Wonder Woman 1984 Cephesi (WW84)

(Berkant) #390

Biliyoruz her halde.Fanına mı anlatıyorsun bunları.Kadın İsrail’de askerlik yapmış.Bu tür olaylardan kurtulmak onun için çocuk oyuncağı.Öylesine dedim onu.Bütün sırrı bozdun ya :slight_smile:

(Protheus) #391

(Murat) #392

Çalım manyağı yaparım onu

(Berkant) #393

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #394

Vallahi ben inandım kardeşim yaparsın.

(Berkant) #395

wonder_woman_en_los_c_mics_wonder_woman_en_la_vida_real

(Berkant) #396

Yakında set fotoları düşerse oynattığı karakter ile ilgili daha sağlam tahminler yürütürüz.

(Berkant) #397

(Berkant) #398

O geri dönüyor…

(Berkant) #399

(Geek Velet) #400

İlk filmin vasatlığınıdan sonra bence derslerini almışlardır artık. Ne kadar ilk filmi beğenmesem de Patty Jenkins’in vizyonuna güvenim tam. :ok_hand:

(Berkant) #401

İlk filmin vasat olmasına katılmıyorum ama Patty Jenkins’in vizyonuna benim de güvenim tam.

(Berkay Küçük) #402

Ege anladık vasat buldun da bulmayanlar var. Hadi ama aslanım sen yapma bari şunu. Hepimizin sevdiği sevmediği film var her gün aynı konuyu mu tartışacağız?

("Daisy Ridley Fanboi" ) #403

@Ege_Topoyan evet ya. @FranklinRichards haklı.

(Berkant) #404

Comic Con’da umarım Cheetah görselinden fazlasını görürüz bu filmle ilgili.

(anon21711647) #405

Gene ilki gibi düz, basit senaryolu olacaksa gişede çakılması dileğiyle…

(Berkant) #406

İlk filmin gişe başarısını düşününce ve pazarlamasını iyi yaparlarsa (Daha şimdiden görseller çıktığına göre bayağı dolu geçecek pazarlaması) gişede çakılması biraz zor gözüküyor.

(anon21711647) #407

Karınca adam filmi gişede iyi olmayacak gibi pek. Darısı buna diyeyim. Tabii gene basit, vasat bir film ortaya çıkarsa. O da ilk trailer’dan anlaşılır zaten. Trailer sonunda komikli, esprili sahne olursa tamamdır… kılıç kalkanla kapıdan geçememek aşırı komik sahne olsa gerek.

(Berkant) #408

Şu filmleri sadece komiklik yada espiri düzeyine göre yargılamaktan ne zaman bıkacaksınız ? En azından filmin sonunda Ares ile WW sırf babalarının adı Zeus olduğu için barışmadılar.

(anon21711647) #409

Sizin o sahneyi “annelerimizin ismi aynı hadi kanka olak” diye yorumlamaktan bıktığınız zaman… :slight_smile: DC eleştiriyoz daha ne.