Wonder Woman 1984 Cephesi (WW84)

(Berkant) #531

Gal Gadot yine yakıyor :slight_smile:

(🔫) #532

Şöyle fotoğraflar düşüyor, sonra aklıma Gal Gadot’a fütursuzca “eşek suratlı” dendiğini hatırlıyor ve sadece gülüyorum.

(Berkant) #533

Bulunduğum bazı Türk forumlarında vb. yerlerde çok karşılaşıyorum bu kadının tipine laf söyleyenlerle. Özellikle Ekşi Sözlükte çok var böyleleri. İşin garibi sadece Türk forumlarında var. Yabancı yerlerde kadına tapıyorlar bildiğin. Eşek suratlı olan buysa artık :joy:

Gadot karşılarına bizzat çıksa ve isimlerini sorsa kekelemekten cevap veremeyecek adamların boş argümanları. İtibar etmeyiniz :slight_smile:

(🔫) #534

Hahahahaha Muhit bu sefer fena aldı cevabını

(Kid A) #535

Belki biz Muhitçe eşeklere tapıyoruz alla alla.

Muhitin Muhit Arşivi!
(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #536

İzninle:joy:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #537

breakfast club

(Kürşad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #538

Değerli arşivlerde bugün. :arrow_up:

(Berkant) #539

İyi bildin :slight_smile:

(Berkant) #540

Pedro Pascal’ın canlandırdığı karakter kim olabilir ? Seçenekleri internette gezen teorilere göre oluşturdum.

• Maxwell Lord
  • Doctor Fate
  • Tanrısal bir figür
  • Filme özel oluşturulmuş tamamen orjinal bir karakter
  • Diğer (Aklınızda bir karakter varsa belirtiniz ?)

0 oylayan

(🔫) #541

Doctor Fate bu filmde ne alaka ki ? Onun olduğununu hiç zannetmiyorum. Maxwell Lord’da olmaz gibi. Daha çok günümüz karakteri degilmiydi o.

Orjinal bir karakter bence büyük ihtimal.

(Berkant) #542

Bunu açıklayan güzel bir video vardı :slight_smile:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #543

Duyduğum kadarıyla farklı bir film için tasarlanmış bir karakteri oynayacaktı ama o karakteri bu filmde kullanmak istediler. Tamamen duyum

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #544

Niye bu kadar sert çıktın anlamadım. Kadına eşek suratlı dendi diye geceleri posterine sarılıp ağlıyor musun hayırdırr.

(Kid A) #545

Ulan Gal Gadot eşeklere benziyor diye eşeklere farklı gözle bakmaya başladım, ne diyorsun sen?

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #546

Bu eşşek muhabbeti farklı yerlere gitmesin dikkat edin arkadaşlar :smiley: valla yönetim basar burayı.

(Berkant) #547

Sert çıkmamın nedeni bir insana alakasız bir şekilde eşek benzetmesi yapılması. Beğenmeyene saygım sonsuz zevki uymuyordur ama hakaret edip ahlaksız davrananlara saygı falan duyamam.

Kadına bayılıyorum hatta kabaca tabirle hastasıyım ama o kadar da düşmedik merak etme :slight_smile:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #548

Viva’nın niye böyle olması.

(korhan) #549

Ay nolur Maxwell Lord olsun, tartışmalı bir boyun kırma sahnesi daha izlemiş oluruz.

(Kürşad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #550

Şunu diyorsun değil mi:
BMtAT9AyLQ-6