Wonder Woman 1984 Cephesi (WW84)

(y) #64

Çok kas olarak yüklenmiyorlar kadına sanırım.Çok cılız. Ben fikrimi belirttim sadece katılırsınız katılmazsınız

(Ertunç Doğan) #66

Gal Gadot’a steroid verilmeli mi sence?

Ben insanlarda orjinalliği seviyorum.(Yani bir çalışma sonucu olan gelişmeyi) Hormonlu olunca benim pek hoşuma gitmiyor doğrusu

(Berkant) #67

Gal Gadot’u bugün steroidli olarak hayal ettim de hiç vermesinler daha iyi.İnanılmaz yapmacık durur.Doğal kendi uğraşıyla yaptığı kas daha iyi durur bence :slight_smile:

(y) #68

Ben gal gadot böyle olmalı diye bir şey demedim ki.Alicia ile kıyasladım aliciaya baktım bir de gala baktım umarım çalışır aynı seviyeye gelir dedim.Bir şey diyoruz konu nerelere geliyor.Demek istediğim biraz daha kaslı görünmeli bana göre ww yi canlandırıyor sonuçta,çizgi romanlarda ki gibi gözükemez zaten de ona yakın olsa yeterli.Yine belirtiyorum kendi fikrim bu.

(Berkant) #69

O seviyeye gelecek hatta geçme ihtimali bile yüksek rahat olun :slight_smile:
Gal Gadot ve Alicia bile düşünmemiştir spor meselesini bizim kadar :grin:

(Ertunç Doğan) #70

Alicia bence bir teşvik sonucu o hale dönüştü fakat bize bilir bir kişi lazım.

(Berkant) #72

Lara Croft ile WW’nin kası sence bir mi ? Çizgi romanlardaki WW fiziğini oluşturmak için inan kadını steroide boğmaları gerekiyor.Öyle bir fiziği oluşturmak çok zor çünkü.WW’nin çizgi romanlardakiyle bire bir fiziği fazla beklemeyin bence.Kendi çapında iyi bir fiziği olsun yeter ki BvS,WW ve JL filmlerinde öyleydi.2-3 ay sonra tekrar konuşuruz bu konuları.Şu an çok erken :slight_smile:
Bence artık bu tartışma konusunu kapatalım gereksiz uzadı çünkü :slight_smile:

(Berkant) #73

Fan posterleri yapılmaya başlanmış.Pedro Pascal’ın Dr. Fate karakterini canlandıracağı söyleniyor.Pek ihtimal vermiyorum.

(öğnkü) #74

“Wonder Woman feminist şişirmesi bir filmdir” mi daha saçma yoksa “BvS çok ağır bir filmdi çocuklar anlamadı” mı daha saçma buna film çıkmadan karar verebilir miyiz teşekkürler

(Berkant) #75

İkisi de eşit saçmalıkta desem ?

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #76

O filme eleştiri değil ki BvS fanboylarının filmi gömenlere söylediği bir cümle. Siz BvS’nin felsefesini anlamamışsınız hajum.

(Geek Velet) #77

BvS’de Martha sahnesinde ağlamayan çocukluğunda hiç travma geçirmemiştir. İyi günler.

(Berkant) #78

Göklerden gelen bir Martha vardır.
Bu arada yazdığı yorumun anlamını şimdi anladım.Oruçlu kafa biraz yanlış anladım :slight_smile:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #79

Heh böyle ya bu ne arkadaş. BvS başlığına gidiyorum öven övene biraz gömün kardeşim.

(Geek Velet) #80

Şaka şaka.:joy: Anlaşılamamak üzdü. :disappointed_relieved:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #81

Ege tamam anladık BvS şaka gibi bir film bu kadar gömme kardeşim.

(Varrrrya) #82

Kutlu boş adamsın olm

(fza) #83

Bu da biraz fazla sanki. :sweat_smile:

(y) #84

afdasd aynen onu örnek diye attım ben böyle olmasını istemiyorum diye.O attığım artık aşmış kendini :smiley:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #85