Wonder Woman 1984 Cephesi (WW84)

(Berkant) #350

Haklısın bayağı haklısın :smoking:

(Protheus) #351

Çekimler başladığından beri bekliyorum. Aquaman çok güzel olacak.Çok güzel olacak.Olmak zorunda’
giphy

(Berkant) #352

Kesinlikle güzel olmak zorunda.DCEU solo filmlerde bayağı başarılı bence.Man of Steel ve Wonder Woman gayet güzel filmlerdi.Ekip işlerine girince rezalet iş çıkarıyor.WB’nin Aquaman filmine karşı müdahalesi az olduğu için güzel şeyler izleyeceğimizi düşünüyorum ama benim için en çok beklediğim WW84.Bir de Aquaman filmi ile ilgili elimizde çok az görüntü olduğu için çok büyük beklentiyle bekleyemiyorum.Fragman geldikten sonra belki beklerim.

(Berkant) #353

(Berkant) #354

(Kürşad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #355

Dublör olarak Nicholas Cage’i almaları ne güzel olmuş.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #356

(Burak ) #357

iyiki çayımı bitirmiştim. yoksa klavye monitör falan batacaktı :slight_smile:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #358

Nicholas ın bunları yapabileceğini sanmıyorum :smiley:

(Ertunç Doğan) #359

Bağırma tekniğini almışa benziyor ama

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #360

Mutlaka esinlenmiştir. :face_with_raised_eyebrow:

(Berkant) #361

Yanlış anlaşılmasın ama ilk gördüğümde bacakları sonradan takılmış büyük bir WW figürü sanmıştım.Tabi sonra yüz şeklini gördükten sonra dublör olduğunu anladım.Neyse ki belli yerlerde kullanmışlar bu dublörü.Şu ana kadar çektikleri çoğu aksiyon sahnesini neredeyse Gal ile çekiyorlar :slight_smile:

(Berkant) #362

Ben şahsen Comic Con’da Cheetah görselinden fazlasını göreceğimizi düşünüyorum.Düşük ihtimalle küçük bir fragman görme ihtimalimiz var.Suicide Squad,Wonder Woman’ın ilk filmi,JL ve hatta BvS’nin fragmanları bile vizyon tarihinden çok önce gösterilmişti.Hatta BvS vizyon tarihinden yaklaşık 2 sene önce 2014 Comic Con’da gizli bir şekilde küçük bir teaser verilmişti.Çok umutlanmıyorum ama umarım küçük bir fragman verirler.Marvel’ın katılmaması WB’nin bu sene Comic Con’a damgasını vurması için mükemmel bir fırsat.Aquaman ve Shazam fragmanlarından çok daha fazlasını vereceklerini düşünüyorum.

(Berkant) #363

Amazonları tekrardan göreceğiz :slight_smile:

Gadot’un üzerindeki elbise bana gelinliği anımsattı bir an için :thinking:

(Kürşad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #364

Bu arada bu Cheetah CGI değil plastik makyaj olacak mı demek?

(Berkant) #365

Mümkün.

(Geek Velet) #366

Plastik makyaj+CGI olur inş.

(Berkay Küçük) #367

Yüzünde CGI olmaz umarım. Vücudunda da kuyruk vs detayları dışında olmaz umarım.

(Geek Velet) #368

Katılıyorum, aksiyonu daha akıcı hale getirme amacıyla söyledim onu. :slightly_smiling_face:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #369