’na, eski Türk destanlarından Yunan mitolojisine kadar çok farklı kaynağımız var oysa.

(Berkant) #336

Ben de artık öyle düşünüyorum çünkü Kristen Wiig setlere gitti çekimlere başladı yüksek ihtimalle.WW kaçtığına göre Cheetah bayağı yaralamış olmalı.Yani 1-2 pençe çiziğinden fazlasını atmış olmalı.WW kolay kolay kaçacak bir karakter değil çünkü.Çizgi romanlarda Cheetah ile dövüşürken yaralandığını hatırlıyorum da kaçtığını pek hatırlamıyorum.
Filmi aşırı merak ediyorum.Keşke Comic Con’da küçük bir fragman benzeri birşey yayınlasalar.Umarım Aquaman gibi filmin vizyon tarihine 5 ay kala fragman vermemezlik yapmazlar :frowning:

(Protheus) #337

Bence DC Aquaman için uyguladığı reklam politikasını devam ettirsin.1 yıl önceden değilde 7 ay kala felan başlasınlar.Yoksa çok fragman vermek zorunda kalıyorlar hype’i sıcak tutmak için.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #338

Bence gerileme yok direk bitmiş. Bakalım şu çıkacak Göktürk üçlemesi iyi iş yaparsa yapımcılar el atabilirler bu işlere.

(Berkant) #339

Erken konuşmak gibi olmasın ama ben şahsen Aquaman’de uyguladıkları politikanın Aquaman’in gişesini negatif yönde etkileyeceğini düşünüyorum.DC çizgi romanlarına aşina olanların dışındaki kitleye yeni yeni tanıtılacak bir karaktere göre çok sessiz geçiyor filmin pazarlama politikası.Mesela WW’nin ilk filminin reklam politikası dolu dolu geçiyordu.Bir de çoğunluğun BvS’deki favorisi WW olunca ister istemez solo filmine büyük beklenti oluşmuştu.Gişesi de bayağı başarılıydı.Maalesef Aquaman’de öyle değil.JL’de Aquaman için beklenen gazı çoğu kişi alamadı.Orada beklenen gazı ve hype’ı Aquaman karakteri üzerinden verip bu kadar sessiz politika izleseler tamamım ama reklam politikası biraz daha dolu geçmeli.Eğer dediğim gibi bu reklam politikası negatif yöne yansırsa bence Shazam ve WW84’de aynı reklam politikasını devam ettirmezler gibime geliyor.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #340

(korhan) #341

Ay resmen idollerim ya keşke günümüz feministleri de böyle olsa.

(marko) #342

Amazonlar feminist değildirler, erkek düşmanıdırlar. Doğan çocuklarının erkek olanlarını dokunmadan sadece seks için kullandıkları erkek partnerlerine verirler, bu feminizm değildir. Ayrıca kadınlar için savaştıkları da pek yoktur, yanlış hatırlamıyorsam.

(korhan) #343

Siz çift olarak ben trolleyince anlamıyorsunuz abi asdfavsdh

(Hakan) #345

:grinning:

(Protheus) #346

(Berkant) #347

Bu fotoğrafı ne zaman görsem filme karşı beklentim düşüyor sonrasında resmi bir fotoğraf olmadığını hatırlıyorum ve rahatlıyorum.

(Berkant) #348

Hadi God Killer.Kendi filmindeki gibi bize gerçek gücünü bir kere daha göster.Bu sefer kafa atılan değil kafa atan ol.Sana atılan kafalar,kalkanına vurulan baltalar,ateş edilen kurşunlar parçalansın.Tek umudum sensin bu berbat sinematik evrende.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #349

Benim DC hayranı kardeşimi isyan ettirdiler. :face_with_raised_eyebrow: