Wonder Woman 1984 Cephesi (WW84)

(Baba Yaga Dentist) #44

Neden kimse bana cevap vermiyor yahu. :frowning: görünmez adam ben miyim acaba

(Kid A) #45

Ya bir şey diyeceğim yalnız. Bir filmin SJWcılar tarafından desteklenmesi o filmin başarı seviyesini asla aşağı çekmez. Filmleri eleştirirken bu ayrımı iyi yapmak lazım.

Wonder Woman da Black Panther da gerek karakterlerini anlamada gerek karakterlerini anlatmakta başarılı olmuş filmler bana sorarsanız.

Her iki film de izleyicinin orijin filmlerinden sıkılmaya başladıkları dönemde misyonlarını güzelce yerlerine getirmiş filmlerdir bence.

Mobilden yazmak yemin ediyorum çok kanser bir şey ya.

(Berkant) #46

Sonuna kadar katılıyorum.Şu iki eli yüzü düzgün filmin başarısının sadece Feministlerin yada siyahilerin filmleri desteklemesinden olduğunu söylemek cidden çok yanlış birşey bence de.

(Berkant) #47

Ben de karakteri her 3 filmde de izlerken çizgi romanlardaki WW karakterini izliyormuş hissine kapıldım.Şahsen Gal Gadot’un oyunculuğunu incelerken biraz da karakterin ruhunu nasıl yansıttığını ve ekranda bana Wonder Woman olduğunu hissettirip hissettirmediğine bakıyorum.Benim için bu olgulardan başarılı ayrılıyor o yüzden oyunculuğu konusunda pek bir şikayetim yok.Saydığım olguların dışında incelersek o konular da iyi-kötü tartışılır ama bana göre karakterin sert ve savaşçı ruhunu hem görünüş hem de oyunculuk olarak yansıtan bir oyuncu Gal Gadot.

(Emre) #48

Gal Gadot’un oyunculuğunu kötü bulmadığımı (iyi bulduğum anlamına gelmez) itiraf köşesine ya da unpopular opinion başlığına yazsam mı acaba? Bu arada oyunculuk değil de aksanı ara ara çok batıyor.

(Berkant) #49

Ben de bunu çok düşündüm ama muhitte bunun tam tersini düşünen büyük kitleyi gördükten sonra linç yememek için vazgeçtim :slight_smile:

(y) #50

Bir alicia vikandere bakıyorum bir gal gadota.Vücutları arasında ki fark dağlar kadar.İnsan erkenden çalışmaya başlar çekimler başlıyacak 1-2 haftaya daha yeni spora başlıyorsun eyy gal gadot

(Berkant) #51

Yalnız şunun altına çizelim Alicia’nın karakterini oynattığı ilk deneyimiydi.Gal’ın ise oynadığı dördüncü film.Ki oynadığı karakterler arasındaki farkı da sayma gereği duymuyorum.Bu arada Gal Gadot şu anki haliyle bile bence Alica’nın eğitimden önceki halinden daha üstün vücut ve boy olarak.Alica’nın spordan önceki halinden bahsetmeye bile gerek duymuyorum.Alicia ondan önce oynadığı karakteri taşıyan Angelina Jolie’i geçsin de sonra diğer mecralardaki kadınlarla karşılaştırırız :slight_smile:
1 ay sonra göreceğiz bakalım Gal Gadot’mu daha iyi vücut yapmış Alicia mı :slight_smile:

(y) #52

(Berkant) #53

Anlatamıyorum her halde :weary:
Bak ben diyorum ki Alicia spordan sonra Gal Gadot’un şu anki halinden daha üstün olabilir ama Gal Gadot şu anki hali Alicia’nın sporsuz halinden daha iyi.Alicia’ı buna çeviren spor salonu 3 filmde ayrı spor eğitiminden geçen bir İsrail askerini neye çevirir sen düşün :slight_smile:

(y) #54

Sadece fotoğraflarla karşılaştırma yaptım :smile: Çekimler bittiğin de ancak bu hale gelir.Ama hocası iyi aliciayı da eğiten hoca aynı zamanda.1-2 ayda ulaşır bu forma belki

(Berkant) #55

Ben şahsen geçeceğini düşünüyorum.Oynattıkları karakter farkıyla Gal’ın üstüne daha çok düşeceklerdir :slight_smile:

(y) #56

Umarım geçer iyi çalışır toparlar kendini kas olarak.

(Berkant) #57

Aslında Wonder Woman ve JL zamanlarında Gal Gadot daha iyi gözüküyordu Alicia’dan.Neden pat diye sönmüş anlamadım :slight_smile:
Belki de giydiği t-shirt’ün bolluğundan zayıf gözüküyordur :slight_smile:

(y) #58

Hiç bir zaman çok kaslı olmadı zaten ortaya yakın gözüküyordu bakınca fena değil diyebileceğin bir görüntüsü vardı kas olarak güzellik ayrı tabi güzelliğine laf yok :smiley: Vücudu da çok güzel ama kas olarak değerlendirirsek zayıf kalıyor şuan aliciaya göre.Aliciayla kıyaslıyorum çünkü bayağı iyi çalıştı rol için training videoları falan da var youtube de

(Berkant) #59

Neyse 2. filmde artık daha da geliştirir kendini.Spor salonu iyi bayağı faydası olur.Önceki filmlerinden daha iyi iş çıkaracağından eminim vücut olarak :slight_smile:

Orası zaten kesin :slight_smile:

Doğru söylüyor olabilirsin de ben bunu birazcık canlandırdıkları karakterlerin farkından da kaynaklandığını düşünüyorum.Neyse 2-3 ay sonra karşılaştırmak daha mantık.Şimdi yeni başladı Gal Gadot hanım toparlar kendini :slight_smile:
JL ve WW filmlerinden sonra güzel salmış kendini :slight_smile:

(Kid A) #60

Yalnız Alicia’nın training sırasında kasılmış kaslara sahip olduğu hali ile Gal’ın training öncesi halini karşılaştırman biraz garip olmuş.

Resimlerdeki karşılaştırmalar çok yanlış.

(Berkant) #61

Sonuna kadar katılıyorum.

(y) #62

Yok arada ki farkı belirttim şuan için sadece.Galın daha önceden başlaması gerekirdi çalışmaya bence.Ben de spor yaptım vaktinde de 1 ayda olacak iş değil.Özel eğitmen ile yapmadım tabi de 1 ayda çok uçacak hali yok

(Kid A) #63

Haklısın buna milyon dolarlık film yapan bir ekibe göre bizim karar vermemiz daha doğru tabii.