Wonder Woman 1984 Cephesi (WW84)

(Boş İnsan) #167

-Steve?
-Who the hell is Steve.

(Geekiz ama ergeniz) #168

Cringeeeee

(Protheus) #169

(Berkant) #170

Daha ilk film çıkmadan önce Chris Pine’ın DC ile uzun bir sözleşme imzaladığını öğrendiğimizde Steve karakterinden kurtulamayacağımızı anlamalıydık.Chris Pine’da aslında mükemmel Green Lantern olma potansiyeli var ama çok saçma bir teori be abi.Maalesef bunu gerçekleştireceklermiş izlenimine kapılıyorum :frowning:

(Varrrrya) #171

Bu evrende işler öyle yürümüyor. Daha ‘realist’ bir bakış açısı var diyebiliriz…

(Protheus) #172

O değilde Chris Pine,Pedro Pascal,Kristen Wiig bunların hepsi baya iyi oyuncular.Geçen film idare ediyordu ama bu filmde Gal Gadot oyunculuğunu geliştirmediyse, bu oyuncular dozer gibi üstünden geçerler.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #173

Bence AT&T şu an tek yapması gereken şey warner bros yönetimin değiştirmesi lazım. :slight_smile:

(Berkant) #174

Bu evrende oynadığı 4. film olacak.Nereden baksan DCEU’daki cast seçimlerinden evrende en çok kullanılan oyuncu kendisi olacak.Bu film gelene kadar her türlü oyunculuğunu geliştireceğini düşünüyorum.BvS,WW ve JL çıkış tarihleri arasında çok bir süre yoktu.Bu film geldiğinde neredeyse 2 sene DC filmlerinde oynamamış olacak.O yüzden oyunculuğunu geliştirmesi için uzun ve yeterli bir süre var.Bu süreyi değerlendireceklerini düşünüyorum.Fiziğine ağırlık vermek yerine oyunculuğuna ağırlık vereceklerini düşünüyorum artık.İlk filmde karakteri görünüş olarak sevdirmek için oyunculuğunu arka plana attılar ama bu filmde artık oyunculuk dersi mi alır kendisi mi çalışır bilmiyorum ama bir şekilde daha iyi bir performans sergileyeceğini düşünüyorum.WB’nin en çok güvendiği karakter olunca daha çok ağırlık vereceklerdir.

(Protheus) #176

Yada çok güvendikleri için gene Gal Gadot’un kötü performansını göz ardı edebilirler.Öyle yaparlarsa çok kötü olur.

(Berkant) #177

Aman aman kötü bir performans sergilemedi bence ki karakter de aman aman yüksek oyunculuk yeteneği gerektirmiyor bence.Gal Gadot benim için ortalama bir oyuncu iyi bir Wonder Woman.Ben şahsen Charlize Theron’a oscar ödülü kazandıran Petty Jenkins’in başta böyle birşeyi göz ardı edip 2. filmde de aynı hatayı yapacağını düşünmüyorum.Her türlü Gal Gadot daha iyi bir performans sergileyecektir öncekilerden.

(Protheus) #178

bana sanki sürekli aynı mimikleri yapıyormuş gibi geliyor.Modellik geçmişi ile alakalı olabilir.

(Berkant) #179

Aksanının da payı var böyle hissettirmesinde.İngilizceyi biraz garip konuşuyor bunun negatif yönü de oyunculuğuna yansıyor.Zaten kendisi Wonder Woman olmadan önce de Fast and Furious dışında büyük bir seride oynamamış.Orada da silik bir karakteri canlandırdığı için oyunculuğu pek göze batmıyordu.Wonder Woman’ı oyunculuk kariyerinin dönüm noktası kabul edersek ileride her türlü oyunculuğunu geliştirecektir.BvS ve WW filmleri kendisi için ilk deneyim sayılabilir.Tabi daha en başından neden oyunculuk eğitimi almadı WW rolüne hazırlanırken diye soracaksan orası WB’nin hatası.Kadının fiziğine bu kadar yükleneceklerine oyunculuk eğitimi verselerdi şu an daha iyi oyunculuk sergilerdi :slight_smile:

(Protheus) #180

Hadi bakalım.Güzel bir film izleriz inşallah.

(Berkant) #181

WB burnunu sokmazsa her türlü büyük potansiyeli var filmin :slight_smile:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #182

(Berkant) #183

Gal Gadot’un arkasındaki şey bana neden Clayface’i anımsattı ? Bu arada bahsettiğim karakter şekil değiştirebiliyor.Filmde bulunacaksa Trevor’un dönüşünü buna bağlayabilirler.

(Eray | I can save the world alone) #184

(Geekiz ama ergeniz) #185

Yine de daha yaşlı gözüktüğü kesin Steve’in. Orası kafamda oturmuyor.

(Berkant) #186

Göreceğiz bakalım.

(Emre) #187

Baba iş başında.